4,456

Odp: Pokaż swój pojazd

bedzie love

4,457

Odp: Pokaż swój pojazd

Tomson napisał/a:
superczesiu napisał/a:

Jak wy zawsze macie na zdjęciach takie czyste motocykle!!?? Ja tylko wyjadę za bramę i już ubabrane wszystko.

Dołączam się do pytania... moto wypucuje że się świeci jak psu jajca , wyjade na suchą i czystą ulice.... minute później felgi obkurzone  , wszedzie muchy kleją itp

Wyczyścić i nie jeździć chyba sie sprawdzi.

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

4,458

Odp: Pokaż swój pojazd

shonek napisał/a:
Żaba napisał/a:
shonek napisał/a:

No ku*wa nie wierzę, będę miał ziomala do jazdy :D
Nawet kolor i naklejki te same! Ładna i nawet nieźle doposażona

ziomalkę jak coś ;)

No to ziomalko masz PW :)

Shonek ale Żabka mieszka w Siedlcach a ty juz bardziej w Warszawie :p

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

4,459

Odp: Pokaż swój pojazd

Bera3 napisał/a:
shonek napisał/a:
Żaba napisał/a:

ziomalkę jak coś ;)

No to ziomalko masz PW :)

Shonek ale Żabka mieszka w Siedlcach a ty juz bardziej w Warszawie :p

W weekendy uzupełniam zapasy w rodzinnych stronach :D

WR250X -> Husaria 701

4,460

Odp: Pokaż swój pojazd

ŁukaszG napisał/a:
Tomson napisał/a:
superczesiu napisał/a:

Jak wy zawsze macie na zdjęciach takie czyste motocykle!!?? Ja tylko wyjadę za bramę i już ubabrane wszystko.

Dołączam się do pytania... moto wypucuje że się świeci jak psu jajca , wyjade na suchą i czystą ulice.... minute później felgi obkurzone  , wszedzie muchy kleją itp

Wyczyścić i nie jeździć chyba sie sprawdzi.


bez przesady ;) moto wcale takie czyste nie było, po prostu zdjęcie zrobione z lepszego profilu :D

CRF450R - trying to handle the beast

4,461

Odp: Pokaż swój pojazd

To jest magia obecnych zdjęć. Tak samo jak na tych instagramach. Wszystko perfect na zdjęciach wychodzi ;)

Simson SR50 90ccm [1986] -> Yamaha WR 450F dualsport [2004] -> KTM 690 SM Prestige [2007]

4,462 Ostatnio edytowany przez PRIMO (2017-07-25 19:43:06)

Odp: Pokaż swój pojazd

Mój ulep koła duke 2,zacisk smr FTE,lagi smr,pompa braking 16,akrap carbon  https://images84.fotosik.pl/715/d3d19a55c12854d4.jpg https://images83.fotosik.pl/714/ac21a4ba073655ca.jpg A tu w pomarańczy https://images83.fotosik.pl/714/87a41214cdfefffc.jpg

4,463

Odp: Pokaż swój pojazd

@up handbary racetech? Bo poprzednik także wsadził braking 16  i mam obecne oryginalnie mocowane typowo do kiery na trytytke tam gdzie braking, bo hamulec się blokuję i potrzebuje właśnie z tymi alu mocowaniami dłuższymi jakieś nabyć niedługo. A co do motura, to nigdy mi sie nie podobały SM na takich kołach, ale ten wygląda sztosik :)

KTM 690 SMC

4,464 Ostatnio edytowany przez PRIMO (2017-07-25 20:18:38)

Odp: Pokaż swój pojazd

Nie to ZETA dokupiłem dłuższe mocowania pod właśnie pompę bo by się nie zmieściła.Kupione w MEFO Polska

4,465 Ostatnio edytowany przez Karolo (2017-07-25 21:33:17)

Odp: Pokaż swój pojazd

Jaka cena handbarow z takimi mocowaniami i w jaki sposób masz zamontowane crashe? W pomarańczy wygląda ślicznie !

4,466 Ostatnio edytowany przez PRIMO (2017-07-25 22:33:22)

Odp: Pokaż swój pojazd

Cena... no jest drogo pytaj na MEFO ale chyba 280zl z tego co pamietam plus 120 zł za dłuższe mocowanie :( a crashe to fiszki z deskolorki na prętach,kupisz w każdym metalowym ;)

4,467

Odp: Pokaż swój pojazd

No handbary faktycznie spory koszt... Ale moze bliżej zimy... :-) jaką masz szerokość tych crashy? Spełniają swoją rolę w pełni? Nic nie dotyka ziemi przy położeniu? Wierciles nakrętki przy osiach? Jakiie fi drutu masz?

4,468

Odp: Pokaż swój pojazd

drut 8 albo 10 nie pamiętam. Tak nakrętka jest przewiercona.Żeby w pełni spełniało swoją role to muszę jeszcze dać crashpady na boczkach w miejscu gdzie się je przykręca i wtedy będzie git.A szerokość to sobie ucinasz na wymiar pręty się kupuje na metry.Pozdro

4,469

Odp: Pokaż swój pojazd

Pręty to wiem, bo akurat w tym pracuje ale chodziło mi o szerokość rolki. W miejscu, gdzie przykreca się boczki jak myślisz to zamontować? Jakieś toczone długie?

4,470

Odp: Pokaż swój pojazd

Gdzieś tam głęboko w tyle mojej głowy ta 525 z pierwszego zdjęcia to matryca dla idealnego supermoto:D Wygląda idealnie