331

Odp: Sezon 2017

mallly200sx napisał/a:

Dubel bloki będą leciały ;) ja i Rafał licencja A w 2017 :)

ej co to za spoilerowanie ?? xD

#66

332

Odp: Sezon 2017

wiśnia84 rm-z napisał/a:

Klasa PP to wieczny Puchar :D nikt do mp nie przejdzie a jak będzie musiał to zrezygnuje masakra :]

tu się z Maciejem zgodzę, przejście do MP kończyło wiele karier w polskim supermoto ;-)

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

333

Odp: Sezon 2017

To może ja wam powiem jak to było z moim startem w Supermoto.
W 2010roku przyjechałem na ostatnią rundę sezonu rozgrywaną w Starym Kisielinie. Motocykl, którym dysponowałem to Husqvarna SMR 510 z lampami, migaczami i seryjnymi drogowymi oponami. Na tej rundzie w Pucharze dostałem łomot jak mało ale sport mi się spodobał i stwierdziłem, że do nowego sezonu to jest sport dla mnie. Na sezon 2011 przygotowałem się dość dobrze kondycyjnie i wystartowałem w Pucharze Polski w dwóch klasach do 450 i powyżej 450 jadąc 2 wolne treningi, 4 kwalifikacje i 4 wyścigi jednego dnia. Sezon zakończyłem na pierwszym miejscu w klasie do 450 i 2 miejsce powyżej 450. Naturalnym było przejście do MP. Ogólnie założenie było takie żeby ścigać się z najszybszymi, a PP był tylko krokiem do tego celu. Nie rozumiem ludzi, którzy siedzą po kilka lat w PP i się nie rozwijają sportowo. Chyba każdy kto chce się ścigać che być najszybszy. Dla mnie celem w tamtym okresie było zrównanie swoich czasów z Piotrem Kaczorowskim, Karolem Mochockim i Marcinem Rybskim i do tego dążyłem.
Nie zgodzę się z twierdzeniem, że poziom jest zbyt wysoki w PP i nie będzie miejsca dla wolniejszych. Jak ktoś chce się ścigać musi trenować przez co staje się szybszy. Proszę niech czołówka PP pomyśli o tym i może ktoś ambicjonalnie podejdzie i przejdzie do MP

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

334

Odp: Sezon 2017

maniek-rr312 napisał/a:

Jak ktoś chce się ścigać musi trenować przez co staje się szybszy.MP

No właśnie. A póki co chcesz zabrac nam miejsce do trenowania... więc widać jak bardzo Wam zależy na rozwoju tego sportu.

#21, śnieg

335

Odp: Sezon 2017

Trenowac mozna wszedzie

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

336

Odp: Sezon 2017

Maniek, dlaczego wymienieni przez Ciebie Panowie się już nie ścigają ?

Piotr Kaczorowski
Karol Mochocki
Marcin Rybski

?

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

337

Odp: Sezon 2017

Musisz sie już ich spytać. W czasie jak ja zaczynałem jeździć to byli najszybsi zawodnicy w Polsce. Teraz moim celem jest nawiązanie walki w klasie S2 w Niemczech.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

338 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2016-12-08 18:31:42)

Odp: Sezon 2017

Pączek, jak zawodników z PP wstawisz do Street? Po kwalifikacjach? Jak będę zupełnie inne czasy? (jedni jadą z terenem inni bez) Wszyscy startują z ostatniej linii za zawodnikami street? Jakie wpisowe? Proponuje X2 , bo beda w 2 klasach przecież.

Czy 32 zapisanych, zamykamy zapisy, kierujemy do street? I będą fochy jak w wyścigu pokazowym w Poznaniu 2014?
Zapisuje się 40 zawodników. Tor ma 32 pojemności.Kwalifikacje. Zawodnicy lecą w grupach czy na raz może lecieć 40?

Dla nas to oczywiste, że dzielimy na pół i lecą w grupach. Ale dla PZM, to może być ponad siły intelektualne.
Bo regulamin tego nie przewiduje, bo był robiony za czasów innej frekwencji.

Czy  w sezonach 2010-2013 na zawodach było  mniej zawodników łącznie niż teraz? ( PP+Amator+PITy+S2)?

Nie zgodzę się z twierdzeniem, że poziom jest zbyt wysoki w PP i nie będzie miejsca dla wolniejszych.

Po czym wnosisz, że będzie miejsce? Jakieś fakty, konkrety. Ja podałem zestawienie, liczby i oczekuję merytorycznej odpowiedzi.
Brakuje 10-12 miejsc, a zawody z roku na rok mają więcej uczestników, więc na przyszyły sezon może być gorzej!

np.
Z PP do Street odejdzie na 100% np. Stefan Hula i 5ciu innych, do MP przejdzie na bank 10 zawodników, z zagranicy nie wpuścimy nikogo do PP a to średnio 2 zawodników.

Czy w myśl zasady Polskiej złotej myśli  "jakoś to będzie?"

Pozdrawiam,
Piotrek

339

Odp: Sezon 2017

mallly200sx napisał/a:

Pączek, jak zawodników z PP wstawisz do Street? Po kwalifikacjach? Jak będę zupełnie inne czasy? (jedni jadą z terenem inni bez) Wszyscy startują z ostatniej linii za zawodnikami street? Jakie wpisowe? Proponuje X2 , bo beda w 2 klasach przecież.

Czy 32 zapisanych, zamykamy zapisy, kierujemy do street? I będą fochy jak w wyścigu pokazowym w Poznaniu 2014?
Zapisuje się 40 zawodników. Tor ma 32 pojemności.Kwalifikacje. Zawodnicy lecą w grupach czy na raz może lecieć 40?

Dla nas to oczywiste, że dzielimy na pół i lecą w grupach. Ale dla PZM, to może być ponad siły intelektualne.
Bo regulamin tego nie przewiduje, bo był robiony za czasów innej frekwencji.

Czy  w sezonach 2010-2013 na zawodach było  mniej zawodników łącznie niż teraz? ( PP+Amator+PITy+S2)?

Nie zgodzę się z twierdzeniem, że poziom jest zbyt wysoki w PP i nie będzie miejsca dla wolniejszych.

Po czym wnosisz, że będzie miejsce? Jakieś fakty, konkrety. Ja podałem zestawienie, liczby i oczekuję merytorycznej odpowiedzi.
Brakuje 10-12 miejsc, a zawody z roku na rok mają więcej uczestników, więc na przyszyły sezon może być gorzej!

np.
Z PP do Street odejdzie na 100% np. Stefan Hula i 5ciu innych, do MP przejdzie na bank 10 zawodników, z zagranicy nie wpuścimy nikogo do PP a to średnio 2 zawodników.

Czy w myśl zasady Polskiej złotej myśli  "jakoś to będzie?"

Kolego, nie mam czasu na bicie piany na forum i na wyliczanie współczynników zawodników startujących, napisałem tylko swoje zdanie.
Tą są zawody a nie spotkanie pod MC Donalds.
Tych co nie załapią się do PP , lecą street bez dodatkowego wpisowego- bo nie są zgłoszeni do 2 klas .

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

340

Odp: Sezon 2017

paczek napisał/a:
mallly200sx napisał/a:

Pączek, jak zawodników z PP wstawisz do Street? Po kwalifikacjach? Jak będę zupełnie inne czasy? (jedni jadą z terenem inni bez) Wszyscy startują z ostatniej linii za zawodnikami street? Jakie wpisowe? Proponuje X2 , bo beda w 2 klasach przecież.

Czy 32 zapisanych, zamykamy zapisy, kierujemy do street? I będą fochy jak w wyścigu pokazowym w Poznaniu 2014?
Zapisuje się 40 zawodników. Tor ma 32 pojemności.Kwalifikacje. Zawodnicy lecą w grupach czy na raz może lecieć 40?

Dla nas to oczywiste, że dzielimy na pół i lecą w grupach. Ale dla PZM, to może być ponad siły intelektualne.
Bo regulamin tego nie przewiduje, bo był robiony za czasów innej frekwencji.

Czy  w sezonach 2010-2013 na zawodach było  mniej zawodników łącznie niż teraz? ( PP+Amator+PITy+S2)?

Nie zgodzę się z twierdzeniem, że poziom jest zbyt wysoki w PP i nie będzie miejsca dla wolniejszych.

Po czym wnosisz, że będzie miejsce? Jakieś fakty, konkrety. Ja podałem zestawienie, liczby i oczekuję merytorycznej odpowiedzi.
Brakuje 10-12 miejsc, a zawody z roku na rok mają więcej uczestników, więc na przyszyły sezon może być gorzej!

np.
Z PP do Street odejdzie na 100% np. Stefan Hula i 5ciu innych, do MP przejdzie na bank 10 zawodników, z zagranicy nie wpuścimy nikogo do PP a to średnio 2 zawodników.

Czy w myśl zasady Polskiej złotej myśli  "jakoś to będzie?"

Kolego, nie mam czasu na bicie piany na forum i na wyliczanie współczynników zawodników startujących, napisałem tylko swoje zdanie.
Tą są zawody a nie spotkanie pod MC Donalds.
Tych co nie załapią się do PP , lecą street bez dodatkowego wpisowego- bo nie są zgłoszeni do 2 klas .



Amator i MP nie dogadają się. Kwestia charakterologiczna. Zaangażowanie w sport kontra zaangażowanie w pisanie na forum.
Nie jest to kwestia budżetu, w Czechach jestem wolniejszy od faceta na 10 letniej Husqvarnie....


Uważam, że musimy się rozwijać a nie dorabiać teorię(przepisy) do rzeczywistości(naszego poziomu).

Pozdrawiam   
Fabio #251

341 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2016-12-08 22:48:59)

Odp: Sezon 2017

Fabio czy uważasz, że Street rozwija supermoto? Pomoże poprawić poziom zawodników z MP, PP? I jakbyś mógł napisać dlaczego tak uważasz. Czy uważasz, że przepełnienie PP to bzdura?

Ja jadę akurat w PP i na kilku rundach się pojawiłem.
Oprócz pisania na forum, startowania na zawodach, staram się coś ruszyć w naszym automobilklubie dla zawodników.
Dzielę się swoimi wątpliwościami i spostrzeżeniami- jako osoby reprezentującą grupę bez spiny- chyba jednak większości startującej.

I w sumie mógłbym mieć w du... Amatorów, w PP powinienem się utrzymać- powiedzmy jestem koło środka, przyśpieszyłem przez sezon- rozwijam się.

Na 2017 robię licencję A, bo chcę pojeździć za granicą ( czysto dla zabawy, poznania nowych obiektów). W 2018 jak nic się nie zmieni w regulaminie widzimy się w MP.

Pozdrawiam,
Piotrek

342

Odp: Sezon 2017

mallly200sx napisał/a:

W 2018 jak nic się nie zmieni w regulaminie widzimy się w MP.

+1

#66

343

Odp: Sezon 2017

mallly200sx napisał/a:

Fabio czy uważasz, że Street rozwija supermoto? Pomoże poprawić poziom zawodników z MP, PP? I jakbyś mógł napisać dlaczego tak uważasz. Czy uważasz, że przepełnienie PP to bzdura?

Ja jadę akurat w PP i na kilku rundach się pojawiłem.
Oprócz pisania na forum, startowania na zawodach, staram się coś ruszyć w naszym automobilklubie dla zawodników.
Dzielę się swoimi wątpliwościami i spostrzeżeniami- jako osoby reprezentującą grupę bez spiny- chyba jednak większości startującej.

I w sumie mógłbym mieć w du... Amatorów, w PP powinienem się utrzymać- powiedzmy jestem koło środka, przyśpieszyłem przez sezon- rozwijam się.

Na 2017 robię licencję A, bo chcę pojeździć za granicą ( czysto dla zabawy, poznania nowych obiektów). W 2018 jak nic się nie zmieni w regulaminie widzimy się w MP.



Street to jakaś koncepcja, jest po coś (nowi zawodnicy, większa frekwencja, możliwość startów dla Kolegów którzy z różnych powodów nie jadą terenu). Dlatego jestem ZA.

Super, że idziesz do MP.
Trzymam kciuki za Twój rozwój.

Pozdrawiam   
Fabio #251

344 Ostatnio edytowany przez paczek (2016-12-09 10:36:10)

Odp: Sezon 2017

Fabio napisał/a:

Amator i MP nie dogadają się. Kwestia charakterologiczna. Zaangażowanie w sport kontra zaangażowanie w pisanie na forum.

+1 bardzo trafnie to opisałeś :)))

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

345

Odp: Sezon 2017

Witajcie...
Temat Pitbike MRF
Oczywiście puchar będzie w tym roku - czy są jacyś chętni z waszego otoczenia na udział w pucharze Pitbike MRF ?
Może ktoś wystawi dziecko ( od lat 12), żonę lub kochankę ?? 
Dajcie znać w poście poniżej lub w wiadomości prywatnej.

pozdr
Maciej MRF