106

Odp: Sezon 2017

+ Ci co przyjadą i nie zmieszczą się w 32, też położą lachę na ten sport. Nie mówiąc o tych co nie przyjadą, bo wiedzą, że się nie zmieszczą.

Czyli zamiast klasy Amator, dorabiacie klasę street do tłuczenia pucharów, nie jako powielając puchar pitbike, tylko na większych motocyklach.

Brzmi logicznie!

Pozdrawiam,
Piotrek

107 Ostatnio edytowany przez snieg (2016-11-25 13:25:56)

Odp: Sezon 2017

zural_Jedrzej napisał/a:

" Panowie klasa amator miała być  przedsionkiem do PP, a z waszych wpisów wnioskuj, że chcecie z niej zrobić osobną klasę PP tylko z niższym poziomem.
Odpowiedzcie mi proszę na pytanie ile osób z klasy AMATOR w ciągu ostatnich dwóch lat przeszło do PP"


takie same mam odczucie !!! + 1

No właśnie, skoro to ma być "przedsionek", to czemu chcecie tą klasę zepsuć i kompletnie zniechęcić ludzi do SM?
Czemu na siłę chcecie wcisnąć tą klase street, skoro wszyscy są na nią niechętni?

Po to, żeby organizatorzy mieli więcej kasy, a Wy (MP/PP) będziecie mogli sobie dalej swobodnie jeździć w swoich klasach?
Czemu nie zlikwidujecie sekcji terenowej w PP albo w MP i nie zrobicie sobie z niej klasy Street?
Jeżeli taka klasa powstanie, to zrezygnujesz ze startów w wyższej klasie i przeniesiesz się do niej?

Póki co, to najbardziej za wprowadzeniem tej klasy są osoby, które pewnie w niej w ogóle nie będą jeździć...

#21, śnieg

108

Odp: Sezon 2017

W sumie Maly ma racje. Przecież jest klasa pitbike czyli street i działa dobrze, poco powielać klasy?

109

Odp: Sezon 2017

Jacy wszyscy niechętni - ja jestem za street:)

110

Odp: Sezon 2017

No i taka prawda kto chce latać w streecie niech lata pitem ;) Ja np z przyczyn losowych nie poleciałem w Bydgoszczy w amatorach. A na teningach był ogień i nie wjechałem jeszcze w teren... Więc teraz musiałbym odrazu lecieć do PP gdzie jak się nie zmieszcze w czasówce to pipa blada -_-

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

111

Odp: Sezon 2017

Słuchajcie tu tak jak ktoś napisał chodzi o pieniądze i nie kryjmy się z tym. Na dzień dzisiejszy jest chętny tylko Koszalin na zorganizowanie rundy reszta się lekko mówiąc wypina. Klasa street ma przynieść nowych ludzi, którzy boją się terenu lub po prostu mają cięższe motocykle. Ma to spowodować zasilenie konta organizatorów żeby zachęcić ich do organizacji zawodów. Jak czegoś nie zrobimy to będziecie mogli się ścigać w klasie Amator PP i MP pod jakimś marketem bo ta dyscyplina umrze jak skutery w Polsce. Jestem pewien, że kilka osób z PP polski przejdzie do Street co za tym idzie zwolni miejsce dla tych paru osób, które walczą o Amatora. Tak jak było w przypadku powstania klasy amator deklaracje ilościowe ludzi są dość duże zobaczymy co z tego wyjdzie w praniu. Jeżeli się nie sprawdzi to zawsze można wrócić do klasy Amator.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

112 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2016-11-25 15:06:01)

Odp: Sezon 2017

Maniek ile kosztuje zorganizowanie takich zawodów? Np. Bydgoszcz.
Tor jest klubu organizatora czy PZMu?

Bo zawodników w Bydzi było 67-71 czyli tyle co na Karty.

Koszalin jest chętny i jemu się opłaca a innym nie? Tam akurat frekwencja jest mała.

Pozdrawiam,
Piotrek

113

Odp: Sezon 2017

mniej biurokracji, więcej jeżdżenia. Nie wiem np po co w Bydgoszczy do odbioru motocykli zatrudnionych jest 4 czy 5 gości...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

114

Odp: Sezon 2017

Lajtowe pytanie, a nie lepiej sobie wynając w 10osób tor na cały dzień, polatać jak dzik i mieć wszystko w dupie?
Luźna refleksja po tym co tu czytam od jakiegoś czasu.

115 Ostatnio edytowany przez maniek-rr312 (2016-11-25 15:38:53)

Odp: Sezon 2017

Zawody to koszt ok 16tyś zł co rundę organizator jest w plecy ok 2tys
W Koszalinie Emil odrabia sobie treningami wolnymi przez cały dzień do tego tor jest jego, w Bydgoszczy klub wynajmuje ten obiekt na zawody.
Kolejnym minusem w Bydgoszczy są problemy z głośnością. Tor od kilku lat walczy z okolicznymi mieszkańcami.
Najlepszym rozwiązaniem dla organizatora jest zrobienie treningów płatnych dzień przed imprezą tak jak to robi Emil 120zł cały dzień ale znowu znajdą się osoby, które powiedzą, że to jest drogo i wolą tylko godzinę polatać bo w domu to latają za free.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

116 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2016-11-25 15:57:04)

Odp: Sezon 2017

A Bydgoszcz od kogo wynajmuje tor? Od PZM-u? Czy innego klubu?

Czyli z samego wpisowego jest koło 12tys. Nie licząc pitów- nie wiem ile oni dokładają.
Serio PZM jest tak biedny i nie może dołożyć lub zmniejszyć obciążeń organizatorowi?
Pomijając fakt, że można też szukać innych źródeł finansowania.

Nie liczyłem piątkowych treningów- gdzie raczej ponad 20 osób przyjeżdża na cały dzień.
Ale pewnie koło tych 4-5 tys dostaną. + co roku raz czy dwa wynajmuje się tor na tą okazję.

Można też zwiększyć wpisowe o 31zł i będzie po kłopocie ;)

Edit:

Maniek, napisałem PW.

Pozdrawiam,
Piotrek

117

Odp: Sezon 2017

levis napisał/a:

Klasa street jest dla "cnotek", co mają supermoto a boją się w teren wjechać...

no i ch**
chcialem wystartowac w street, gdy sie tylko zrosne w koncu, ale teraz duma mi nie pozwoli... :)

"Nie ma boga. Jest Mmmmotór!"
KTM SMR450 '13 #23

118

Odp: Sezon 2017

Lucek - po Twojej glebie, to akurat rozumiem czemu chcesz jechać tylko street :D

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

119

Odp: Sezon 2017

postawmy na promocję:

jeśli popek z pudzianem pojadą na pitach to, cały kraj dowie się że istnieje coś takiego jak supermoto i wtedy będą szczęśliwi i zarobieni :)

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

120

Odp: Sezon 2017

Pop bierze 1mln za takie rzeczy:P (wg. plotek a necie)