4,411

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

mmam problem z fcrem chodzil ok  po pewnym czasie nieche sie plynie wkrecac ma mula, na saniu jest ok wkreca sie dobrze, niski  poziom w komorze ?

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

4,412

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jeśli na zimnym ssaniu jest ok, to na pewno za mało paliwa.
Na to wpływa wiele czynników.
Np. poziom paliwa w komorze pływakowej, wielkość dysz, rodzaj i położenie iglicy oraz układ pompki przyśpieszającej.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

4,413

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Hustler13 napisał/a:

Jeżeli rotor jest z aluminium albo innego gównolitu to jest duża szansa, że to on jest do wymiany a nie tulejki ;)

W takim razie jutro zrzucę tarczę i zobaczę jak sprawa wygląda

4,414

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Majster128 napisał/a:

Jeśli na zimnym ssaniu jest ok, to na pewno za mało paliwa.
Na to wpływa wiele czynników.
Np. poziom paliwa w komorze pływakowej, wielkość dysz, rodzaj i położenie iglicy oraz układ pompki przyśpieszającej.

dysza ok bo wczesniej jezdzilo pieknie.  tyli sie plywak przestawil ( byl  blaszka plywaka jest zmeczona) juttro zajże

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

4,415

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ja tez mam problem z ustawieniem tego gaznika jak na moje oko ma caly czas za ubogo swieca dosc mocno wygrzana jest bardziej szara niz kawowa rudawa itd. na poczatku grzaly sie kolanka wydechu ale to juz wyregulowalem i teraz po 10 minutach stania nie swieca , sruba mieszanki 2obroty dysza wolnych 45 glowna 180 iglica OBDTV(niby taka ma byc ale gdziesz czytalem ze ona jest dosc uboga ) podniesiona prawie na max. moto chodzi dobrze trzyma obroty ma moc ladnie zchodzi z obrotow jedyne co to strzeli sobie nieraz z tlumika po zamknieciu przepustnicy(wiem ze na akrapach ogolnie wali w tlumik i tez mi tak wali ale nieraz zdarzy mu sie tak glosniej)
jedyne czego nie jestem na 100%pewien to poziomu paliwa i chyba wypadalo by go troche podniesc . poprawcie mnie jesli sie myle.
niby ustawilem plywak tak jak mial byc na 9mm ale gaznik w motocyklu jest troche pochylony i podlaczajac rurke poziom paliwa jest w niej na rowno z laczeniem komory plywakowej z gaznikiem a powienien byc 6,5mm na nim??

ktm lc4 640 sm +fcr41 + akrapovic +open airbox

4,416

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ja mam problem  drz, a w lc4  dysze mam 160 czasem pierdolnie w kominy. swieca idealnie wypalona. iglica w polowie (iglica nie pamietam oznaczenia ale taka jak powinna byc w lc4)  zaloze  jutro 172 lub 168 zobaczymy czy kata toche ozywi. a z drzeta mysle ze sie uporam :D

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

4,417

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

kumpel ma sx 250 w której ciągle mu pali świece, zmieniał na różne marki bez zmian. zmieniał nawet oleje do mieszanki. nigdy nie miałem 2t i nie wiem co mu doradzic. Macie jakies sugestie?

https://vimeo.com/128136519

4,418

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

myslalem ze o lc4 Ci chodzi mam ten sam rok co Ty . mi sie wydawalo ze na tych ustawienieach powinno byc za bogato,u ciebie gaznik tez jest troche pochylony?, no i ja ma wersje  bez Air Cut Valve moze dlatego glosniej wali w wydech. na mikunim strzaly byly tak jakby ztlumione a teraz jest pare ztlumionych i jedno lub dwa jebniecia(wywalilem w miedzyczasie te cudactwo do dopalania spalin i z jednego kolanka mi troszke osmala glowice musze tam dac paste do wydechow. moze to tez ma wplyw

ktm lc4 640 sm +fcr41 + akrapovic +open airbox

4,419

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

dyjakos napisał/a:

kumpel ma sx 250 w której ciągle mu pali świece, zmieniał na różne marki bez zmian. zmieniał nawet oleje do mieszanki. nigdy nie miałem 2t i nie wiem co mu doradzic. Macie jakies sugestie?


Niech podmieni cewkę na próbę

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

4,420

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

levis napisał/a:
dyjakos napisał/a:

kumpel ma sx 250 w której ciągle mu pali świece, zmieniał na różne marki bez zmian. zmieniał nawet oleje do mieszanki. nigdy nie miałem 2t i nie wiem co mu doradzic. Macie jakies sugestie?


Niech podmieni cewkę na próbę

Albo zacznie kręcić ją jak trzeba.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

4,421

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ganja napisał/a:

myslalem ze o lc4 Ci chodzi mam ten sam rok co Ty . mi sie wydawalo ze na tych ustawienieach powinno byc za bogato,u ciebie gaznik tez jest troche pochylony?, no i ja ma wersje  bez Air Cut Valve moze dlatego glosniej wali w wydech. na mikunim strzaly byly tak jakby ztlumione a teraz jest pare ztlumionych i jedno lub dwa jebniecia(wywalilem w miedzyczasie te cudactwo do dopalania spalin i z jednego kolanka mi troszke osmala glowice musze tam dac paste do wydechow. moze to tez ma wplyw

juz masz odpowiedz. tam chyba 5 groszy pasuje idealnie na paste :D    kasda nieszczelnosc  przy samej glowicy czy też  gdzie kolwiek w ukladzie bedzie powodowalo strzelanie. a strzela nie dlatego ze za bogato tylko ze za  sucho . air cut  wzbogaca mieszanke przy puszczeniu gazu.

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

4,422

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

otwor w glowicy zaslepiony orginalnom zaslepka . jedynie  na laczeniu jednego kolanka wydechu z ta czescia przykrecana do glowicy mi troche  dymu bokiem ucieka bo na glowicy jest osmolony slad. podniose troche poziom paliwa i zobaczymy, no i jescze ten oring na srubie regulacji mieszankai musze skombinowac bo wczoraj mi pekl

ktm lc4 640 sm +fcr41 + akrapovic +open airbox

4,423

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Moje LC4 też waliło trochę w wydech, okazało się że był podparty delikatnie zawór. Później wszystko było git, skończyło się strzelanie w wydech mimo że szczelność wydechu na łączeniach pozostawiała wiele do życzenia.

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

4,424

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

podniosłem poziom paliwa uszczelnilem wydech . teraz tylko ten zasrany oring musze zkombinowac bo musial akurat teraz sobie peknac . ten oring to chyba 3x1 ?? wie ktos jaki to ma dokladny wymiar?

ktm lc4 640 sm +fcr41 + akrapovic +open airbox

4,425

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Czy pokrywa komory pływakowej z Keihina PJ będzie pasowała do Keihina PWM, lub chociaz czy z PWK bedzie pasowała do PWM? Idzie gdziekolwiek dostać w ogóle tą pokrywe?

Będzie 690 niebawem