46

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Ustalmy termin i do dzieła. Przyjeżdżam z  kamerą, fotografem i projektorem.

www.propitbike.pl

47

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Kamera, fotograf, i projektor jest:D teraz tylko rozpuszczenie lodów i do dzieła. Termin i pocisk. Uważam że powinniśmy zrobić listę kto by się na to pisał oraz uważam że można by od razu przelewać kasiorę na konto-wtedy od razu wiemy co i jak i nie ma bicia piany. Ja wynajmę tor i będzie tylko dla nas na ten weekend. Po treningach zimowych, trochę nabyłem doświadczenia odnośnie trenowania więc postaram się by było to w pełni profesjonalne. Jeżeli była by większa ilość osób, możemy pomyśleć o posiłku na torze, oraz namiocie dużym. Wszystko ustalonymi godzinami(mniej więcej oczywiście)

KACZOR

48

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Kaczor, czy moglbys szacunkowe ogólne koszty okreslic?

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

49

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Ta jest :) Ja się zadeklaruje, a okaże się, że koparki w Lbn drogawe i na "płaczliwą babę" wyjdę :D

50

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Ja bym też sie pisał na cos takiego ale jak wiadomo koszty graja role - jestem tylko biednym studentem:P I termin też gra role - mniejszą ale zawsze. A gdziekolwiek by to nie było to i tak na moto bede tam jechał - brak auta z hakiem, busa czy przyczepki:P

DR 650SE/SM - na torowej emeryturze,
RMZ 450 SMR - może będzie  szybsza ; -)

51

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

z namiotem pewnie będziemy mogli pomóc: 18m x 4m
zależy od konfiguracji

BDSM Supermoto Racing Team

52

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Panowie niech Kaczor wszystko podliczy i tak jak juz crazy pisal niech rzuci kwote na forum ile na łeb wyjdzie i do dzieła z tym SMCAMP.

Crazy co do zalewu to masz racje jest swietny a po calym dniu treningu nic tylko cala paka jechac na SM nad zalew hmmmmmm kiedy ta wiosna przyjdzie :)

Pozdrawiam
Jacek Dembiński

#121

53

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

CHAW napisał/a:

A gdziekolwiek by to nie było to i tak na moto bede tam jechał - brak auta z hakiem, busa czy przyczepki:P


Jak bedzie blizej terminu to jest szansa, ze ktos (np. z W-wy) bedzie mial wolne miejsce na pace. Zawsze to taniej i lepiej podskoczyc do W-wy na 2 kolach i potem w aucie, nic cala trase na kolach leciec.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

54

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

jak cos pisze sie na 570% :P

Huska SMR570 :D

55

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

No masz racje Crazy ze lepiej na pace;) Jak cos to ja sie oczywiscie pisze bo moto już gotowe:) Jaby u kogoś sie znalazło miejsce na pace to chętnie sie złoże na paliwo i polece z tym kims jak nie to trudno na kołach też będzie przyjemnie;) W kazdym badź razie jeśli tylko będzie to w rozsadnej kasie to mnie tam nie zabraknie:)

DR 650SE/SM - na torowej emeryturze,
RMZ 450 SMR - może będzie  szybsza ; -)

56

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

wstępnie się deklaruje - decyzję uzależniam od terminu - w te wakacje mam swoje wesele i takie tam. Co prawda będę na maxa początkujący ale najlepiej od początku nauczyć się prawidłowych zachowań :) niż później coś poprawiać

---------------------
---------------------
nu zajec pagadi

57

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Jak będzie duzo chętnych to koparka będzie niepotrzebna ;-)
Łopaty i jechane w ramach rozgrzewki!
Ja też bym wstępnie chciał, ale sie boję! Moje moto to raczej za ciężkie ( na coś muszę zwalić)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

58

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

To nie będziesz latał po terenie tylko trąbił browary w tym czasie :D

59

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

To nie najlepszy pomysł, bo po 3 stwierdzę że jednak się nie boję, a i moto jakby lżejsze :-)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

60

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Gierwi nie przesadzaj moje Suzuki tez do wagi piórkowej nie należy:P A pojeździć bedzie przyjemnie:) zrobi sie dwie kategorie - lekkie wyczynówki i cieżkie uniwersalne SMy:P Jakby było wiecej osób to naprawde byłoby ciekawie:D

DR 650SE/SM - na torowej emeryturze,
RMZ 450 SMR - może będzie  szybsza ; -)