31

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Moim skromnym zdaniem trening systemem  "kupą panowie" każdy jeździ w kółko bez żadnego nadzoru mija się troszkę z celem. Potrzebny jest ktoś kto będzie wymagał czegoś od zawodnik i mówił źle jeszcze raz etc

www.propitbike.pl

32

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Początki zawsze są trudne. Myślę że na pierwszy raz wystarczyłby jakiś chętny Mistrz Polski (lub wice albo II wice)
żeby udzielić wskazówek nowicjuszom i wolniejszym kierowcom za np. darmowy udział w imprezie.

33

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Materka napisał/a:

Myślę że na pierwszy raz wystarczyłby jakiś chętny Mistrz Polski (lub wice albo II wice)


Nie chce sie czepiac moich kolegow z toru, ale zwykle na pytanie "jak pojechac jakis odcinek" itp dostawalo sie odpowiedz "2,6 w opony i gazy pi...o"
Niechętni do dzielenia sie swoja wiedza.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

34

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Wiem, dla tego napisałem że powinien być chętny albo trzeba go jakoś zachęcić.

35

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Materka napisał/a:

Początki zawsze są trudne. Myślę że na pierwszy raz wystarczyłby jakiś chętny Mistrz Polski (lub wice albo II wice)żeby udzielić wskazówek nowicjuszom i wolniejszym kierowcom za np. darmowy udział w imprezie.

Bardzo dobry pomysl 

 

Crazy_Russian napisał/a:

Nie chce sie czepiac moich kolegow z toru, ale zwykle na pytanie "jak pojechac jakis odcinek" itp dostawalo sie odpowiedz "2,6 w
opony i gazy pi...o"Niechętni do dzielenia sie swoja wiedza.

Crazy wydaje mi sie ze mozna pogadac z nimi mam juz w glowie pewien zarys tej imprezy i zorganizuje to calkiem na innym obiekcie niz sa rozgrywane jakiekolwiek rundy PZM lub MP wiec tor na ktorym nikt nie jezdzil nie bedzie sprzedaniem zadnych wskazowek z torow MP a ten z "mistrzów" ktory sie zgodzi byc trenerem i dobrym "wujkiem " na tej imprezie to niedosc ze bedzie mial frikowy wjazd na ta impreze to jeszcze dostanie cos fajnego za "bycie trenerem" od organizatora tej imprezy :)

Pozdrawiam
Jacek Dembiński

#121

36

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Crazy, mówisz że nie chcą się dzielić wiedzą a sam kłamiesz... Wszyscy wiedzą, że w oponach powinno być 2,9 :D

37

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Crazy nie słuchał dobrych rad, ładował 2,6 i dlatego jest TYLKO vice :)

38

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

W ramach "treningu na sucho" przypominam watek z naukami mądrzejszych od większości z nas w sprawach SM.
Niestety po ang.
[url]http://supermoto.pl/index.php?module=forum&what=post&id=937#937[/url]

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

39

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Jako że będę mógł mówić już prawdę i tylko prawdę(brak walki w 2009 o tytuł) to jeżeli jesteście chętni, mogę pomóc coś.Jednak w grę wchodzi głównie lublin. TO ten tor znam na pamięć i mogę powiedzieć to i owo bez jeżdżenia. kilka pachołków i trening gotowy:) tereny są dwa więc można zróżnicować trening. Początek sam asfalt, później jeden rodzaju terenu(stare chopki) oraz nowy z 2008. Najlepiej gdyby było więcej osób, wtedy można zrzucić się na koparkę w celu poprawienia terenu.

KACZOR

40

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Myślę, że Kaczor w Lbn, może jeździć po torze nawet przez sen, więc jak dla mnie pomysł malynowy :) Na koparkę też się mogę zrzucić...

41

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

kaczor napisał/a:

Jako że będę mógł mówić już prawdę i tylko prawdę


Ja tez chetnie poslucham.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

42

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

kaczor napisał/a:

Jako że będę mógł mówić już prawdę i tylko prawdę(brak walki w 2009 o tytuł) to jeżeli jesteście chętni, mogę pomóc coś.Jednak w grę wchodzi głównie lublin. TO ten tor znam na pamięć i mogę powiedzieć to i owo bez jeżdżenia. kilka pachołków i trening gotowy:) tereny są dwa więc można zróżnicować trening. Początek sam asfalt, później jeden rodzaju terenu(stare chopki) oraz nowy z 2008. Najlepiej gdyby było więcej osób, wtedy można zrzucić się na koparkę w celu poprawienia terenu.


OK wiec zapodam pomysl na polnocnej 22a i zobacze co Prezes powie bo wiesz ze tor w Lublinie w kazda niedziele jest zajety chyba przez sekcje kartingowa ale moge sie mylic a powiedz mi sekcja SM kiedy uzytkuje tor w lublinie .

Kaczor masz wiadomosc na prv

Pozdrawiam
Jacek Dembiński

#121

43

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

pomysł fajny, chętnie bym się załapał

trzeba jeździc szybko bo nie ma czasu

44

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

helwart napisał/a:

bo wiesz ze tor w Lublinie w kazda niedziele jest zajety chyba przez sekcje kartingowa ale moge sie mylic

tak nie było w tamtym roku, bez problemu można było ustalić termin. Ja jeździłem na tyg na początku sezonu.
Nie wiem co Wy na to, ale byłem teraz w hiszpani na treningach. Tam trening wyglądał nastepująco:
1. rozgrzewka
2. trening poszczególnych elementów toru-podczas tego ustawianie motocykla i zawieszeń
a)start
b)dojście do zakrętu-dochamowanie
c)zakręt-prawidłowa pozycja, miejsce dodania gazu i puszczenia hamulców
d)najazdy na skok. oraz tłumienie skoku(lot jak najniżej)
e)wyprzedzanie-bardziej teoretycznie-ale pokazywanie miejsc i możliwości wyprzedzania
2)czasówka
3)2 wyścigi
4)wszystko nagrywane na kamerze i wieczorem ogladanie z omawianiem błedów.
Jeżeli chcielibyscie, można zorganizować 2 dni-w tamtym roku chciałem tak ale zdrowie... to pomogło by poprawić elementy które sami obejrzymy na kamerze później.

KACZOR

45

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

kaczor napisał/a:

Jeżeli chcielibyscie, można zorganizować 2 dni-... to pomogło by poprawić elementy które sami obejrzymy na kamerze później.


Pomysl swietny. Wlasnie dla takich pomyslow oszczedzałem urlop.
Rzut beretem od toru jest Zalew Zemborzycki, z przyjaznym (niedrogim i przyzwoitym) noclegiem.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30