61

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Wiem, wytrąciłeś mi argument z wagą. To teraz następny- z Poznania to trochę daleko!
A kiedy to miało by być?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

62

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Czekamy na lepszą pogodę. Później już tylko ustalimy termin i cenę(spytam się o wynajęcie toru itd)

KACZOR

63

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

no nie wiem jak u was w moim rejonie już temperatury oscylują ok 8 stopni, ony tak dalej...

trzeba jeździc szybko bo nie ma czasu

64

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Dobra kwiecień już niedługo więc trzeba powrócić do tematu. Koparkę już załatwiłem, będzie koło 200zl za przerobienie całego terenu(w 2009 chcę zrobić nowy, może się uda by za to zapłacił klub lubelski) czekamy tylko na zniknięcie błota, bo każde wjechanie takiego sprzętu robi ogromne koleiny...50-75zł za dzień w co będzie wliczone kręcenie na kamerze, omawianie wieczorne oraz wynajęcie toru(dla ludzi z lublina taniej). Na torze będziemy mogli zap*** od rana koło 10 do 16-17. Myślę że dwa dni dadzą dużo pod warunkiem że nie będziemy wozidupami tylko skupimy się konkretnie na poszczególnych elementach. Proponuję również by wieczorem udać się przed spaniem do spa na relaks i obolałe części ciała. Teraz chciałbym się dowiedzieć kto by poważnie się pisał na to(termin do dogadania)

KACZOR

65

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

wynajecie toru + kamera + omawianie = 50-75 zł Kaczor napisz dokladnie ile ;) Odnosnie noclegu czy jest mozliwosc zostania tam na torze z namiotem , jezeli tak to czy jest tam jakis "kibelek" ?? i czy termin pod koniec kwietnia by wam odpowiadal tak zaraz przed I rundami ??

Pozdrawiam
Jacek Dembiński

#121

66

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

No jeśli na dzień maksymalnie 75 zł to ja bym sie pisał tym bardziej pasuje mi pod koniec kwietnia - 18 u mnie odpada. Tak jak kolega wyzej napisał czy jest możliwosć jakiegoś noclegu na torze bo mogło to by być nieco problematyczne żeby po całym dniu jazdy jeszcze szukać noclegu. Co do obolałych cześci ciała to mysle że nie bedzie jak sie troche wcześniej poćwiczy;) Do tej ceny oczywiscie trzeba doliczyc Swoje paliwko tak? wyżywienie i cała reszta też nie wchodzi w koszt tak? dobrze rozumiem?

DR 650SE/SM - na torowej emeryturze,
RMZ 450 SMR - może będzie  szybsza ; -)

67

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

wstępnie się deklaruje - im wcześniej będzie znany termin tym szybciej się określę

---------------------
---------------------
nu zajec pagadi

68

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

kaczor napisał/a:

50-75zł za dzień


Jesli chodzi o mnie to cena OK. Pytanie "KIEDY"? BYlby to weekend, czy raczej dni powszednie?

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

69

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

ja tak - ustalmy termin :)

www.propitbike.pl

70

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

nie raczej weekend, wtedy więcej osób będzie mogło.

KACZOR

71

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

kaczor napisał/a:

nie raczej weekend, wtedy więcej osób będzie mogło.


To czekamy na termin. Ja jestem chętny.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

72

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

I ja jestem...

73 Ostatnio edytowany przez paolo (2013-04-04 06:39:35)

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

.

74

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

weekend pasuje, ja się piszę

trzeba jeździc szybko bo nie ma czasu

75

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Proponuję więc taki zabieg, żeby piany nie bić i Kaczora bez sensu nie ganiać:
Kaczor podaje konkretne koszta i numer konta na który  wpłacać kasę. Potem może już organizować trening w danym terminie bez obaw że ileś osób nie dotrze a sam kasę wywalić będzie musiał.