16

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

papuq napisał/a:

dla zawodników AP i BDSM


Czyli jeśli ja będę chciał pojeździć, a z uwagi na odległość pewnie bym chciał, to usłyszę krótkie "spier...j"?

17

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

nie , ale zasady dla innych jeszcze nie zostały ustalone. na pewno będzie wymagana licencja z uwagi na ubezpieczenie.
ma początku marca dam znać jak to będzie wyglądało.
i Szwinia nie siej defetyzmu

BDSM Supermoto Racing Team

18

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Ja mam licencję więc ani mnie to ziębi ani grzeje, ale wystarczy zobaczyć ile osób z Wawy i okolic pisze na tym forum i pewnie też chcą mieć dostęp do toru a nie sądzę żeby mieli licencje. Może gdyby spróbowali raz czy dwa jak to jest, to by zaczęli jeździć na zawody bo by się wkręcili w temat. Nie jestem specjalistą od przepisów, ale wg mnie licencja nie jest niezbędna do skorzystania z toru. W Radomiu jej nie wymagają i wystarczy im oświadczenie. Na treningach w Poznaniu też nikt licencji nie wymaga. Sam przecież wiesz, że pierwsze dwa starty na zawodach można legalnie pojechać bez licencji, a kolejne już nie do końca zgodnie z reglaminem ale nikt się tego nie czepia.
Fajnie, że się wziąłeś za zorganizowanie miejsca do pojeżdżenia, ale wg mnie powinno to iść w stronę szerokiego propagowania SM w Warszawie, a nie organizacji miejscówki dla "samych swoich".
pzdr

19

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Dobra, Papug dawaj mi tą naklejkę na kata co dostałem ją na DRZete i jeżdżę z wami:) Chyba że usłyszę krótkie defetystyczne stwierdzenie...:/
Ps nie mam licencji ale mam prawo jazdy kat AB i żólty czepek.

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

20

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

I o tym właśnie mówię... :)

21

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

miejscówka jest własnością AP i AP udostępnia je dla swoich zawodników,
na początku marca będę rozmawiał na temat warunków korzystania z obiektu dla wszystkich zainteresowanych.  co do licencji to jeszcze się okaże ale z wstępnych rozmów wynika że będą potrzebne. może oświadczenia załatwią sprawę, ale tak jak napisałem szczegóły podam w marcu po ostatecznych ustaleniach i stworzeniu regulaminu.

Szwinia bądź dobrej myśli ;) i nie martw się za wcześnie. mam tylko nadzieje że nie stracimy tej miejscówki tak jak miejscówki na Okęciu przez brak organizacji i odpowiedzialności osób korzystających z toru.

niestety naklejka nie wystarczy

BDSM Supermoto Racing Team

22

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

papuq napisał/a:

...mam tylko nadzieje że nie stracimy tej miejscówki tak jak miejscówki na Okęciu przez brak organizacji i odpowiedzialności osób korzystających z toru.


Jestem ciekaw kto zachował się tak nieodpowiedzialnie. Szczerze mowiac myslalem, ze na skasowanie miejscowki wplyneły dwie sprawy:
- halas przeszkadzajacy pobliskim mieszkańcom,
- brak zysków własciciela miejscowki, co spowodowalo, ze nie mial ochoty użerać się z mieszkańcami.

papuq napisał/a:

Automobilklub Polski udostępni od marca teren na Bemowie dla zawodników AP i BDSM


Mam nadzieje, że jesli treningi dojdą do skutku, to będą mogli wjechać wszyscy zainteresowani trenowaniem, a nie tylko "elita". Rozumiem, ze dla niezrzeszonych moze to byc za jakąs opłatą, ale trudno dzielić się na lepszych i gorszych, jesli jest nas (SMowcow) ledwo kilku (moze kilkunastu) w całej Warszawie.
Licze, ze chlopakom z BDSM uda się to załatwić.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

23

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

w sumie propo z uiszczeniem jakiejs oplaty bylo by dobrym pomyslem...zawsze pojawily by sie jakies fundusze...

Huska SMR570 :D

24

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Tak jest w Radomiu. Jestes niezrzeszony w AK Radom, placisz 50 zl i latasz. Jestes zrzeszony, to masz pierwszenstwo wjazdu na tor i nie placisz. Ale nie ma sytuacji, ze komus sie odmawia.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

25

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Crazy ale nie porównuj toru w Radomiu z płytą lotniska na bemowie. Wiem że po polsku jest sobie ponarzekać ale 50zł za polatanie po płytach betonowych to IMO przesada to już lepiej jechać tak jak napisałeś na ursus i śmigać w takich samych warunkach za free.

jakubek

26

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Jakubie, Biedronko, Codziennie niskie ceny :) nie napisalem, ze ma byc 50zl jak w Radomiu, ale zeby byla szansa chocby za kase wjechac dla niezrzeszonych. A lepszy tor na plytach odcinkiem terenowym, gdzie policja sie nie przyczepi, gdzie nie wyjedzie auto, itp, niz calkowity brak mozliwosci do bezpiecznej jazdy.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

27

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Panowie a co myslicie o pomysle SuperMotoCamp - Polska moze bysmy zorganizowali przynajmniej ze dwa takie campy 2 dniowe w weekend ktorys ???

Fajnie by bylo ze wszystkimi potrenowac caly dzien a pozniej wieczorem z rodzinkami lub kochankami lub jak kto woli jakiegos grila zrobic :) a na drugi dzien dalej trenowac az do upadlego :) !!! Co Wy na to

Pozdrawiam
Jacek Dembiński

#121

28

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

senso napisał/a:

Panowie a co myslicie o pomysle SuperMotoCamp - Polska


Ja jestem jak najbardziej na TAK, tylko skad wziac trenera?

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

29

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Ja też jestem "za", tylko nad wyraz często na "może byśmy zorganizowali" się kończy więc czujnie podchodzę do tematu...

30

Odp: Zawody SuperMoto w ...........

Panowie czesc mojej pracy zawodowej to organizacja imprez wiec przy pierwszych zawodach zgadamy sie co do toru na ktorym mialo by to byc i reszte postaram sie zapiac do konca .

Co do trenera to fakt w Polsce moze byc ciezko, ale mysle ze taki luzny trening poprostu zeby razem polatac wieksza grupą a wieczorem przy grilu ........ pogadac o najczesciej popelnianych bledach podczas jazdy itd :) i na drugi dzien powtorka (lecz bez grila ), to tak mysle ze kazdy z nas duzo wiecej wyniesie "wskazowek" (a negatywne opinie porozkminia w domciu na spokojnie)   niz kiedy kolwiek na jakim kolwiek solowym treningu.

Pozdrawiam
Jacek Dembiński

#121