361

Odp: Kupię WR250X

Damian nie przesadzaj. Żadnych opon bym się nie czepiał ani kierunków.
Silnik i zawias sa dla mnie ważne (no i wiadomo - rama).

Damian napisał/a:

Ale opony mogą być innego producenta albo co gorsza kierunki wymienione na led :)
On zawsze coś znajdzie jak dla mnie szkoda czasu na niego

MT-07

362

Odp: Kupię WR250X

nashman_supermoto napisał/a:

W salonie nie ma takich. Jakie fabryczne SM z homologacją drogową kupię w salonie oprócz SMC-R/701?

jak to jakie:P [url]https://www.tmracing.it/supermoto/[/url]

https://www.bikepics.com/members/81

363

Odp: Kupię WR250X

delta napisał/a:
nashman_supermoto napisał/a:

W salonie nie ma takich. Jakie fabryczne SM z homologacją drogową kupię w salonie oprócz SMC-R/701?

jak to jakie:P [url]https://www.tmracing.it/supermoto/[/url]


Ooo jakie fajne! A w Pl gdzie to można kupić? I jakie tam silniki siedzą?

MT-07

364

Odp: Kupię WR250X

i tak nie kupisz to nie odpowiadam :P

https://www.bikepics.com/members/81

365 Ostatnio edytowany przez johny_55 (2018-12-04 13:25:58)

Odp: Kupię WR250X

nashman_supermoto napisał/a:

Znając mentalność Włochów i ich podejście do serwisowania to jednak trochę ryzyko jest kupować wr250 z takim przebiegiem. Dzwoniłem i gość nie ma ŻADNEGO nawet najmniejszego kwitka co do obsługi serwisowej tego moto, bo twierdzi że jak kupował od Włocha to dostał info że ten Włoch samodzielnie wszystko robił przy moto.

Włosi potrafią przeciągać głupie wymiany oleju drugi raz tyle co jest w serwisówce.

Wolał bym kupić od kogoś z forum, od osoby która daje zapewnienie serwisowania jak należy.

Ja tam właśnie kupiłem sprowadzoną z Włoch i to przez handlarza :o(fakt, że motocyklista i ma własny sklep i serwis, ale zawsze to handlarz), jak bym to wiedział wcześniej co napisałeś to na pewno bym nie kupił :o kurde ale wtopa:/......
A tak na poważnie, swoją zrobiłem około 12k km przez 2 sezony i dosłownie NIC nigdy nie zawiodło. Sprzedałem z przebiegiem o ile pamiętam ok.25k km. Kupiec śmiga nią aż miło, jak zapytałem jak tam WR-ka to odpisał tylko tyle -"moto igła".
Także jedź, oglądnij i kup jeśli warto bo takie gdybanie, że Włoch to, Niemiec tamto, a Francuz jeszcze coś innego to wiesz...

A tak na marginesie... Znasz jakiegoś Włocha chociaż jednego( najlepiej kilku chociaż) że wiesz jak serwisują, pisząc "znając ich mentalność"?

Yamaha WR250X -> KTM 690SMCR EVO2

366

Odp: Kupię WR250X

No tak, nie można generalizować. Może faktycznie Włoch serwisował tą wuerkę należycie.

Jak się uda pojechać to obejrzę i kupię.

Ale nie mam jakiegoś ciśnienia na zakup, bo jest cała zima jeszcze, a każdy by chciał wybrać jak najlepiej.

MT-07

367

Odp: Kupię WR250X

czyli na wiosnę temat dobija do 100 stron, a motocykla jak nie było tak nie będzie :P

tak z ciekawości: kiedy Ty tym motocyklem masz zamiar jeździć jak nie masz czasu jechać nawet zobaczyć?

368

Odp: Kupię WR250X

Planuję mieszać codzienną jazdę z rowerem. Tzn w 2-3 dni w tyg rower, 2 dni moto + sobota grubsze latanie na moto. Z pojechaniem po motocykl to jest zupełnie inaczej gdyż jestem uzależniony od osób trzecich, gdyż nie dysponuję przyczepką a w autach moim i żony nie ma haków.

MT-07

369

Odp: Kupię WR250X

Aby przewieźć motocykl nie jest potrzebna ani przyczepka ani bus:)
Wystarczy bagażnik w samochodzie osobowym.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

370

Odp: Kupię WR250X

Hacker, jak to bagażnik? Chodzi Ci o to, żeby zdjąć koła i moto wpakować do auta czy jak?

MT-07

371

Odp: Kupię WR250X

Dokładnie tak.
Wiele sprzętów tak zostało zakupionych. Ja też tak wiozłem Berga - w bagażniku hondy civic.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

372

Odp: Kupię WR250X

Też mam Hondę Civic (UFO) i w sumie tam jest dużo miejsca w środku (woziłem np. drzwi do mieszkania, meble itp).
Tylko olej trzeba zlać i benzynę z baku. Coś jeszcze?

MT-07

373

Odp: Kupię WR250X

proszę -nienaganny stan i nie musisz się martwić że być "źle serwisowany":
[url]http://www.ajp-moto.pl/motocykl/17,PR5_Supermoto_250[/url]

dabljuer250x

374

Odp: Kupię WR250X

No żesz fak - jak interesowałem się AJP to zostałem skrytykowany i żeby więcej nawet nie wspominać o tym motocyklu.

MT-07

375

Odp: Kupię WR250X

nashman_supermoto napisał/a:

Znając mentalność Włochów i ich podejście do serwisowania to jednak trochę ryzyko jest kupować wr250 z takim przebiegiem. Dzwoniłem i gość nie ma ŻADNEGO nawet najmniejszego kwitka co do obsługi serwisowej tego moto, bo twierdzi że jak kupował od Włocha to dostał info że ten Włoch samodzielnie wszystko robił przy moto.

Włosi potrafią przeciągać głupie wymiany oleju drugi raz tyle co jest w serwisówce.


Znając mentalność włochów??!! k***a a to pomieszkiwałeś z jakimś w domu i widziałeś jak moto serwisuje, czy wyczytałeś jakieś farmazony? Ile jest polaków cebulaków, którym serwis kojarzy się z jakimś łacińskim słowem i nie wiedzą co to.
Kupując auto też się tak pierdoliłeś? Tym bardziej, że masz hondę, a one przecież korodują... a jednak się udało!
Skończże już pierdolić i coś kup, jak się uda to napisz i się pochwal. Do połowy przyszłego roku będzie spokój :)
Chcesz kupić moto proste i trwałe ale czaisz się jak kuna w czereśni... :D chcesz WR-kę to jedź i kup, jak jebnie to trudno, zrobisz remont. Będziesz miał pecha i o nowa Ci jebnąć może.
Wolał bym kupić od kogoś z forum, od osoby która daje zapewnienie serwisowania jak należy.

CRF 450 < exc 125 < sx 125 < sm690 <3