331

Odp: Kupię WR250X

Kup te 525 w końcu i nie marudź :D
I nie SMR.

EXC 525 in progress

332

Odp: Kupię WR250X

No EXC 525 było by super. Tylko gdzie tu znaleźć 525 - wolał bym już w setupie sm bo nie mam czasu na przeróbki, chcę wstawić moto do garażu i czekać spokojnie na wiosnę.

MT-07

333

Odp: Kupię WR250X

Dziku napisał/a:

Kup te 525 w końcu i nie marudź :D
I nie SMR.

A dlaczego nie SMR? :D Na start miałby już wszystko pod SM :D

PBM

334

Odp: Kupię WR250X

SMR chyba jednak uciążliwy serwisowo. Bliżej mu do SX niż do RFS. Tam jest jakiś chudy wał korbowy, tytanowe zawory itp.

MT-07

335

Odp: Kupię WR250X

nashman, odkup kuzwa tego swojego triumpha, i bedziez zadowolony . tak sledze temat , cicho siedze , ale tego nie da sie juz czytac, walisz tekstami prosto z googla , a to za slaby dol, a to za miekki zawias, ten ciezko na gume idzie , tamten za drogi serwis ,tu jest dobry ,ale spalanie duze......... kur....aaa, stary k***a tu chlopaki pompe z Ciebie maja , takie mam wrazenie,a  TY ciagniesz temat ...... ile Ty masz lat . tak z ciekawosci?AMEN

336 Ostatnio edytowany przez pol_lol (2018-12-03 23:28:36)

Odp: Kupię WR250X

Ludzie, trzymajcie mnie :D
Temat wygląda jak kalendarz adwentowy.

337

Odp: Kupię WR250X

Przeczytałem właśnie fajne porównanie WR250X vs DRZ400SM na supermotojunkie i jednak decyzja pozostaje jedyna słuszna: WR250X także możecie być spokojni:)

Lafay spokojnie, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia do nie czytaj mojego tematu bo kuzwa jest mój a jak ktoś chce to czyta i pisze i uj Ci do tego.

MT-07

338

Odp: Kupię WR250X

kto jeździ dołem na sm?

WR250X -> Husaria 701

339

Odp: Kupię WR250X

shonek napisał/a:

kto jeździ dołem na sm?

Dol, gora , ponioslo ,mnie troche ,

340

Odp: Kupię WR250X

Dół jest fajny do wyrywania z gazu na gumę.

MT-07

341

Odp: Kupię WR250X

nashman_supermoto napisał/a:

Lafay spokojnie, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia do nie czytaj mojego tematu bo kuzwa jest mój a jak ktoś chce to czyta i pisze i uj Ci do tego

kolego , ale Tobie juz wszystko powiedzieli, musisz sie z tym pogodzic, nie ma sprzeta dla Ciebie , a temat choc Twoj to moge czytac  i pisac, pozdr

342

Odp: Kupię WR250X

nashman_supermoto napisał/a:

Żaba a Ty jeździłaś w życiu czymś co ma więcej jak 250 pojemności?

a żebyś się zdziwił - jeździłam :p

CRF450R - trying to handle the beast

343

Odp: Kupię WR250X

Lafay jeśli chcesz pisać jakieś sugestie to słuchaj moich założeń i wtedy coś pisz i doradzaj bo pisanie dla pisania nie jest tu pożądane.
Przypomnę Ci jeśli się tak bardzo pogubiłeś: ma być lekkie sm z możliwie najmniej wymagającym serwisowaniem, w miarę trwałe.

MT-07

344

Odp: Kupię WR250X

Żaba napisał/a:
nashman_supermoto napisał/a:

Żaba a Ty jeździłaś w życiu czymś co ma więcej jak 250 pojemności?

a żebyś się zdziwił - jeździłam :p

Czym? Jawą 350?

MT-07

345

Odp: Kupię WR250X

nashman_supermoto napisał/a:

Lafay jeśli chcesz pisać jakieś sugestie to słuchaj moich założeń i wtedy coś pisz i doradzaj bo pisanie dla pisania nie jest tu pożądane.
Przypomnę Ci jeśli się tak bardzo pogubiłeś: ma być lekkie sm z możliwie najmniej wymagającym serwisowaniem, w miarę trwałe.

ehhhhhh rece opaduwuja,,,, hehe , powodzenia w poszukiwaniu , mam nadzieje ze cos znajdziesz w tym zyciu