316

Odp: Kupię WR250X

LukAs_525 napisał/a:
nashman_supermoto napisał/a:

czy łatwiej będzie opanowac wheelie i jakieś inne tricki na słabej wr250x czy na mocniejszym wyczynie?

A jak myślisz? Nie chcę cię obrażać, ale to durne pytanie. Proste, że im słabszy sprzęt tym łatwiej go ogarniać...

Mnie nie potrafił byś obrazić. Ok czyli decyzja ostateczna: zakupujem wuer dwa pięć zero IKS :)

MT-07

317 Ostatnio edytowany przez LukAs_525 (2018-11-30 00:20:31)

Odp: Kupię WR250X

nashman_supermoto napisał/a:

Mnie nie potrafił byś obrazić. Ok czyli decyzja ostateczna: zakupujem wuer dwa pięć zero IKS :)

Haha, dobre :D Tak czy inaczej kupuj to 250 i kończymy tą dyskusję :)

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

318

Odp: Kupię WR250X

Ok ok kupię tą 250 bo mnie tez już to zaczyna męczyć i irytować. Po weekendzie jadę (w weekend bym pojechał ale żona wyjeżdża znów na szkolenie a ja zostaję z synkiem).

MT-07

319

Odp: Kupię WR250X

Wpadam po weekendzie i nie ma żadnych nowych postów!? Co jest grane?

dabljuer250x

320 Ostatnio edytowany przez nashman_supermoto (2018-12-03 14:51:32)

Odp: Kupię WR250X

Weekend był ciężki więc pewnie dopiero w tygodniu pojawią się jakieś ciekawe propozycje supermociaków.

Tak ostatnio rozmyślałem i analizowałem i chyba ze względu na zdecydowanie mocniejszy dół to lepiej wezmę DRZ 400. Dodatkowym dużym plusem jest masa dostępnych części.
A jako że będę śmigał głównie po asfaltach to ta lekko większa masa od WR250X nie zrobi raczej jakiejś diametralnej różnicy.

Jak myślicie?

MT-07

321

Odp: Kupię WR250X

@nashman myślę że mam dla Ciebie ładne DRZ, ale obawiam się po tym, jak widzę przebieg czynionych przez Ciebie zakupów. Zresztą moja Drezyna zapadla w sen zimowy po remoncie.

322

Odp: Kupię WR250X

Myślę, że nasze myślenie i tak zostanie zabite przez Twoje myślenie.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

323

Odp: Kupię WR250X

Silent_Man napisał/a:

@nashman myślę że mam dla Ciebie ładne DRZ, ale obawiam się po tym, jak widzę przebieg czynionych przez Ciebie zakupów. Zresztą moja Drezyna zapadla w sen zimowy po remoncie.

Kupię zdrową silnikowo i zawieszeniowo, a wygląd nie ma znaczenia. Przy tak słabym wyborze Wr250X człowiek się zastanawia i bierze pod uwagę jakieś alternatywy.

MT-07

324

Odp: Kupię WR250X

Nashman, a pokaż nam chociaż jedną drażete co by spełniała Twoje wymagania.

https://www.bikepics.com/members/81

325

Odp: Kupię WR250X

Dziku napisał/a:

Wiedziałem, że się skończy na DRZ :)

no i kur*a wykrakałeś...

326

Odp: Kupię WR250X

[url]https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-wr-yamaha-wr-250-x-supermoto-ID6BuNs2.html?[/url] a ten o to egzemplarz byłeś oglądać ?! Miałeś lecieć ze znajomym i obejrzeć... Każdy Ci mówi, że wygląda spoko... jeżeli nie kupisz wr to znowu będą pierdolone 22 strony o wadach i zaletach drz-y i w końcu popierdolisz temat bo stwierdzisz, że jest za ciężka, stara i w ogóle wszystkie są do dupy (skoro "żabowa" wr Ci nie siadła bo łańcuch zardzewiały, a przy niej większość dostępnych drz to wizualne szroty)

CRF 450 < exc 125 < sx 125 < sm690 <3

327

Odp: Kupię WR250X

dajcie już spokój z tym łańcuchem, bo wcale nie był taki zardzewiały, ale już mi się nie chce tego tłumaczyć... nashman pojechał po całości, ale to chyba ze złości :P nie będę więcej do tego wracać

nashman_supermoto napisał/a:

Tak ostatnio rozmyślałem i analizowałem i chyba ze względu na zdecydowanie mocniejszy dół to lepiej wezmę DRZ 400. Dodatkowym dużym plusem jest masa dostępnych części.

a jeździłeś kiedyś DRZtem, czy to tylko opinia po przeczytaniu jakiś porównań drz i wr z różnych artykułów?

CRF450R - trying to handle the beast

328

Odp: Kupię WR250X

Żaba napisał/a:

dajcie już spokój z tym łańcuchem, bo wcale nie był taki zardzewiały, ale już mi się nie chce tego tłumaczyć... nashman pojechał po całości, ale to chyba ze złości :P nie będę więcej do tego wracać

nashman_supermoto napisał/a:

Tak ostatnio rozmyślałem i analizowałem i chyba ze względu na zdecydowanie mocniejszy dół to lepiej wezmę DRZ 400. Dodatkowym dużym plusem jest masa dostępnych części.

a jeździłeś kiedyś DRZtem, czy to tylko opinia po przeczytaniu jakiś porównań drz i wr z różnych artykułów?

U nashmana logika jest podobna jak u mojej 5 letniej bratanicy... Młoda nie lubi zupy pomidorowej bo jest czerwona, na nic tłumaczenia żeby spróbowała i w ogóle bo ona jest niesmaczna. Ale żelki wpierdala kilogramami, nawet te czerwone :D
Nashmanowi też moto nie pasują, ale widział je na obrazkach i w sumie tyle.

CRF 450 < exc 125 < sx 125 < sm690 <3

329

Odp: Kupię WR250X

i na jutubie jak JEŻDŻO na jednym kole

WR250X -> Husaria 701

330

Odp: Kupię WR250X

Matkrk miałem lecieć ze znajomym oglądać (i pewnie kupić) ale znajomy zrezygnował z wyjazdu i teraz fajnie by było jak by ktoś z rejonu Jaworzna podjechał i obejrzał żebym na darmo nie organizował wyjazdu.

Ale trafiła się opcja kupienia zadbanej DRZ.

Nie, nie jeździłem DRZ ale na pewno ma lepszy dół, a słabu dół w wr250x mi sie akurat nie podoba. Reszta na + dla wr.
No może jeszcze DRZ ma lepszy dźwięk.

Ale kilka osób które jeździło na wr250 i na drz mówiło że DRZ ma zdecydowanie lepszy dół, ale gorszy zawias i że wr się lepiej prowadzi.

Żaba a Ty jeździłaś w życiu czymś co ma więcej jak 250 pojemności?

MT-07