31

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

Czemu tak mówisz?
Do pogody trudno mieć pretensje... Chyba, że masz na myśli samą imprezę, organizację itp.?

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

32

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

Organizacja była top!! Jedynie pogoda spłatała figla

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

33

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

Chodzi mi o pogodę.
Nie mówiąc, że zmarzłem z dziewczyną stojąc przez 5h w deszczu to liczyłem na efektowne wejścia bokiem i piękne skoki na pięknej sekcji terenowej.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

34

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

prawdziwy polak

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

35 Ostatnio edytowany przez pol_lol (2015-06-08 11:09:25)

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

Pogoda fatalna fakt.
Organizacja zawodów bardzo dobra,wyścigi tak samo,w każdej z grup było sporo momentów szarpania/walki.
Uslizgi,gleby(na szczescie delikatne),szkoda tylko wyłączenia z zawodów sekcji terenowej.
Niestety AW nie pozwolił na jej włączenie do wyścigu,bo DZIŚ jak to piszę jest Speed Day!K...a,czy to nie jest żenada?
Jako że nie byliśmy z niwym przygotowani na deszcz,gdyż w stolicy piękna pogoda....z pomoca przyszła przytorowa giełda samochodowa.Tam nabyliśmy nasze supereleganckie i wydajne parasole wyścigowe! :D

P.S.
Narzekał nie będę,bo fajnie oglądało się zmagania na torze,pomimo pogody.

36

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

samson napisał/a:

prawdziwy polak

A co ma piernik do wiatraka?

Chyba większość osób przyjechała na MŚ aby zobaczyć efektowną jazdę której tutaj nie było.
Zabrałem dziewczynę aby pokazać jej co to jest supermoto i jak się jeździ a widziała tylko motocykle ganiające się w kółko.
Ludzie zupełnie zieloni zajarani tym co widzieli na yt też na pewno byli lekko rozczarowani.
Nie mam żalu do zawodników, organizatorów itd. tylko do pogody i tego, że w tym supermoto zabrakło tego co w supermoto jest najlepsze i co przyciąga widza.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

37

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

jedno jest pewne - to nie pierwszy raz z tego co słyszałem, że przez "brud" na torze, nie można przeprowadzać sekcji off. Kurde, żyjemy w 21wieku - są myjki ciśnieniowe i inne wynalazki, które pozwolą wymyć taki tor w 2 godziny...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

38

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

Z tego co zasłyszałem to sekcja terenowa byłą wyłączona również na żądanie samych zawodników którzy bali się o własnej zdrowie.
Więc nie zwalałbym wszystkiego na AW.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

39

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

levis pierniczysz jak potłuczony, myłeś kiedyś asfalt z gliny?

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

40

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

pol_lol napisał/a:

Niestety AW nie pozwolił na jej włączenie do wyścigu,bo DZIŚ jest Speed Day!

serio? to był jedyny powód?
nie no to organizacja top, nie ma na co narzekać

https://www.bikepics.com/members/81

41

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

Też się zawiodłem pogodą i liczyłem na epickie drifty itd. Ale to nie zmienia faktu, że i tak się dobrze oglądało. Wcześniej widziałem na żywo tylko naszych zawodników, to dla porównania powiem tak i w miarę żeby to zobrazować, goście z S1 po mokrym jeździli chyba szybciej niż nasi po suchym xd. Bardzo fajnie było zobaczyć te wszystkie motocykle z bliska, zawodników. Organizacja świetna. A pogoda - trudno. Jeździ się w każdych warunkach.

42

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

Szczerze po obejrzeniu wyścigów zagranicznych a później PP nie widziałem zbyt dużej różnicy.
Patrząc z trybun to chyba wyścig PP był bardziej ciekawy i dla mnie byłem tutaj pod większym wrażeniem jazdy chłopaków niż dla wyścigów MŚ i ME.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

43

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

hacker33 napisał/a:
samson napisał/a:

prawdziwy polak

A co ma piernik do wiatraka?

Chyba większość osób przyjechała na MŚ aby zobaczyć efektowną jazdę której tutaj nie było.
Zabrałem dziewczynę aby pokazać jej co to jest supermoto i jak się jeździ a widziała tylko motocykle ganiające się w kółko.
Ludzie zupełnie zieloni zajarani tym co widzieli na yt też na pewno byli lekko rozczarowani.
Nie mam żalu do zawodników, organizatorów itd. tylko do pogody i tego, że w tym supermoto zabrakło tego co w supermoto jest najlepsze i co przyciąga widza.

jak dla mnie było baaardzo grubo, i efektownych widowiskowych sytuacji była cała masa, o dziwo najwięcej na prostej start meta gdzie slajdy były ale na wejściu, patrz Niemiaszka z S2 (41) który 50% prostej jechał w uślizgu na pełnym odwinięciu (wtf!!!!) plus kilka konkretnych szlifów, najdłuższy kolegi Crazego ;-)

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

44

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

jakieś straty w zdrowiu/sprzęcie ? czy wszystko u naszych ok ;-) ?

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

45

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

była jakaś gleba w "Naszej sekcji" podczas treningu w sobote
na końcu hopy

ale jak to się skończyło nie wiem

sprzedam części
EXC 520 /  LC4 620 - całe na części - koła enduro - koła KTM DUKE SM
DRZ 400 - części zawieszanie, elektryka, air box, sprzęgła, elementy silnika
gg 6777220            tel 698 - 672 - sto jeden