16 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2015-06-07 16:15:28)

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

160km na wschód od wawy nie 30, a 33 hehe asfalt miał z ponad 60 stopni bo aż pażył, dzisiaj lataliśmy to myślałem, że w kombiaku się zakisze. Żona pięknie opalona, a opon już nie ma bo zostały na klejącym się asfalcie, także pogoda jak nigdy dopisała dzisiaj.

No szkoda z tą pogodą w Poznaniu, liczyłem a efektowne skoki jak tą hopkę zobaczyłem, a tak to lipa...

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

17

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

To prawda: Wyścigi bez terenu, PPAW bardzo licznie obsadzony. Chłopaki walczyli każdy na miarę swoich umiejętności, ale szczególne gratulacje za miejsce dla Pączka a za tempo i walkę dla Crazy'ego. Szacunek dla panów!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

18

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

Napiszcie coś więcej.
O pogodzie już wiemy ale chętnie bym sie dowiedział jak poza tym udała się impreza?
Pewnie nie tylko ja jestem ciekaw jak wasze wrażenia a w necie poki co nie ma prawie nic.
Jak poszło naszym, ktorzy próbowali w ME. Jak bardzo zapitala czołówka S1?

Maniek widziałem wywiad z Tobą w Polsacie - była kilkuminutowa relacja w wiadomościach w ciągu dnia.

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

19

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

Dlaczego Hermunen w drugim wyścigu pukał się w głowę na linii mety? Tak mniej więcej co drugie okrążenie

KTM 525 SM

20

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

Impreza bardzo udana, tempo słabsze od treningowego z powodu wody, czołówka S1 zapierdala bez opamiętania - była walka, nasi w końcówce stawki, choć Paweł Leśków w pierwszym wyścigu ME wyglebił w 1/2 stawki na początku wyścigu (czyli był wysoko). Szkoda tego terenu, ale i tak były gleby bo nasz tor jest miejscami mocno nagumowany.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

21

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

maciekr napisał/a:

Dlaczego Hermunen w drugim wyścigu pukał się w głowę na linii mety? Tak mniej więcej co drugie okrążenie


Może zrywki z gogli usuwał? Ja żadnego pukania się nie zanotowałem.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

22

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

Graty dla rzęcha! Pierwszy wyścig pocisnął zawodowo!
O pączku nawet nie wspomnę, jechał swoje i wywalczył co mu sie należało.
Leśków szacun, mega kozak.
Amen.

bez ciśnienia...
www.bezciśnienia.pl

23

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

Może rzeczywiście zrywki, z mojej perspektywy wyglądało jakby do gości z obsługi pukał sie w kask. Myślałem, że jakiś zgrzyt organizacyjny ;)

KTM 525 SM

24 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2015-06-07 22:41:48)

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

Rzęch, Rychu nieźle! Rychy w drugim wyścigu cisną Wiśnię do końca... Bardzo ładna walka. Crazy start i dwa pierwsze kółka atomowe.
Panowie z Litwy pokazali klasę w naszym PP.

No i super sprawa z tym wyrywkowym badaniem głośności. Tak to powinno wyglądać.

Dużo jeszcze brakuje naszym do ME i MŚ.

Dużo wywrotek. Działo się :)

I jeszcze zacytuje  Bart03 z numerkiem 88!

cytuje tego Pana z innego tematu :)

Mam nadzieję że ktoś pomyślał o limitach czasowych które trzeba uzyskać w kwali- %czasu najlepszego zawodnika w tym ''Pucharze Króla'' żeby nie było wstydu na cały świat...

W pierwszym wyścigu "naszych" dostał  3 krotnego dubla! Co więcej dostał budla od 23 z 26 osób które dojechały :D
https://scontent-ams2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/11427173_572911416180298_6951192333563014115_n.jpg?oh=6f31f0081fd369aba3917c7989538847&oe=55E6C937

Pozdrawiam,
Piotrek

25

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

Widać było też jak nasi zawodnicy jadą na "nowym" dla siebie torze, którego nie znają na "pamięć" w trudnych warunkach. Widać duże przetasowanie PP z MP.

Pozdrawiam,
Piotrek

26

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

Niestety Bart przyniósł wstyd narodowi co poradzić.

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

27

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

A co sie stalo z 3 nie klasyfikowanymi ??

28

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

Off włączony z powodu deszczu Ale wyścig ogólnie był jako suchy czy mokry?

"Nie ma boga. Jest Mmmmotór!"
KTM SMR450 '13 #23

29 Ostatnio edytowany przez facett (2015-06-08 00:15:02)

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

no fakt spoko było ,pogoda tragedia cały czas  padało ,ost dwa wyscigi bez deszczu ale na torze kałuże ,widac było kto jezdzi dla zabawy a kto na pełnym sponsoringu ,w padoku było czuc alko i mery ale to pewnie na odwagęę :D
jakas fota z mojej perspektywy

[url]http://scr.hu/4dzp/j564w[/url]
puchar prezesa
[url]http://scr.hu/4dzp/2x8tk[/url]
mini szlif :D ,wstał i pojechał ale zero rozwagi..
[url]http://scr.hu/4dzp/s2mcd[/url]
a tutaj zdj dwóch zawodników którzy pokazali dobre show (wyscig po 15:xx)
[url]http://scr.hu/4dzp/cxn5t[/url]




parę filmików ,jakieś starty

czika czika bomba

30

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

A ja powiem, że dobrze, że było to koło mojej chaty.
Bo jeżeli jechałbym na takie zawody kilkaset km lub gdzieś za granicę to bym się popłakał chyba.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD