46

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

hacker33 napisał/a:

Szczerze po obejrzeniu wyścigów zagranicznych a później PP nie widziałem zbyt dużej różnicy.
Patrząc z trybun to chyba wyścig PP był bardziej ciekawy i dla mnie byłem tutaj pod większym wrażeniem jazdy chłopaków niż dla wyścigów MŚ i ME.

Serio? ;/

Wiadomo, szacun dla naszych, na pewno pokazali się ze swojej jak najlepszej strony.

Ale proszę bardzo, drugi wyścig S2. Kilka akcji.
[url]https://www.youtube.com/watch?v=-Obe0xBJYP0[/url]

47

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

mallly200sx napisał/a:

Rzęch, Rychu nieźle! Rychy w drugim wyścigu cisną Wiśnię do końca... Bardzo ładna walka. Crazy start i dwa pierwsze kółka atomowe.
Panowie z Litwy pokazali klasę w naszym PP.

No i super sprawa z tym wyrywkowym badaniem głośności. Tak to powinno wyglądać.

Dużo jeszcze brakuje naszym do ME i MŚ.

Dużo wywrotek. Działo się :)

I jeszcze zacytuje  Bart03 z numerkiem 88!

cytuje tego Pana z innego tematu :)

Mam nadzieję że ktoś pomyślał o limitach czasowych które trzeba uzyskać w kwali- %czasu najlepszego zawodnika w tym ''Pucharze Króla'' żeby nie było wstydu na cały świat...

W pierwszym wyścigu "naszych" dostał  3 krotnego dubla! Co więcej dostał budla od 23 z 26 osób które dojechały :D
https://scontent-ams2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/11427173_572911416180298_6951192333563014115_n.jpg?oh=6f31f0081fd369aba3917c7989538847&oe=55E6C937

Następnym razem sprawdz dokładnie o czym piszesz.. do wyścigu startowałem z pit lane z powodu awarii motocykla ze stratą jednego okrążenia następnie bez sprzęgła nie było możliwości kontynuowania biegu i zapraszam na tor a nie wypociny na forum chętnie rozwieje twoje wątpliwości, na forum wypisujesz głupoty a trzeba było podejść podczas imprezy i zapytać co tak słabo Bart??? :]

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

48 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2015-06-08 14:28:57)

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

Ja takich pomysłów co do "selekcji" nie mam, dlatego zestawiam Twoją błyskotliwą wypowiedź z Twoim osiągnięciem.

A czy tego dnia ktoś miał gorszy dzień  Huśka nie dała rady, czy mokro było to mnie mało interesuje :)

Wyścig widziałem. Jechałeś bardzo wolno- jak amatorzy :)

Pozdrawiam,
Piotrek

49

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

mallly200sx napisał/a:

Widać było też jak nasi zawodnicy jadą na "nowym" dla siebie torze, którego nie znają na "pamięć" w trudnych warunkach. Widać duże przetasowanie PP z MP.

Tak z ciekawości to o co Ci chodzi?:) bo ciekawy temat poruszyłeś..

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

50

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

A ja Wam napiszę tak i ocenię np siebie, moja jazda na mokro i to bez terenu to była typowa paraolimpiada :) i wielki szacun np. dla Rysia który wystrzelił jak z procy podobnie dla Samsona bo na początku poszedł ładnie no i duże brawa dla Marcina Marczeni za jazdę na slikach :)

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

51 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2015-06-08 14:29:46)

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

paczek napisał/a:
mallly200sx napisał/a:

Widać było też jak nasi zawodnicy jadą na "nowym" dla siebie torze, którego nie znają na "pamięć" w trudnych warunkach. Widać duże przetasowanie PP z MP.

Tak z ciekawości to o co Ci chodzi?:) bo ciekawy temat poruszyłeś..

I to, że nasi znają nasze tory na pamięć :) a tu zostali rzuceni na "nowe" i w trudnych warunkach.
Choć kiedyś zawody tu były, to może coś pamiętają ;)

A Litwini i Rychu pokazali klasę.


Jeżeli to był  pierwszy start Rycha na tym torze, to chłopak ma talent.

Pozdrawiam,
Piotrek

52 Ostatnio edytowany przez paczek (2015-06-08 15:07:49)

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

Ja jechałem w poznaniu w 2011 ale to byl zupelnie inny tor - inny teren - inaczej wjazd w teren . Nikt tu wczesniej nie trenował całej nitki więc szanse dla wszystkich były takie same :)

z mojej strony chciałem podziękować za miłe słowa, za mega fajny wyścig.
Organizacja mega mega super. Szkoda , że na naszych rundach nie ma takiego systemu, żeby wpłacać kasę za wpisowe na konto, zgłoszenie mailem, i tylko podpis w biurze zawodow i następny :)

Decyzja o odwołaniu terenu rozsądna, na 1 rundzei Mistrzostw Czech również jechaliśmy trening wolny i kwali bez terenu, dopiero jak wyschło otworzyli,

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

53

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

Zobaczymy jak się ułoży na Łotwie- to będzie bardzo ciekawa runda. Ewentualnie Koszalin z nowym terenem.

Pozdrawiam,
Piotrek

54 Ostatnio edytowany przez gierwi (2015-06-08 16:38:14)

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

Mi tam się podobało! Oczywiście z punktu widzenia kibica. Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich! Miło było poznać parę osób z forum osobiście, oraz odświeżyć kilka znajomości.
Mam nadzieję że funkcja "supermoto" pozostanie na torze Poznań na stałe. (Nawet nie było głośno, więc nasz prezydent chyba nie zauważył że coś się dzieje).

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

55

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

mallly200sx napisał/a:

A Litwini i Rychu pokazali klasę.

Łotysze ;)

SMR 570 '01 ---> YZF 450 '07

56

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

A mnie tam się podobało, mimo że więcej leżałem niż siedziałem na motocyklu.
Zaliczyłem holeshot, prowadziłem kawałek wyścigu i wywaliłem Niemca w krzaki. Zmokłem, zmarzłem, Wuju ukradł mi czapkę ale było fajnie.
Szkoda tylko, że nie puścili ostatniego przejazdu S1 z terenem. Jestem ciekaw czy na tej śliskiej glinie pokazaliby jakieś nadludzkie umiejętności.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

57

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

grunt, że Niemiec w krzakach haha :D

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

58

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

Crazy napisał/a:

A mnie tam się podobało, mimo że więcej leżałem niż siedziałem na motocyklu.
Zaliczyłem holeshot, prowadziłem kawałek wyścigu i wywaliłem Niemca w krzaki. Zmokłem, zmarzłem, Wuju ukradł mi czapkę ale było fajnie.
Szkoda tylko, że nie puścili ostatniego przejazdu S1 z terenem. Jestem ciekaw czy na tej śliskiej glinie pokazaliby jakieś nadludzkie umiejętności.



Pełna zgoda. Za Niemca masz piwo - przed wyścigiem w Toruniu ;) !
Dodam, że znamy w końcu GAP między nami a MŚ - od kilku Paweł/Maniek do kilkunastu My :) sekund na lapku....jest jeszcze co poprawiać :)

Pozdrawiam   
Fabio #251

59

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

maciekr napisał/a:

Dlaczego Hermunen w drugim wyścigu pukał się w głowę na linii mety? Tak mniej więcej co drugie okrążenie

Nie pukałem się w głowę tylko wycierałem google szmatką ;-),

Mimo nie sprzyjających warunków frekfencja publiki trzeba przyznać była spora za co należą się wielkie brawa! Brawa należą się też tym którzy w ok 2 tygodnie wćisneli nasz skromny udział w tą imprezie - organizacja na naprawdę pro poziomie.

Z krótkiej relacji
Odbiór techniczny podzieliłbym na część na luzaku, pytali tylko o kierunki i saszetkę ;-) Pozdrawiam w tym miejscu Pana z FiM :-), część druga na stresie badanie głośność wypchany full nową watą mally exhaust wypluł 116db i przeszedł.
Sobota treningi wymagająca i polana wodą sekcja off - zbierała pierwsze żniwa w osprzęcie, dość twarde lądowania na hopie także w...
Czas wolny....ocenzurowano
Niedziela tu już część osób widziała - diametralnie inne warunki,  decyzja o zamknięciu sekcji off w tych warunkach jak najbardziej słuszna, szkoda że nie przeschło :-). Myślę że wszyscy sporo się nauczyli w tak diametralnie innych warunkach i na bądz co bądz szybkim i trudnym torze na którym można było sporo się nauczyć.

Fajnie było poznać część z was osobiście, wszystkim dziękuje za rywalizacje, pomoc, pogaduchy i wskazówki oraz miło spędzony czas do zobaczenia za rok w Poznaniu :-)

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

60

Odp: MP, ME, Wyścig Towarzyski Poznań

Dzięki Panowie za wspólne latanie, było to mega kozackie wydarzenie którego szybko nie zapomnę. Szacun dla ludzi którzy ogarnęli sprawy i podczepili Nasz wyścig pod S1 i S2.

Szkoda Crazy-ego bo tempo miał super, na szczęście Pączek też cisnął i mieliśmy Polaka na podium! zajebiście!

Dzięki dla Rzęcha i Wiśni za dobrą walkę, musiałem ostro kombinować aby przebić się do przodu, ostatecznie Kubie nie dałem rady, a Wiśnia się wyłożył przede mną. Mój występ uważam za mega udany, start z 18 pozycji nie był łatwy, ale cieszę się że dojechałem bez przygód do celu :) Gdyby nie padało, nie byłoby tak dobrego wyniku, myślę ze z trudem walczyłbym o punktowane miejsca.

Mallly200sx i Trawer dzięki za miłe słowa, chyba nie ma nic lepszego niż pochwała za jazdę od zawodników. W sumie to się zastanawiam kto Was przekupił :) pewnie mój brat, bo po ostatnich problemach już średnio mi się chciało jeździć w wyścigach...

Do zobaczenia w Toruniu :)