1

Temat: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Witam,

Będę pisał krótko.
Posiadam motocykl marki Husaberg przerobiony w pełni na Supermoto, z homologacją.
Motocykl posiadam od 2010 roku.

Posiada koła na felgach EXCEL'a i złotych piastach TALON'a + nowy komplet opon.
Koszt samych kół ponad 4000 złotych.
Przegląd zrobiony we wrześniu tamtego roku, zaraz po wizycie u mechanika specjalizującego się w tych motocyklach.
Łączny koszt remontu 4000 złotych (remont oczywiście o czym świadczy cena robiony pod siebie, a nie pod sprzedaż).
Koszty mogę udokumentować.

Zapraszam do obejrzenia motocykla na żywo, robiąc zdjęcia nie myłem go specjalnie i nie picowałem, jest w takim stanie jak w codzienniej eksploatacji, na żywo wygląda o wiele lepiej.

Powodem sprzedaży jest to, że potrzebuję pieniędzy i nie wielę go używałem, więc rozważę wszelkie propozycję, jestem w stanie mocno zejść z ceny sprzedając motocykl bez kół (może ktoś już ma jeden komplet, pasują też od KTM), ponieważ bardzo mi się podobają. Wtedy mógłbym załatwić jakieś koła na felgach EXCEL'a, kwestia dogadania.

UWAGA! Ponadto mogę udzielić gwarancji na piśmie na to, że części które zostały wymienione podczas remontu, zostały naprawdę wymienione, nie słyszałem, żeby ktoś jeszcze dawał gwarancję na coś takiego, a jak to wiadomo z kupnem, zawsze jest loteria.

Wydaje mi się, że cena 11 999 za motocykl w takim stanie technicznym i wizualnym nie jest ceną wygórowaną,
zwłaszcza, że Husabergi są rzadko spotykane na naszym rynku, a zwłaszcza w zachodniopomorskim, gdzie nie widziałem ani jednego.


SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE.
Telefon : 796-293-238
Mail : poprzez prywatną wiadomość.

Zdjęcia i link do aukcji tutaj:
[url]http://otomoto.pl/show?id=M3512925&preview=1[/url]

Husa Husa HUsaaabeeerg :D

2

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

odświeżam

Husa Husa HUsaaabeeerg :D

3

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

zapraszam do oględzin na żywo

Husa Husa HUsaaabeeerg :D

4

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

chciałbym wreszcie go sprzedać,dla tych co myślą, że coś z nim jest nie tak informacja, że jeszcze nie oglądała go żadna osoba, nie jeżdżony od dłuższego czasu, czeka na nowego właściciela, udzielam gwarancji, możliwość negocjacji ceny (choć cena i tak jest śmiesznie niska...

Husa Husa HUsaaabeeerg :D

5

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Zdjęcia wyglądają jakbyś je robił Zenitem w 78r, to może przez to ale już ci chyba kiedyś o tym pisałem ;)

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia

6

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

nie wiem o co chodzi z tymi zdjęciami :), zdjęcia jak zdjęcia, chyba nikt nie kupuje takiego motocykla bo ładnie wygląda na zdjęciach z zewnątrz, poza tym wydaje mi się, że zdjęcia są ok. Liczy się to co jest w środku (choć ani do stanu na zewnątrz i wewnątrz nie ma się do czego przyczepić), a to można tylko zobaczyć na żywo :)

Husa Husa HUsaaabeeerg :D

7

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

KAZDY kupuje po tym jak wyglada :)
Wez kogos z porzadnym aparatem niech ci trzasnie ladne fotki i zobaczysz, ze bedzie lepiej.
Inna sprawa, ze ludzie boja sie husaberga.

ps. czemu wszystkie bergi pod granicami sprzedajecie :/ marzy mi sie fs650

WR 450 F
GSXR 1100

8

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

G3d napisał/a:

ps. czemu wszystkie bergi pod granicami sprzedajecie :/ marzy mi sie fs650


eee, Berek z wawy niedawno sprzedawał eleganckiego fs-a

Pawian chłopaki dobrze mówią, zdjęcia muszą przyciągać, a na tych za wiele nie widać.

https://www.bikepics.com/members/81

9

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

delta napisał/a:
G3d napisał/a:

ps. czemu wszystkie bergi pod granicami sprzedajecie :/ marzy mi sie fs650


eee, Berek z wawy niedawno sprzedawał eleganckiego fs-a

No wiem, ale sie nie wyrobilem ;) Dobra koniec oftopa - pare postow masz to juz ludzie beda tu wchodzic weszac afere :P

WR 450 F
GSXR 1100

10

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Pawian musisz poczuć w sobie żyłkę handlowca! Na tych zdjęciach prawie nic nie widać a ogólne wrażenie jest delikatnie mówiąc marne!
Wygląda jak jakiś badziewiasty chińczyk w tandetnych plastikach. :/
Zrób ładne foty porządnym aparatem a nie pilotem od telewizora czy tosterem a na pewno ktoś się zainteresuje!
Ludzie to wzrokowcy a tu liczy się pierwsze, ogólne wrażenie... Jak coś na pierwszy rzut oka wygląda kiepsko trudno potem zmienić obraz sytuacji i zainteresować się czymś co odstrasza.;)
Pzdr i powodzonka

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

11

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Jakbym ja szukał motocykla, napewno bym tego obejrzał. i nie wydaje mi się,że wróciłbym do domu z pustymi rękoma.

12

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Na zdjęciach wygląda jak wytargany przed chwilą z szopy czy innego składziku. To nic, że na żywo jest mega hiper zajebisty. Popraw te zdjęcia. Ty i jeszcze kilka osób nie kupuje przez fotki, ale niestety większość sie zniechęci. Nawet na naszym forum "slychac" speców, którzy po trzech zdjęciach potrafi wystawić książkę serwisową od pierwszego kilometra, potrafią ocenić kiedy zmieniałeś olej i powietrze w oponach.

DRZ400SM, KTM 990 ADV

13

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Dla mnie równanie jest proste(mówię teraz bardzo ogólnie):
- jeśli ktoś nie zadaje sobie trudu żeby zanim wystawi moto na aukcji solidnie je umyć, zrobić przyzwoite zdjęcia i napisać 2 słowa o nim to świadczy tylko o człowieku który sprzęta użytkował(i jak goużytkował, dbał, serwisował) i o ile nie jest to wyjątkowa okazja większość ludzi daruje sobie taką ofertę...

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

14

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Fajny fajny chętnie bym go brał lecz zeta jeszcze nie sprzedana.

Motocykl jest jak kobieta. Chwila nieuwagi i lądujesz w rowie ;)

15

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

wychodzę z założenia, że super odpicowany motocykl wygląda podejrzanie więc, jest po prostu w normalnym wstanie :) tak naprawdę po wyjeździe od mechanika jest zrobiona jedna motogodzina. Większość sprzętów właśnie jest z Warszawy albo z południa Polski, tutaj jest właśnie mało, sam o tym wiem :)
poza tym co tu dużo pisać, mówię, że udzielam gwarancji i mogę pokazać wszystkie koszty jakie mam, a to wydaje mi się jest najlepsza rekomendacja na to, że ktoś kto przyjedzie to się nie rozczaruje. Jedyne co to nie wiem czy odpali od akumulatora który jest nowy, ale długo nie odpalany (chyba jeszcze nawet jest gwarancja) mógł już stracić moc. A zainteresowanym mogę wysłać na mail więcej zdjęć zrobionych w dniu kiedy go kupowałem (są lepszej jakości jak na aukcji), wygląda w tym momencie identycznie, poza nowymi oponami i nową nóżką, więc jak już to na "+" :)

Husa Husa HUsaaabeeerg :D