16

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Będę przelotem w Szczecinie, to zrobię Ci lepsze zdjęcia :P

DRZ400SM, KTM 990 ADV

17

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Pawian napisał/a:

wychodzę z założenia, że super odpicowany motocykl wygląda podejrzanie więc, jest po prostu w normalnym wstanie :)

Cóż, jak sam widzisz po zainteresowaniu chyba jesteś w błędzie... ;))

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

18

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Ja dzwoniłem w tamtym roku w sprawie tego berga i dostałem naprawdę wyczerpujące informacje na ten temat.
Stało się jak się stało i kupiłem nowszy model ale tylko dlatego, że budżet był inny niż się spodziewałem.

Na razie buduję świadomość marki u mnie w Świnoujściu więc może jak ludzie się dowiedzą, że takie motocykle istnieją i są zajebiste będzie więcej chętnych. Mój kumpel wstępnie też chce oblukać twojego sprzęta ale jest na wyjeździe póki co.

Myślę że jak się ociepli i stan jest igła sprzedasz go bez problemu.
Ps. ja dostałem ładne i dokładne fotki tego sprzęta na maila :)

pzdr

KTM 690 Enduro,   KTM EXC 200 :)

19 Ostatnio edytowany przez Olaff (2013-03-29 10:36:25)

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Apropo's ludzi i świadomości

a czym jezdizsz
honda czy tym hyosungiem
czy co to tam masz

13:38
Olaf
ja ci k***a dam
hyosungiem

13:38
Michał
XDDDDDDDDD
jak sie to nazywa
bo zapomnialem

13:38
Olaf
husaberg


13:38
Michał
no k***a
jeden h*j
xD

READY TO >> TERROR

20

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Olaff napisał/a:

Apropo's ludzi i świadomości

a czym jezdizsz
honda czy tym hyosungiem
czy co to tam masz

13:38
Olaf
ja ci k***a dam
hyosungiem

13:38
Michał
XDDDDDDDDD
jak sie to nazywa
bo zapomnialem

13:38
Olaf
husaberg


13:38
Michał
no k***a
jeden h*j
xD

Haha

U mnie co chwilę:
-co to za KTM??
-husaberg;
-acha- odchodzi zblokowany :)

a ci bardziej świadomi:
-co to za sprzęt??
- husaberg
-a skąd to??
-ze szwecji??
- a no tak, a silniki z czego montują??

KTM 690 Enduro,   KTM EXC 200 :)

21

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Mój brat zawsze mówi "Hujaberg" ;P Nie, nie ma do nich uprzedzeń czy coś :)

http://bikepics.com/members/rr666/
XF650 -> LC4 SM+E -> Z1000 -> EXC400 E+SM -> Transalp 600 '96 (jeszcze kiedyś SM kupię!)

22 Ostatnio edytowany przez Piotrekmm (2013-03-29 17:22:34)

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Pawian napisał/a:

A zainteresowanym mogę wysłać na mail więcej zdjęć zrobionych w dniu kiedy go kupowałem (są lepszej jakości jak na aukcji

rozwalilo mnie to :D chcesz komus wysylac zdjecia z przed  3 lat? to moze wyslij mu odrazu link do katalogu i niech obejrzy jak wygladal kiedys jak byl nowy :D
ps. znam ten motor, jest z warszawy, sam go ogladalem i byl w kiepskim stanie jezeli chodzi o silnik, tez nie odpalal z rozrusznika i tez sprzedajacy mowil ze aku rozladowany, jak jest teraz niewiem.

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

23

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Piotrekmm napisał/a:
Pawian napisał/a:

A zainteresowanym mogę wysłać na mail więcej zdjęć zrobionych w dniu kiedy go kupowałem (są lepszej jakości jak na aukcji

rozwalilo mnie to :D chcesz komus wysylac zdjecia z przed  3 lat? to moze wyslij mu odrazu link do katalogu i niech obejrzy jak wygladal kiedys jak byl nowy :D
ps. znam ten motor, jest z warszawy, sam go ogladalem i byl w kiepskim stanie jezeli chodzi o silnik, tez nie odpalal z rozrusznika i tez sprzedajacy mowil ze aku rozladowany, jak jest teraz niewiem.

Wydaje mi się, że to jest wypowiedź jakiegoś trolla :) Ponieważ chyba myli motocykle

Motocykl nie jest w kiepskim stanie, nie wiem dlaczego komuś zależy na tym aby coś takiego wygłaszać. Motocykl jest w pełni wyregulowany i jest po remoncie na który wydałem 4 000 zł. Sugerujesz, że ściemniam z aku? To powiedz mi dlaczego mówię, że mam jeszcze kartę gwarancyjną? i mogę ją każdemu pokazać tak samo jak wydatki na inne części. 

Nie wiem dlaczego nie którym osobom zależy na takich wypowiedziach... zwłaszcza, że nic nie wie na temat sprzętu

Husa Husa HUsaaabeeerg :D

24 Ostatnio edytowany przez Piotrekmm (2013-03-30 08:58:27)

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Pawian napisał/a:
Piotrekmm napisał/a:
Pawian napisał/a:

A zainteresowanym mogę wysłać na mail więcej zdjęć zrobionych w dniu kiedy go kupowałem (są lepszej jakości jak na aukcji

rozwalilo mnie to :D chcesz komus wysylac zdjecia z przed  3 lat? to moze wyslij mu odrazu link do katalogu i niech obejrzy jak wygladal kiedys jak byl nowy :D
ps. znam ten motor, jest z warszawy, sam go ogladalem i byl w kiepskim stanie jezeli chodzi o silnik, tez nie odpalal z rozrusznika i tez sprzedajacy mowil ze aku rozladowany, jak jest teraz niewiem.

Wydaje mi się, że to jest wypowiedź jakiegoś trolla :) Ponieważ chyba myli motocykle

Motocykl nie jest w kiepskim stanie, nie wiem dlaczego komuś zależy na tym aby coś takiego wygłaszać. Motocykl jest w pełni wyregulowany i jest po remoncie na który wydałem 4 000 zł. Sugerujesz, że ściemniam z aku? To powiedz mi dlaczego mówię, że mam jeszcze kartę gwarancyjną? i mogę ją każdemu pokazać tak samo jak wydatki na inne części. 

Nie wiem dlaczego nie którym osobom zależy na takich wypowiedziach... zwłaszcza, że nic nie wie na temat sprzętu

gdzie go kupiłes? zaloze sie ze w Józefoslawiu kolo Piaseczna, co nadal myle motocykle?
wstwaw zdjecia poprzedniego wlasciciela a nawet na jednym z nich bedzie moje auto srebrny Eclipse spyder ;)

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

25 Ostatnio edytowany przez tabul (2013-03-30 11:16:56)

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Piotrekmm napisał/a:
Pawian napisał/a:
Piotrekmm napisał/a:

rozwalilo mnie to :D chcesz komus wysylac zdjecia z przed  3 lat? to moze wyslij mu odrazu link do katalogu i niech obejrzy jak wygladal kiedys jak byl nowy :D
ps. znam ten motor, jest z warszawy, sam go ogladalem i byl w kiepskim stanie jezeli chodzi o silnik, tez nie odpalal z rozrusznika i tez sprzedajacy mowil ze aku rozladowany, jak jest teraz niewiem.

Wydaje mi się, że to jest wypowiedź jakiegoś trolla :) Ponieważ chyba myli motocykle

Motocykl nie jest w kiepskim stanie, nie wiem dlaczego komuś zależy na tym aby coś takiego wygłaszać. Motocykl jest w pełni wyregulowany i jest po remoncie na który wydałem 4 000 zł. Sugerujesz, że ściemniam z aku? To powiedz mi dlaczego mówię, że mam jeszcze kartę gwarancyjną? i mogę ją każdemu pokazać tak samo jak wydatki na inne części. 

Nie wiem dlaczego nie którym osobom zależy na takich wypowiedziach... zwłaszcza, że nic nie wie na temat sprzętu

gdzie go kupiłes? zaloze sie ze w Józefoslawiu kolo Piaseczna, co nadal myle motocykle?
wstwaw zdjecia poprzedniego wlasciciela a nawet na jednym z nich bedzie moje auto srebrny Eclipse spyder ;)

pisz pisz, dobrze wiedziec kolego, coraz wiecej tu sprzedajacych i miny wystawiajacych...

a co do sprzedajacego, jak masz kwity na robote, to czemu nie zrobisz zdjec tych kwitow ?? w tych czasach masz problem ze zrobieniem dobrych zdjec ?? chcesz sprzedac ??

26 Ostatnio edytowany przez I/JG53_Pogo (2013-03-30 11:53:07)

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Pawian napisał/a:

Nie wiem dlaczego nie którym osobom zależy na takich wypowiedziach... zwłaszcza, że nic nie wie na temat sprzętu

A jak myślisz czemu ?
Bo kupić to nie problem sprzedać tak .
I na miny i oszustwa trzeba uważać . Sorry kolego zostałeś wzięty na celownik bo coś tu jest nie tak i tyle ;)

PS Jestem ciekaw czy wstawisz zdjecia tych kwitów bo to jest dosłownie 5 minut roboty .

https://www.facebook.com/MoherosBanditos
www.youtube.com/JG53Pogo

27 Ostatnio edytowany przez Cezar (2013-03-30 13:03:14)

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Jak w każdym ogłoszeniu tutaj, sprzedający to oszust a sprzęt to mina. Jak ktoś będzie zainteresowany to dostanie pewnie wszystkie zdjęcia o jakie tylko poprosi. Zawsze tylko bicie piany i oglądanie zdjęć. Jakby właściciel miał 1000 postów na forum to gadka byłaby inna.

To że jestem z Pna to przypadek nigdy nie widzialem na oczy tego moto

28 Ostatnio edytowany przez tabul (2013-03-30 13:11:19)

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Cezar napisał/a:

Jak w każdym ogłoszeniu tutaj, sprzedający to oszust a sprzęt to mina. Jak ktoś będzie zainteresowany to dostanie pewnie wszystkie zdjęcia o jakie tylko poprosi. Zawsze tylko bicie piany i oglądanie zdjęć. Jakby właściciel miał 1000 postów na forum to gadka byłaby inna.

To że jestem z Pna to przypadek nigdy nie widzialem na oczy tego moto

qrwa a co ma do tego ilośc postów ?? ja pi..... o czym Ty piszesz ?? gdzie qrwa zdjecia kwitow na 4000 ??? gdzie zdjecia czesci ?? gdzie zdjecia świezych uszczelek ??

29

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Nie pisze, że jest tak czy inaczej, ale np ja mam spor części zza wielkiej kałuży, na które nie miałem, nie mam i nie będę miał kwitów.
Sporo rzeczy robię sam, także może chłop też nie ma jak udowodnić co zrobił. Nikt nie widział sprzętu i wielkie halo. Jak będzie ktoś zainteresowany czymś więcej niż pisaniną to pojedzie i zobaczy, najwyżej da Pawianowi w ryja.

DRZ400SM, KTM 990 ADV

30 Ostatnio edytowany przez Cezar (2013-03-30 15:34:02)

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Tabul, nie chcesz kupić tego Berga a się sadzisz jak w każdym innym temacie. Ktoś wyżej dobrze napisał. Zainteresowany zakupem sobie to wszystko ogarnie i Twoje buczenie się nie przyda do niczego a tylko wkurwiasz ludzi którzy tu coś chcą sprzedać.