31 Ostatnio edytowany przez sarar (2013-03-30 18:36:21)

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Panowie, nie wiem po co się wpierdalacie pomiędzy wódkę a zakąskę. Nie znasz sprzęta to nie wysnuwaj pochopnych wniosków i oszczerstw. Ostatnio coraz częściej ma to miejsce na tym forum a jeszcze nikomu nie zdarzyło się powiedzieć 'przepraszam' kiedy okazało się, że nie miał racji. Brak słów...
Koniec offa.

EXC-F 250
Tymczasowo bez supermoto

32 Ostatnio edytowany przez tabul (2013-03-30 19:16:10)

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Cezar napisał/a:

Tabul, nie chcesz kupić tego Berga a się sadzisz jak w każdym innym temacie. Ktoś wyżej dobrze napisał. Zainteresowany zakupem sobie to wszystko ogarnie i Twoje buczenie się nie przyda do niczego a tylko wkurwiasz ludzi którzy tu coś chcą sprzedać.

mów za siebie, wkurwiam ludzi czy ciebie ?? po za tym wlasnie wyczytalem ze masz 22 lata?? wiec jak dorosniesz do 32 to pogadamy malolat...

33

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Panowie za takie zachowanie będę stawiał bany.
Mam już szczerze dość czytania tych waszych oszczerstw na temat każdego wystawianego motocykla w dziale giełda.
Objeżdżacie każdą aukcję bo "ma kiepskie zdjęcia to coś ukrywa", "ma rdzę na ramie chce wcisnąć rzęcha".
K+++a ostatnio jakoś wszystkie motocykle które skazaliście na złom, a sprzedającego na stos trafiły w nowe ręce i się okazały pełno wartościowymi motocyklami.
Mój kolega z pracy który jest rzeczoznawcą samochodowym nauczył mnie jednego. Nie wyciągaj wniosków jeżeli nie masz na to zbitych dowodów. Nie osądzaj ludzi jeżeli sam ich nie poznałeś.
Gdyby on w swoim zawodzie wyciągał wnioski tak jak wy, to te jego opinie byłyby naprawdę ciekawe.


A jak wam się nudzi to idźcie zgarnąć śnieg z chodnika.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

34

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

hacker33 napisał/a:

Panowie za takie zachowanie będę stawiał bany.
Mam już szczerze dość czytania tych waszych oszczerstw na temat każdego wystawianego motocykla w dziale giełda.
Objeżdżacie każdą aukcję bo "ma kiepskie zdjęcia to coś ukrywa", "ma rdzę na ramie chce wcisnąć rzęcha".
K+++a ostatnio jakoś wszystkie motocykle które skazaliście na złom, a sprzedającego na stos trafiły w nowe ręce i się okazały pełno wartościowymi motocyklami.
Mój kolega z pracy który jest rzeczoznawcą samochodowym nauczył mnie jednego. Nie wyciągaj wniosków jeżeli nie masz na to zbitych dowodów. Nie osądzaj ludzi jeżeli sam ich nie poznałeś.
Gdyby on w swoim zawodzie wyciągał wnioski tak jak wy, to te jego opinie byłyby naprawdę ciekawe.


A jak wam się nudzi to idźcie zgarnąć śnieg z chodnika.

+1       4 you :)

life's 2 short 2be slow

35 Ostatnio edytowany przez I/JG53_Pogo (2013-03-31 01:14:04)

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Dokładnie zgadzam się w 100 %
Jedno mogę dodać jeżeli daje się ogłoszenie z aukcji na forum to po to by zadać pytania, ocenić , podyskutować itd.
Po to jest forum !
Oczywiście bez obrażania i oszczerstw bo cenne uwagi  są potrzebne a nie wróżenie z fusów z kawy ...

https://www.facebook.com/MoherosBanditos
www.youtube.com/JG53Pogo

36

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

+1
Zapraszam do watku pokaz swoj sprzet po zdjecia WRki o ktorej najebaliscie z 8 stron watku jaki to szrot ;)
Tez mnie dobija ten caly rutkowski patrol i wyszukiwanie min, szrotow itd.

WR 450 F
GSXR 1100

37 Ostatnio edytowany przez Piotrekmm (2013-03-31 19:21:24)

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

przeciez pisalem ze ogladalem to moto i silnik byl "szrot" fakt ogladalem go 3 lata temu ale i obecny wlasciciel chce wyslac komus zdjecia z przed 3 lat, jaki w tym jest sens? czemu odrazu robi jakies wycieczki osobiste w moim kierunku i nazywa mnie "trolem" czemu tak szybko zamknął morde i rznie pawiana jak napiasalem zeby wstawil zdjecia poprzedniego wlasciciciela aby potwierdzic ze mowimy o tym samym moto? moge dostac bana, wali mnie, ja chcialem tylko ostrzec ze 3 lata temu ten motor byl w kiepskim stanie.
a i jeszcze jedno co on rozumie przez "Husaberg przerobiony w pełni na Supermoto" co takiego bylo w nim wymienione? bo jak rozmawialem z poprzednim wlascicelem to tylko SAME KOLA wymienił a zawieszenie hamulec itd. zostaly z wersji FE (enduro)

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

38 Ostatnio edytowany przez G3d (2013-03-31 20:44:59)

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Piotrekmm napisał/a:

przeciez pisalem ze ogladalem to moto i silnik byl "szrot" fakt ogladalem go 3 lata temu ale i obecny wlasciciel chce wyslac komus zdjecia z przed 3 lat, jaki w tym jest sens? czemu odrazu robi jakies wycieczki osobiste w moim kierunku i nazywa mnie "trolem" czemu tak szybko zamknął morde i rznie pawiana jak napiasalem zeby wstawil zdjecia poprzedniego wlasciciciela aby potwierdzic ze mowimy o tym samym moto? moge dostac bana, wali mnie, ja chcialem tylko ostrzec ze 3 lata temu ten motor byl w kiepskim stanie.
a i jeszcze jedno co on rozumie przez "Husaberg przerobiony w pełni na Supermoto" co takiego bylo w nim wymienione? bo jak rozmawialem z poprzednim wlascicelem to tylko SAME KOLA wymienił a zawieszenie hamulec itd. zostaly z wersji FE (enduro)

Stary no, nie masz 100% potwierdzenia, ze to to samo moto, a czemu akurat mamy wierzyc bardziej tobie niz jemu?
Mozna rzucic moneta i wybrac, kto mowi prawde  ;)
Taki sam dobry jego pomysl na zdjecia sprzed 3 lat jak twoje oskarzenia, ze 3 lata temu [chyba] ten sprzet byl w kiepskim stanie.

Dajmy mu sie obronic. To takie ogloszeniowe domniemanie niewinnosci.
O kazdym sprzecie mozna napisac, ze znam i szrot, a potem przeprosic, ale smrod zostanie i kogos moze to odstraszyc.
Nie mowie, ze nie masz racji - moze masz, ale wyrazanie sie tak kategorycznie bez "dowodow winy" to swinstwo troche.
Jest taka anegdotka o gosciu, ktory bral udzial w zbiorowym gwalcie... coprawda jako ofiara, ale udzial bral - pomowienia sa niebezpieczne ;)

WR 450 F
GSXR 1100

39

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

to w jaki sposob mam ci udowodnic ze mowimy o tym samym moto? mam podac nr. rej. tego motcykla imie nazwisko aders poprzedniego wlasciciela? niema problemu wszystko mam

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

40 Ostatnio edytowany przez Pawian (2013-04-03 19:05:30)

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

wróciłem wczoraj ze Świąt, a tu widzę już 10 razy zostałem oczerniony, pięknie (też życzę Wesołych tym osobom ;)...
tak jak mówię, motocykl jest w idealnym stanie, wszystko udokumentuje na miejscu, zainteresowanej osobie, nie będę na jakieś wezwania osób podawać skany dowodów zapłaty. Tak jak też mówiłem, daję gwarancję na to, że wymieniłem dużo części i motocykl jest doinwestowany. Zapraszam do oględzin, niech ktoś go obejrzy i wtedy ocenia :))

Husa Husa HUsaaabeeerg :D

41

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Zapewniam Cie, że zainteresowanie wzrośnie co najmniej 2krotnie, kiedy zrobisz lepsze fotki w dobrym świetle i wrzucisz skany tych faktur/paragonów.

READY TO >> TERROR

42

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Rozjebują mnie mędrcy z kosmosu co ze zdjęć wróżą stan motocykla. Gdzie są moderatorzy?

https://www.bikepics.com/members/81

43

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

a stare częsci do wglądu posiadasz? bo ja poza fakturami jakbym kupował wyczyn chciałbym zobaczyć czy rzeczywiście nie jest to tylko papier.

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

44

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

Koso z tymi częściami to tak samo jak z papierkiem
[url]http://allegro.pl/tloki-ktm-125-250-300-400-450-520-525-okazja-i3115681170.html[/url]

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

45

Odp: [S] HUSABERG FE 450 Szczecin, jedyny na Pomorzu Zachodnim :)

delta napisał/a:

Rozjebują mnie mędrcy z kosmosu co ze zdjęć wróżą stan motocykla. Gdzie są moderatorzy?

Nikt tutaj nie wróży, ale nie da się za wiele powiedzieć o stanie ogólnym po tych fotkach. Większość ludzi jak kupuje to kupuje oczami, a nie zdrowym rozsądkiem, ale jak już jakieś moto przykuje jego uwage to jest szansa, że się na nie skusi :)

READY TO >> TERROR