106

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Upss   poprawiłem przejęzyczenie :-)

107

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

chyba bezwypadkowe hehe

108

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

no ja z nim ze 3 razy rozmawialem sprawial wrazenie konkretnego sprzedawcy ktory wie co ma kolega go chcial to sie dowiadywalem ale moje przeczucie o nie jechaniu po niego mnie nie zawiodlo a twoja wizyta jest potwierdzeniem tego

109

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Hejterstwo sie szerzy, a wszystko o to ze nie opuściłem tysiąca złotych które "kupiec" który miał byc o 8 był o 11 mi zaproponował. W dodatku nikt Ciebie tu nie zna, pojawiasz sie i hejtujesz.

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

110 Ostatnio edytowany przez I/JG53_Pogo (2014-03-31 00:00:22)

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Powiem tak co do kupna motocykla sprzedający vs kupujący i przejechane pół polski ...
Bo trochę rzygać mi się chcę opisem i rozczarowań ludzi na forach co do wyglądu sprzętu i pisaniu eee moto nieciekawe bo to porysowane tam wgnieconie itp ...

A najprościej jest napisać do gościa by zrobił zdjęcia to co chcemy widzieć choć by miał ich zrobić 500 jeżeli nie ma nic do ukrycia to nam zrobi i wyśle ...

I jeżeli wszystko jest ok to wtedy podjechać i wypróbować sprzęt

https://www.facebook.com/MoherosBanditos
www.youtube.com/JG53Pogo

111

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

ale bez przesady, to nie pekniety plastik tylko rama krzywa

525 EXC

112

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Wy sami jesteście krzywi

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

113

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

patryk1533 napisał/a:

Wy sami jesteście krzywi

Dojrzale bardzo :D

Jak na razie nie negowałeś uszkodzenia ramy, tylko czepiałeś się o negocjacje cenowe. Szczerze, jeśli to prawda co pisze to nie mam mu za złe, że to jego pierwszy post i od razu z takim czymś wyskakuje.

Ch*j mnie strzela bo ja za kumpla oberwałem na forum. Co chwilę wyskakują jakieś moto z forum na sprzedaż po jakiś przygodach. Takie coś jak powypadkowy czy, że posiada jakieś uszkodzenia itd. chociaż tutaj powinniśmy się informować...

I to wszystko 690'tki :D

Więc jeśli to prawda z tą ramą to miej odwagę napisać coś o tym...

Chyba za niedługo powinniśmy domagać się podpisania umowy przed dalekim wyjazdem, że jeśli na miejscu okaże się, że stan faktyczny jest inny niż opisany na aukcji i o uszkodzeniach nie został poinformowany kupujący to zwrot kasy za paliwo + amortyzacja...

114

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Żeby było jasne, nikt nie twierdzi że rama jest krzywa. Ma ona uszkodzenie w postaci wgniecenia, co nie oznacza że motocykl jest krzywy. Natomiast wydaje mi się, że jest to na tyle istotna informacja, iż Sprzedający powinien się nią podzielić, a nie zapewniać że wszystko jest w porządku. Gdybym o tym wiedział to na pewno odpuściłbym sobie wyjazd.

Nikt nie chce tu hejtować, przedstawiłem tylko faktycznie zastany stan motocykla - jeśli ktoś się zdecyduje na jego oględziny to na pewno potwierdzi wszystko co napisałem. Może posiadając tą wiedzę uniknie rozczarowania.

I żeby nie było, że się czepiam, bo nie narzekałem na zastane w motocyklu porysowane plastiki oraz handbary, brak zapasowego kluczyka oraz oryginalnej teczki KTM   ( wielu z nas akurat zwraca uwagę na takie szczegóły ), przednią oponę do wymiany, rozerwany podnóżek, czy wyciek w okolicy wtrysku. Po prostu wystarczyło powiedzieć, że rama jest wgnieciona i w ogóle nie byłoby tematu...

Szczerze mówiąc to już zwątpiłem czy możliwe jest kupienie fajnej SMC 690 u nas w kraju.

Pozdrawiam

115 Ostatnio edytowany przez alowy (2014-03-31 11:36:41)

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

bywają trzeba trafic .ale w opisie patryka jest ze sprzedane moto
KTM SMC 690 sprzedane- widac ze komus twoje uwagi co do wad nie przeszkadzaly i ktos sie cieszy z nowego nabytku

116

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

buggy500 napisał/a:

brak oryginalnej teczki KTM

Polecam salon KTM, tam znajdziesz swoje wymarzone 690.

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

117

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

velkurczak napisał/a:
buggy500 napisał/a:

brak oryginalnej teczki KTM

Polecam salon KTM, tam znajdziesz swoje wymarzone 690.

przecież napisał, że tego brak takich rzeczy jest w stanie zrozumieć.

Właśnie w tym rzecz, że motocykl był polecany na forum, sprzedający ( a też się interesowałem tym motorem) nic nie wspomniał o wgnieceniu ramy, a prosiłem o dokładniejsze fotki, które fakt zostały mi wysłane i moto prezentowało się całkiem ok, ale o tym zdarzeniu ani słowa. O wycieki też się pytałem i miało być suchutko a kolega buggy 500 o cieknącym wtrysku wspomina.
Na miejscu więc byłoby zdziwko, i w przypadku braku dogadania się cenowo, cały dzień w pizdu i i kilka stówek na paliwko i przyczepkę byłoby out.

118

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

To już nawet śmieszne nie jest , co to za sranie do własnego gniazda , Patryk prawie 1k postów na forum od 2010 i ściemy jak handlarz z Gubina , kolejny apke na GIEŁDZIE sprzedaje i w ogłoszeniu daje rok produkcji 2010, a na forum pisze ze jednak 2007 po Vinie ale wyjechał z salonu 2010. ludzie co to za czary?!

jak wy spać możecie w nocy...chyba,że dzisiaj to już norma,bo jak w ch*j nie zrobisz to nie sprzedasz.
sory za off, ale jak ja powiedziałem pare wulgarnych słów do forumowego głupka to groźby usunięcia konta mialem w 5 min , ale jak ktoś sprzedaje takie motocykle "bezwypadkowe" wśród swoich to mi sie nóż w kieszeni otwiera.
tyle ode mnie.koniec offtopu.

119

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

moze nie w temacie ale ja kiedys pojechalem po auto wypytalem sie o wszystko co mi do glowy przyszlo a na miejscu okazalo sie ze auto bylo po gradobiciu .pytam kolesia czemu mi pan nie powiedział a on na to bo pan nie pytał. i ku...a jechalem wydalem na paliwo musialem fatygowac kolege itp.tacy sa ludzie i taki kraj polska to chyba druga po rosji w takich numerach

120

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Nie jestem taki zeby zaglądac pod każdy plastik czy gdzies sie przypadkiem nie poci, pojecia nie miałem, a wyciek był spowodowany opaską która sie musiała popuścić pomiędzy wtryskiem a airboxem, o "krzywej" ramie nic nie było mi wiadomo, raczej to wygladało jak seryjne, niz wgniecenie. Wiec prosze mnie tu nie oczerniać i nie dodawać sobie na temat mojej byłej 690. I nie jestem handlarzem, i cena motocykla wydawała mi sie adekwatna do jego stanu bo jak by był idealny i miał mniejszy przebieg to był chciał za niego 22k a nie 19. Ze pękniety był set to było widac na zdjeciach które wysyłałem na meila osobą które sobie to zyczyły, przetarcie kanapy również było widoczne na zdjeciach na allegro bardzo dobrze. O teczce i jednym kluczyku również informowałem.

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!