346 Ostatnio edytowany przez Goluś (2017-05-09 21:52:17)

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Siema! Może nie supermoto, ale lepiej dmuchać na zimne ;) Motocykl ma ruszoną ramę przy główce, pogiętą ramę pod lampą, pęknięty uchwyt chłodnicy, krzywy lewy set, nieszczelność w układzie chłodzenia, nie załącza się wentylator na chłodnicy i inne jakieś pierdoły typu klocki tył do zmiany, luz na dźwigni zmiany biegów. Tyle co pamiętam. Przebieg który wyszedł po podłączeniu do kompa to 29 tys z kawałkiem. VIN: VBKJGA4K5CC004547 Z pozytywów:zawieszenie w dobrym stanie, nowy napęd :)
http://i.imgur.com/U0htQu1.png

347

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Nawet był kupił za 3000PLN

348 Ostatnio edytowany przez jaras111x (2017-05-15 12:59:59)

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

z tymi małymi dukami jest problem. oglądałem 3 szt.
1-scinawa motofan, rama nie miała śladów spawania(ale całej nie oglądałęm) złamany nożny,krzywa wajcha od biegów(przez tel."zdjęcia stare i jest to już zrobione")niestety nie było, niby dodatki ale....klamka złamana a jedna manetka urwane kable przy samym mocowaniu więc  niema dodatków,silnik kopci,i krzywy przód
2-jeden stał w opolskim krzywa rama,lagi,spawane pólki,ale ktoś go kupił
3-chojnów,rama ślady po spawaniu,trochę krzywy przód,zle spasowane naklejki na zbiorniku.
Każdy z nich zachwalany i zapewniane że stan zajebisty a na miejscu....

Wieczorem wstawię linki

Sherco st300  Cabestany Replica

349

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

[url]https://www.olx.pl/oferta/honda-xr-650-r-2000r-stan-b-dobry-wroclaw-CID5-IDmdtSy.html#29b9278f2f[/url]

Jak ktoś może to niech porobi screeny i wrzuci ja mam z tym problem tutaj:

"jazda testowa tylko po wyłożeniu gotówki na stół z racji bardzo dużej mocy motocykla:]"

Należałoby ten tekst zmienić na:

"jazda testowa tylko po wyłożeniu gotówki na stół z racji całkowitego braku sprzęgła w motocyklu :]"

Poza tym kopci jak dwu suw, te powłoki robił jakiś mirek handlarz, wyglądają beznadziejnie, chwalą się że mają warsztat a wyprowadzają Ci totalne padło i jeszcze  gonisz do nich 6 godzin jazdy... Ślizg łańcucha tłumaczą, że to musiało stać się przed chwila... całkowity brak sprzęgła próbował zatuszyć od razu ruszając i jadąc w pizdu... a później się tłumaczy, że one tak mają i po chwili sprzęgło się pojawi... za chwile wkręca, że na napinaczu można podkręcić... Zakrywa szmata wydech, żeby nie było widać jak kopci twierdząc, że sąsiedzi się burzą. Napęd już kiepski, kopnik lata jak łopata co świadczy o zajebistym przebiegu, strach kopać bo zaraz się upier*oli, motocykla nie da się odpalić bez gazu, twierdzi, że nie umiem odpalać choć wszystkie inne 650r odpalam od kopa... Po prostu robił to z gazem. Nie pozwala zmniejszać wolnych obrotów, to oczywiste bo od razu gaśnie (pojechał i ustawił w ch*j wysokie obroty), Na koniec rzuca teksty typu masz tu akcesoryjne powiększane chłodnice i uwaga najlepsza petarda jaka poleciała:
"Dętki są zajebiste, jak kupiłem i zobaczyłem tą detke z przodu, to musiałem dokupić drugą na tył, nigdy nie złapałem flaka..."
Śmieszne bo kasa duża a moto padło złom...
Szkoda ponieważ gość wkręca, że się człowiek nie zawiedzie goni na 1 w nocy do wrocławia 5min oględzin i rura z powrotem po inna xr, strata czasu, nerwów i później człowiek chodzi wyjebany przez tydzień od jazdy, od tego złoma z daleka chyba, że ktoś chce utopić w ch*j kasy.

XR650R

350 Ostatnio edytowany przez Dziku (2017-05-30 18:19:32)

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Pssst...czytaj uważnie forum, bo ta XR była już w nieciekawych albo gdzieś ktoś o niej wspomniał, ktoś pisał właśnie o kopniaku i kopceniu jak 2T

EXC 525 in progress

351

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

To byłem ja tylko w innym dziale, teraz umieściłem we właściwym i dałem pełny opis :)

XR650R

352

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

He he, tak coś mi świtało, tylko nie miałem jak sprawdzić na komórce.
https://zapodaj.net/images/3754b26337f97.png

EXC 525 in progress

353

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Za takie robienie ludzi w bambusa powinien byc odrazu wpier.....
I co kupiłeś już jakaś Xr-kę? Bo widziałem ze sa jakies 2 sztuki w okolicach 20 tys na Allegro.

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

354

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

20k za XR... dajcie spokój:P

355 Ostatnio edytowany przez Gamut (2017-05-30 21:31:39)

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Tak o 4 nad ranem wzieliśmy pewną sztukę :) szukałem sprzętu dla znajomego. Zawineliśmy moto z bielska białej, u mnie miało być SM zostało Dakar, 20tys to można wołać za tak przerobioną jak ja kupiłem, za zwykła to troche przegięcie :) Tak czy siak wolałbym dać 20 za XR aniżeli KTM :)

XR650R

356

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Dla mnie tez ceny tych sprzętów są conajmniej dziwne...jak widać 13 za grata wołają.

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

357

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

jaras111x napisał/a:

z tymi małymi dukami jest problem. oglądałem 3 szt.
1-scinawa motofan, rama nie miała śladów spawania(ale całej nie oglądałęm) złamany nożny,krzywa wajcha od biegów(przez tel."zdjęcia stare i jest to już zrobione")niestety nie było, niby dodatki ale....klamka złamana a jedna manetka urwane kable przy samym mocowaniu więc  niema dodatków,silnik kopci,i krzywy przód
2-jeden stał w opolskim krzywa rama,lagi,spawane pólki,ale ktoś go kupił
3-chojnów,rama ślady po spawaniu,trochę krzywy przód,zle spasowane naklejki na zbiorniku.
Każdy z nich zachwalany i zapewniane że stan zajebisty a na miejscu....

Wieczorem wstawię linki

Bo większość przytargana z zachodu.

358

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

[url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-smcr-690-leo-vince-bi-xenon-2014-CID5-IDmGTU8.html#b13d4bbe04[/url]

                                      NIE POLECAM !!!!


dzwonie do typa i pytam o moto co jest jakie ma wady itp. wiadomo .Młody gnuj mówi ze stan igła dlatego taka cena 30 k .Wsiadam w Busa i napierdalam 400 Km w jedna stronę a co na miejscu !!!!  zadrapany z prawej strony bak paliwa zakryty pod owiewka widać ale nic nie powiedział porysowany przedni błotnik zmieniona przednia lampa z owiewa która nie działa twierdzi ze żarówka spalona ,  wymieniony licznik !!!!!.handbary zjechane z obu stron , jakiś odprysk na tylnym wahaczu i nie sa kompletne wszystkie śrubki od owiewek.dobrze że wyszedł ze starym bo by zebrał za ta igłe.i na koniec moge wam spuścić 200 zł.  szkoda nerwów !!!!!!

359

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Na tego typu okazję zainstalowałem w telefonie apkę nagrywającą rozmowy jak kupowałem moto miesiąc temu. Pojechałem ponad 500km w jedną stronę ale nie żałuję pomimo zarżnięcia skrzyni w jednym samochodzie (laweta przywiozła drugi z domu i dalej) potem 2 razy zarobiłem w korku od ciężarówki w tył przyczepki... No cyrk na kółkach, dosłownie :-) Ale wracając do tematu... Program nazywa się ACR, dobra sprawa jak ma Ci ktoś ściemniać potem, że nic takiego nie powiedział

360

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Mam ACR, używam. Problem pojawia się, jeżeli chcesz to komuś odtworzyć. Jeżeli on nie wyrazi zgody na nagrywanie, to możesz użyć tylko tego nagrania do własnego odtwarzania. Nawet właścicielowi tj nagrywanemu rozmówcy nie możesz tego odtworzyć.

Ale ja używam tego w innym celu - często zapominam rzeczy, które mi ktoś przez telefon mówił. Np podaje adres, potem zapytam jeszcze o godzine, jakieś szmery i już zamiast Złotowska 13 wychodzi Zamysłowska 30 ;D

Ogólnie, to stwierdziłem, że lepiej dać na flaszkę komuś z forum, nawet jak się nie zna specjalnie, to jeżeli jeździ podobnym to będzie widział rażące błędy. Jeżeli nic nie stwierdzi, to wtedy warto podjechać. 500km totalnie w ciemno, to serio, szkoda czasu, nerwów. A w sporej mierze takie moto jednak się przez to sprzedają, bo skoro już jechałem te 500 km...

Simson SR50 90ccm [1986] -> Yamaha WR 450F dualsport [2004] -> KTM 690 SM Prestige [2007]