331

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

JohnnyQulaweOkO napisał/a:

Dla mnie takie moto ktore zostalo sprowadzone to poprostu składak... I powodzenia przy hamowaniu tym 2 tłoczkowym hamulcem.

A DRZ, to co? Ma w serii radialny sześciotłok?

Przyznaj się lepiej, że odjebałeś lipę i schowaj głowę w piach usuwając swój post...

PBM

332

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

dobre

to tez jestem w "dupie" ze sprzętem

bo mam 690R

a latam na kołach SM :)

sprzedam części
EXC 520 /  LC4 620 - całe na części - koła enduro - koła KTM DUKE SM
DRZ 400 - części zawieszanie, elektryka, air box, sprzęgła, elementy silnika
gg 6777220            tel 698 - 672 - sto jeden

333

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

[url]http://forum.super-moto.pl/topic37113-ktm-smr-450-2010-rok-zarejestrowany-na-a2.html[/url]

[url]http://forum.super-moto.pl/topic37254-sruuu-turururu-rip-smr-450.html[/url]

dla mnie to to jest bardziej mina i lipa

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

334

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Jakbym był jakimś frajerem który robi ludzi w ch***a to bym nie wstawiał postu na temat tego że coś się stało. A wy dalej pierdo*cie farmazony. Btw przeczytajcie najpierw ogloszenie zamin zaczniecie pisac. Typ nie pisze ze byla przekladka z endupraka na sm tylko ze bylo wymienione przednie zawieszenie... Widać jak to studiujecie ogloszenia. A moto jest do rejestracji a za granicą w brew przekonaniom całe motocykle wcale nie są tańsze jak w polsce.

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

335

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

JohnnyQulaweOkO napisał/a:

Btw przeczytajcie najpierw ogloszenie zamin zaczniecie pisac. Typ nie pisze ze byla przekladka z endupraka na sm tylko ze bylo wymienione przednie zawieszenie... Widać jak to studiujecie ogloszenia.

Gdzie wspomniał o wymienionym przednim zawieszeniu? Sam przeczytałeś ogłoszenie? Ja widzę tylko wzmiankę o tym, że moto ma zawieszenie WP.

Po za tym wypadałoby, żebyś przeczytał pierwszy post z tego tematu

hermes napisał/a:

Prosze wrzucac tylko sprzety ktore naocznie widzieliscie/ lub takie w kotrych sprawa jest oczywista. aby nie bylo mataczenia i wiadomo moto najlepiej opisujac marke miejscowosc kolor dodajac fotki itp w poscie bo linki z allegro giną/ a moto wyplywa kilka razy.

PBM

336

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Uwazajcie sobie jak tam chcecie. Ja swoje zdanie na temat tego moto wydałem i nie bede go zmieniał. Dla mnie jest nieciekawe i kropka. I nie życze sobie jakiś głupich komentarzy takich jak dał Piotrekmm... Może ktoś pojedzie zobaczy i wszystko się wyjaśni.

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

337

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Chłopie wez przeczytaj jeszcze raz swoje posty potem przypierdol głowa w ścianę.
Popełniłeś głupotę z tym postem że Moto nie ciekawe ładnie przeproś i przyznaj się do winy.

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

338

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

A tak w ogóle to ty nie sprzedawałes  kiedyś jakiegoś kata  po dzwonię i był smród??

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

339 Ostatnio edytowany przez Arszen (2017-04-11 08:13:40)

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

helmex napisał/a:

A tak w ogóle to ty nie sprzedawałes  kiedyś jakiegoś kata  po dzwonię i był smród??

Sprzedawał smc 690.
Obrzucali się z poprzednim właścicielem później błotem na forum.

Jest:
Fz8 Fazer 2011, Yz450f SM 2013, Kx250f 2011
Było:
Wr250f 2004, DRZ 400 SM 2007.

340

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Nabijanie postów? Bo chyba tylko o to tu chodzi.

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

341

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Nikogo nie bede przepraszał bo nie mam za co. SMCR lata teraz po warszawie i cieszy nabywce bo został doprowadzony do stanu w jakim powinien byc i tyle w tym temacie. A co do posta yo moge go usunąć skoro twierdzicie ze nie powinien się tu znalezc i skończcie tą paplanine.

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

342

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

[url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-lc4-640-supermoto-kat-a2-exc-625-660-690-CID5-IDlGDd6.html.[/url]                              Hej ! Odradzam kupna czy nawet oględzin tego motocykla . Zrobiłem nie potrzebnie 400 km po to tylko zeby po minucie wrócić do domu . Oczywiście moto juz wiekowe wiec byłem nastawiony na różne rzeczy ale pęknięta w paru miejscach rama czy obudowa silnika poklejona na gumę do żucia czy inna tego typu substancje to przesada. Ogólnie moim zdaniem śmietnik .

Ktm Lc4 Smc 2004

343 Ostatnio edytowany przez Dziku (2017-04-23 21:56:12)

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Proponuję dodatek do Chrome Full page screen capture, kolega wyżej nawet źle link wkleił. Proponuję również wklejanie takich screenów jako jedyną formę nieciekawych ofert, nie żadne linki, które później wygasają.
https://zapodaj.net/images/f8f43f7ea216e.jpg

EXC 525 in progress

344

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Tego akurat nie wiedziałem także dzięki za radę

Ktm Lc4 Smc 2004

345

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Tego akurat nie wiedziałem także dzięki za radę

Ktm Lc4 Smc 2004