301

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Jak tak rzeczywiście było to powinieneś gościowi wygarnąć :)

WR250X -> Husaria 701

302

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Czyli rama szpachel:)

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

303

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Zastanawiałem się czemu niespełna roczny SMCr stoi trochę za taką kasę. Już mam odpowiedź, hehe.

KTM 690 SMC

304

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

[url]https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-yamaha-wr426f-zarejestrowany-z-homologacja-CID5-IDkqrl6.html[/url] Nie polecam moto. Młody koleś i jego ojciec. Nic o moto nie wiedzą nic nie robili "Bo po co robić jak chodzi". Karter przy mocowaniamu do ramy na dole poklejone czerwonym silikonem i lało olejem. W VINie nie zgadzała się jedna cyfra(na ramię był "-" a w papierach "0". Po zaproponowaniu 5k się pożegnaliśmy ;)

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

305

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

To z kreską to chyba normalne w yamaszkach, kiedyś się z tym spotkałem.
Ty zaproponowałeś 5k czy oni żeby sprzedać?

306

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Ja zaproponowałem;) bo za tyle to jeszcze może byśmy się zdecydowali :D dobrze ze mieliśmy blisko

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

307

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Hm jak mozna cos dobrego kupic jak sie szuka na szrocie....

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

308

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

ŁukaszG napisał/a:

Hm jak mozna cos dobrego kupic jak sie szuka na szrocie....

Co masz na myśli mówiąc szrot??

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

309

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Heh:D Kolega pewnie tylko nowe lub prawie nowe motocykle kupował więc nie wie co to poszukiwanie starszego modelu;)

310 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2017-02-26 05:09:43)

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Jaki budżet takie ciekawe motocykle. kocioł garnkowi przygarnął i sie przelał. A jak za 5 tysięcy dobili byście targu to tez tu by trafił ten link? Określenie "szrot" zdefiniował by kolega przy bankowym remoncie silnika. Na wasze szczęście sprzedający sie nie poznali faktycznie jeszcze na rzeczy:) jak by wiedzieli co to mają za szrot to na 4tysie by nawet przystali:) duzoooo taniej wyjdzie dołożyć tą 5-kę na starcie i kupic wr 450 np. od Jacy, a nie dokładać do szrotu furę złotówek (na czesci których nie ma) na sprzęt który defacto i tak ew. ktoś od nas odkupi po cenie szrotu, a ile w.kurwu po takim zakupie poleci to nie wspomnę.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

311

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Za 10 to nawet ładnej 450 nie kupisz tej jacy tymbardziej ;) poza tym każdy ma budżet jaki ma a nie wiem o co robicie gownoburze. Wstawiłem moto tutaj żeby czasem nikt zainteresowany z daleka po to nie jechał a wy sracie że mielibyśmy dokładać siano i kupić coś lepszego.... Po co mam kupywac moto za 15 skoro za 7 mogę wyrwać równie dobre?? Ja mam swoje 2 świeże w garażu a i tak lepiej mi się jeździło na starey Yz450f i teraz dla kumpla szukamy czegoś w podobie. Więc zamiast pieprzyc jaki to zły a nie od tego jest ten temat to może ogarnijcie że zaoszczedze komuś czasu i pieniędzy na bezsensowna jazdę żeby obejrzeć to moto.

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

312

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Jak nie lubisz swojego kolegi to mu dalej polecaj 426, 450 (które sam doceniłeś) mu polecaj a nie jakiś wymarły gatunek. Kasa w błoto i żadna gownoburza tylko taka dobra rada, za 8 to mozna juz jakieś exc trafić, pojeździć nim jeszcze  i na spokojnie po względnej taniości remont zrobić i to jest jakiś tam wtedy pewnik:)

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

313

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Dzinkss napisał/a:

Jak nie lubisz swojego kolegi to mu dalej polecaj 426, 450 (które sam doceniłeś) mu polecaj a nie jakiś wymarły gatunek. Kasa w błoto i żadna gownoburza tylko taka dobra rada, za 8 to mozna juz jakieś exc trafić, pojeździć nim jeszcze  i na spokojnie po względnej taniości remont zrobić i to jest jakiś tam wtedy pewnik:)

Do Yamahy bez problemu dostaniesz części ;)  Btw już się gubisz bo polecasz mi wr od Jacy a potem mówisz że jak nie polecam kolegi to mam mu polecić 450 ^^ Więc nie wiem po co się wypowiadasz najpierw o modelu pozytywnie a potem negatywnie. Miałeś wgl te moto czy tak sobie piszesz bo ci się nudzi

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

314

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

JohnnyQulaweOkO napisał/a:
ŁukaszG napisał/a:

Hm jak mozna cos dobrego kupic jak sie szuka na szrocie....

Co masz na myśli mówiąc szrot??

Sorki niepotrzebny komentarz z mojej strony,każdy niech kupuje co chce.

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

315

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Źle to interpretujesz:) W dosłownym znaczeniu pierwsze zdanie brzmi tak.
Jak lubisz swojego kolegę to my nie absolutnie nie polecaj 426, a 450. Jak najbardziej.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650