316

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

JohnnyQulaweOkO napisał/a:

Do Yamahy bez problemu dostaniesz części ;)

Już ze 3 lata temu czytałem, że 426 omijać, bo się nie opłaca, brakuje części, cylinder jest nie do kupienia.

EXC 525 in progress

317

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Dzinkss napisał/a:

Źle to interpretujesz:) W dosłownym znaczeniu pierwsze zdanie brzmi tak.
Jak lubisz swojego kolegę to my nie absolutnie nie polecaj 426, a 450. Jak najbardziej.

Wszystko zależy na jaki egzemplarz trafisz ;) No fakt zignorowalem ten przecinek :P

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

318

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Uwaga na tą CRF 450. Wiem że nie SM, ale moto mi znane więc ostrzegam. Poszło za 6k - 3 tygodnie temu i teraz jest za 8k. I te niby zmienione części nie były zmieniane w poprzednim sezonie :/ Handlarzyna i tyle.

Honda CRF 2005
[url]https://www.olx.pl/oferta/honda-crf-450-CID5-IDkxLs2.html#c488262b06[/url]

319

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Dziku napisał/a:
JohnnyQulaweOkO napisał/a:

Do Yamahy bez problemu dostaniesz części ;)

Już ze 3 lata temu czytałem, że 426 omijać, bo się nie opłaca, brakuje części, cylinder jest nie do kupienia.

O tototo właśnie. Pewnie jeszcze jacyś spece to ogarniają ale chyba nie muszę dodawać jakie to są prawdopodobnie koszty:)

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

320

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

[url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-690-smc-2008r-jak-nowy-supermoto-leo-vince-dodatki-CID5-IDh37BL.html#9b738a4776[/url]
Stan bardzo idealny... Szkoda że zawieszenie przód ma od innego moto ^^ SMC ma zacisk montowany radialnie.

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

321

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

JohnnyQulaweOkO napisał/a:

[url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-690-smc-2008r-jak-nowy-supermoto-leo-vince-dodatki-CID5-IDh37BL.html#9b738a4776[/url]
Stan bardzo idealny... Szkoda że zawieszenie przód ma od innego moto ^^ SMC ma zacisk montowany radialnie.

To jest chyba Enduro przerobione na Supermoto.

#BRAAP
Suzuki DRZ 440 SM aka Bumblebee

322

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

To nie znaczy że Moto nieciekawe ogarnijcie dupe

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

323 Ostatnio edytowany przez EmoKah (2017-04-09 17:13:48)

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

helmex napisał/a:

To nie znaczy że Moto nieciekawe ogarnijcie dupe

To samo miałem na myśli. Nie wiem dlaczego zostało to umieszczone w tym temacie :)

#BRAAP
Suzuki DRZ 440 SM aka Bumblebee

324

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

EmoKah napisał/a:
JohnnyQulaweOkO napisał/a:

[url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-690-smc-2008r-jak-nowy-supermoto-leo-vince-dodatki-CID5-IDh37BL.html#9b738a4776[/url]
Stan bardzo idealny... Szkoda że zawieszenie przód ma od innego moto ^^ SMC ma zacisk montowany radialnie.

To jest chyba Enduro przerobione na Supermoto.

Nawet nikt tego nie krył w ogłoszeniu:

Egzemplarz z podwójną homologacją - Enduro + SM ( charakteryzuje się miększym zawieszeniem, felgami oraz plastikami )

Przez drugiego właściciela profesjonalnie zmieniono osprzęt.

325

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Dla mnie takie moto ktore zostalo sprowadzone to poprostu składak... I powodzenia przy hamowaniu tym 2 tłoczkowym hamulcem.

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

326

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Taaa... 525 na kolach sm to też składak, a czekaj taka yz na kolach sm to w sumie też składak, bo według tego co piszesz to tylko moto które wyszło z fabryki na małych kółkach i nie sprowadzane jest ok. Czyli większość moto to składaki hehe świetnie

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

327

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Haha nie. Ale z doswiadczenia wiem jak przyjezdzaja takie moto z zagranicy a skoro wszystko jest takie oryginalne to napewno tak nie przyjechal ;)

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

328

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Widzę że niektórzy mają ból dupy. Postaw się teraz na miejscu sprzedającego, jak robisz mu taką antyreklamę, na forum gdzie jest większość potencjalnych kupujących w PL.

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

329

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

velkurczak napisał/a:

Widzę że niektórzy mają ból dupy. Postaw się teraz na miejscu sprzedającego, jak robisz mu taką antyreklamę, na forum gdzie jest większość potencjalnych kupujących w PL.

Moze to przynajmniej kogos uchroni przed nacieńciem sie na lipe. Lepiej siedziec cicho i nic nie mowic nie?

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

330

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Ale oglądałeś to moto, czy tylko "z doświadczenia" masz pewność że to szmelc?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"