1 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2012-03-05 00:15:39)

Temat: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

Pare sekund z targów, moto, moto i jeszcze raz dziewuszki ;)

[url]http://www.youtube.com/watch?v=pHMeIg25vFk&feature=player_embedded[/url]

Na filmie można zobaczyć , nowe 690smc R , kxf którym w tym sezonie będzie latał Marcin Dziawer w barwach Świata Motocykli , honde Caseya Stonera , Ducati Panigale, itd.

motoslide.com

2

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

szczerze powiem ze ta kawe kxf 450 powinni dac komus bardziej "dorozwinietemu", ale jak wiadomo licza sie uklady i ukladziki

3

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

Aleksander.mx napisał/a:

szczerze powiem ze ta kawe kxf 450 powinni dac komus bardziej "dorozwinietemu"

Wstrzymaj się z takimi komentarzami.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

4

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

Aleksander.mx napisał/a:

szczerze powiem ze ta kawe kxf 450 powinni dac komus bardziej "dorozwinietemu", ale jak wiadomo licza sie uklady i ukladziki

hehe, ale dałeś teraz człowieku...

dobry rywal będzie w pucharku ;-)

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

5

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

powiem tak gdyby nie to że wszedłem tam za darmo to szkoda by mi było wydać te 25 zł  praktycznie nic ciekawego nie było

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

6

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

do oglądania od strony SM to faktycznie nie wiele, ale do pogadania zawsze warto być ;-)

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

7

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

Hostessy jak zawsze dopisały :)

8

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

Hahaha co roku słyszę to marudzenie nic ciekawego nie było, przecież taka wystawa nie jest obowiązkowa nikt nie jest zmuszany, żeby wchodzić i płacić 25 zł .
Co do ciekawostek związanych z supermoto to trzeba pamiętać o tym , że SM jest niszą.
Było stoisko KTMa to i było 690smc , była Honda Kaczora , KXF świata motocykli (i teksty Aleksandra są wyssane z d..py bo podejrzewam, że gość zrobi pozytywne zamieszanie jak każdy kto przechodzi ze sportów do SM).
Nie było Husqvarny i Husaberga to i nie było innych supermoto to prawda , ale nigdy nie będzie tak , żeby odwrócić proporcje , żeby sm było więcej niż sportów :P

motoslide.com

9

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

Wiedząc ile sobie krzyczą za powierzchnie wystawowe... cena biletu 25 zeta jest ceną wyjebaną w kosmos. !!!

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

10

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

a ile krzyczą?

11

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

Chodzi Ci o konkretny cennik ? cennik z metra powierzchni wystawowej w zależności od rozmiaru stoiska ? 

Materka, tylko twoich intencji w postach nie jestem w stanie wyczuć.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

12

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

Co do zawodnika Swiata Motocykli, to bedzie sie scigal Marcin Dziawer, a nie Szymon. Marcin w 2009 latal regularnie w SM i byl caly czas w czubie (podium).
Teraz wraca i obstawiam ze zdobedzie Puchar.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

13

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

dukeSebo napisał/a:

Chodzi Ci o konkretny cennik ? cennik z metra powierzchni wystawowej w zależności od rozmiaru stoiska ? 

Materka, tylko twoich intencji w postach nie jestem w stanie wyczuć.

przykładowo za 50m2 albo widełki,
pokerface :)
ciekawość i chęć weryfikacji czy 25 to dużo

14

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

To jest prosta kalkulacja :)
Jeśli dochodzi do sytuacji w której duzi przedstawiciele takich firm jak Honda, czy KTM kalkulują swoją obecność na tej wystawie. Twierdząc że to im się nie kalkuluję... bo z założenia to nie są targi a wyłącznie show.
To znaczy że ceny za stoiska są wysoko skalkulowane.

Patrząc na to z innej strony.
Czy mnogość ciekawych wystawców i duża liczba stoisk nie napędzi większej liczby odwiedzających. (możliwość obniżenia cen biletów)

Nie wiem jaka była frekwencja na tej wystawie (byłem tylko na jednych) nie mam ciśnienia na wykorzystywanie biednych hostess do robienia sobie z nimi fotek (tak na marginesie czasami miny hostess na tych zdjęciach mówią same za siebie)  ;)

Materka, nie zaspokoję tu twojej ciekawości dokładnymi cyframi.
Wątpię by organizator w tym roku zmienili strategię i obniżył ceny wynajmu stoisk a wywindował ceny biletów. (bo te się chyba nie zmieniły)

W zeszłym roku byłem na ich stronie i widziałem cennik.

Ale jasne jest, że dla jednego to atrakcja i cena biletu jest przystępna, dla innych znów wysoka (a bo dużo skuterów) .
To moja ocena (to tak jak z ceną benzyny w naszym kraju) jest niska w porównaniu z innymi krajami ale wysoka względem przeciętnych płac.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

15

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

Crazy_Russian napisał/a:

Teraz wraca i obstawiam ze zdobedzie Puchar.

widząc jego tempo w suwałkach w zeszłym roku to też tak obstawiam ;-)

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021