31

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

Nie od dzisiaj wiadomo, że punkt widzenia jest zależny...
Każdy tu ma "swoją rację". Każdy odbiera tę wystawę w inny sposób... dla jednych to jest jedyna możliwość kontaktu z kobietami które w dodatku może "bezkarnie' obmacać (pod pretekstem słitaśnej fotki). ;)))
Dla innych to są "gratisówki" darmowe katalogi, naklejki... dla innych możliwość puszczenia bąka w pachnący nowością motocykl Hondy.

P.s. do Brzozy. Rozumiem twoje podejście, typowego handlowca... dla Ciebie te całe show, to tylko kłopot i cała masa ludzi których trzeba pilnować by nie zniszczyli Ci motocykla.
Brzoza bez urazy ale guzik mnie obchodzi czy Honda dzięki show zawarła jakaś transakcję, czy sprzedała kosiarkę, czy czapeczkę.   
Odbieram to wyłącznie z punktu "oglądającego" a Ty jako Handlowiec powinieneś być wykluczony z możliwości zabierania zdania na temat cen biletów... nie jesteś bezstronny :)

Brzoza jesteś tam od tego by się uśmiechać do każdego "bidaka" i grzecznie mu wręczać katalog i zapraszać na pachnący nowością motocykl. Do tego musisz pamiętać by to wszystko okrasić bananem na gębie, takim od ucha do ucha ;) Takie życie.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

32

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

Wypalił się chłopak teraz musi odreagować na  ciągle przychdzo te bidaki i bidaki. Honda mówisz ok. będę wiedział gdzie pomarudzić, wziąć ulotki może nawet przymierzę się w swoich ubłoconych butach do jakiejś Goldwing by Ci się za mocno mnie nudziło;)

33 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2012-03-11 12:06:51)

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

Nie, nie Michur tu nie jest tak... nie potrzebne tu są sprzeczki na tak bzdurne tematy :)

Brzoza ma swoją racje i swój punkt widzenie. My mamy swoje racje i nasz punkt widzenia. 

Fakt że Brzoza ma specyficzny sposób wyrażania myśli (chwilami wyraża myśli w nieco "buracki" sposób) ale w gruncie rzeczy to dobry chłopak :)

Nie rozpatruje tego w kategorii bidak nie bidak (bo dla mnie 25 zeta za bilet to psu w dupę)... jak wszystko w tym kraju prowadzi do jednego, by podzielić ludzi... na tych lepszych według Brzozy (przepraszam ale to zajęta przez Ciebie pozycja) tych którzy maja hajs na nówki w salonie i na tych co niestety liczą każdy grosz, a na takich team Honda ma wyjebane. ;)

Brzoza musisz pamiętać, że show to nie tylko stoisko Hondy... nie chcę mi się już tego tłumaczyć ale są tam też stoiska handlujące, żarówkami, kierunkami, lusterkami, generalnie jest też masówka dla której ludzie przychodzą. Nie wszystkim się robi mokro w majtach na widok kosiarki Honda ;)

Temat rzeka i nie ma tu jednej odpowiedzi... zawsze są Ci po jednej i drugiej stronie barykady ;)

Bez sprzeczek panowie :) Ja Brzozę znam jak łysego ch***a i mogę mu powiedzieć co o nim myślę :)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

34

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

hahaha. Sprawa wygląda tak - to co mówiłem to moje zdanie. Subiektywne, czyli na maksa nieobiektywne. Ja podchodzę do tego od strony pracy. Mylicie się że trzęsę sie o te motocykle - są to sprzęty HPLu, wiec nie moje,ani nie mojego dealerstwa, ale zawsze drażni jak dres butem rysuje bak. Wy nie dajecie siadać byle komu na waszych sprzętach. Wytłumaczę na przykładzie.
Sprzedajesz motocykl, dajesz ogłoszenie - za które płacisz allegro jakąś sumę zbliżoną do 25 zł chyba nawet teraz. Dzwoni typ. Przyjeżdża, zabiera ci czas, ogląda moto, w końcu wsiada na nie, odpala, kręci manetą, może nawet sie przejeżdża kawałek, po czym schodzi z moto, oddaje kluczyki i mówi że chciał tylko obejrzeć i że dziekuje bardzo. Nie jesteście zadowoleni.
Tak samo ja nie jestem zadowolony odpowiadając wciąż na te same pytania - A dlaczego nie ma tutaj na wystawie ... W miejsce trzech kropek wstawcie sobie swój motocykl - wiecie ile gości chce zobaczyć posiadaną przez siebie paneuropę, vfrę, czy CBR 600 RR które to modele od lat sie nie zmieniły - na wystawie jako obiekt pożądania koniobijców?? Tak tak, jest to próżność. Wasza próżność :) :) Wasza - czyli oglądaczy wystawy - nie mówie tu w spersonalizowany sposób do nikogo.
A teraz jeśli chodzi o moje podejście - to ja sie uśmiecham, daję katalogi, wizytówki, naklejki. Ogólnie jestem uśmiechnięty i sprawia mi frajdę raz na rok taka wystawa nawet, ale co myślę sobie o pewnych osobach, to już moja prywatna sprawa.
A to zdanie że ch*j w dupę naklejkobiorcom - to taka przenośnia. Sam też lubie naklejki :) Mam ich na moto całe mnóstwo, ale muszą być fajne loga firm, muszą pasować klorystycznie do moto no i danej firmy produkt winien być na moim moto żeby to nakleić.
hehe :) Pozdro chłopaki!!

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

35

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

Pozdro i tym miłym podsumowaniem doszliśmy do wniosku, że prawda leży pośrodku.
dukeSebo już wiem skąd ten "król gadki" ;)

36

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

yo

na targach najfajniejsze są hostessy.

TOR JEST WSZęDZIE

37

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

MartinezKtm525 napisał/a:

Czytam i sie smieje z tych wypowiedzi.... chłopaki nie róbcie z siebie takich biedakow, inny wypali 2 paczki fajek na dzien, albo wypije 0,5l pod sklepem i tak nie płacze jak WY!  jak ktos Kocha Motocykle i to co jest z nimi zwiazane to zapłaci nawet 100zł zeby wejsc i obejrzec nowe maszyny, Ja jutro jade do Wrocławia (200km), tylko po to zeby zobaczyc na zywo SMC 690R, bo nawet w salonach nie wszedzie mozna zobaczyc! Mam pod nosen salon KTM (Łódz PROFI) i co z tego jak tylko na zamówienie dostepny! Wiec uwazam ze warto wydac kilka złoty, a wspomnienia beda bezcenne :)

i jak się siedziało we Wrocku na 690 ??? hehe nie było ?? żenada nie, Wrocek za 20pln ale w środku naprawdę żenada...

38

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

I ja tam byłem. I rok temu byłem, i dwa lata temu też. I tak jak Brzoza byłem tam w pracy. Starając się na to spojrzeć obiektywnie, to wg mnie sytuacja wyglądała znacznie lepiej niż rok temu jeśli patrzeć od strony oglądaczy. Stoisk było więcej, na stoiskach bardziej "bogato", hostes więcej i sporo niebrzydkich. Patrząc na to jednak z punktu widzenia dostawcy, targi oceniam znacznie gorzej niż rok temu. A co do cen biletów i stoisk, to wydaje mi się, że jak kosi się od wystawcy za 15m stoisko ponad 5 koła, to można śmiało zejść z cen biletów. Tylko po co schodzić, skoro wystawę i tak odwiedziły tłumy...
A co do Marcina Dziawera to też myślę, że jak Go ominą wszelakie przygody to może się pokusić o zgarnięcie "szklanki" za całokształt w sezonie 2012.

39

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

Panowie, pomarudziliśmy sobie troche, że 25pln to drogo? No to słuchajcie tego - jestem właśnie w tym samym miejscu, tym razem na targach gastronomicznych i bilet kosztuje 60 ZŁOTYCH!!  (słownie:  sześćdziesiąt) więc chyba na motocyklowych nie było aż tak tragicznie :-)

40

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

No i tak ma być. Znam paru gości bez motocykli ale ani jednego co nic nie je ;)

41

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

Gastronomia ma gest oni są przyzwyczajeni do rozrzutności