16

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

Byłem na tych targach i niestety muszę się zgodzić z przedmówcami, że cena za wstęp wzięta z kosmosu. Przecież wystawcą powinno zależeć by pokazać się na takich targach gdzie przewija się kilka bądź kilkanaście tyś. osób z branży. Optymalna cena to 10 zł tak by uniknąć wstępu osób "daj szefunciu na piwo" lub "co by tu zajebać".  Same targi to od 30 min do godziny oglądania było sporo fajnych maszyn turystycznych niezłe stoisko Bmw no i Ktm oczywiście. Inter sport zrobił wyprzedaż ubrań które zostały na stanie (niektóre naprawdę w przystępnych cenach) byłem jednak ostatniego dnia i były rozmiary xxl bądz s.  Pani z ducati ponownie robiła furrorę niezła proca.

17

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

cenę biletów powinni zmniejszyć
Ludzi nie było tak mało zeszły nam wszystkie katalogi reklamówki i naklejki  ;]
ale nikt nie postarał się w tym roku nie licząc paru wyjątków.

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

18

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

[url]http://www.wilmat.pl/index.php?strona=134&jezyk=1&back=1[/url]

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

19

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

Na samych biletach organizatorzy zgarneli ok. 500 000pln, co jest według mnie sumą kosmiczną, za stoisko dealer Harley-Davidson przykładowo zapłacił ok. 10000, więc koszty dla wystawców i zwiedzających to moim skromnym zdaniem zdzierstwo pierwsza klasa.

20

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

Nikt tam nikogo pod pistoletem nie prowadził!?
Raz byłem w Warszawie na targach, raz w Poznaniu i raz w Berlinie i mi wystarczy na resztę życia. Nie wiem czego się spodziewaliście, poza oczywiście doznaniami towarzyskimi.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

21

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

Myślałem, że wątek został założony po to by wyrazić swoje opinie o tej wystawie i powiedzieć co się podobało a co nie.  Jak widać większości nie pasowała wysokość wejściówki .

22

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

Czytam i sie smieje z tych wypowiedzi.... chłopaki nie róbcie z siebie takich biedakow, inny wypali 2 paczki fajek na dzien, albo wypije 0,5l pod sklepem i tak nie płacze jak WY!  jak ktos Kocha Motocykle i to co jest z nimi zwiazane to zapłaci nawet 100zł zeby wejsc i obejrzec nowe maszyny, Ja jutro jade do Wrocławia (200km), tylko po to zeby zobaczyc na zywo SMC 690R, bo nawet w salonach nie wszedzie mozna zobaczyc! Mam pod nosen salon KTM (Łódz PROFI) i co z tego jak tylko na zamówienie dostepny! Wiec uwazam ze warto wydac kilka złoty, a wspomnienia beda bezcenne :)

Yamaha TT600R=> KTM 525EXC/SM=> KTM SXF250=> KTM EXCR 530 FACTORY '11 obecnie w wersji SM :)

23

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

a ile kosztuje bilet do kina? Normalny? na film 90 minutowy...
25 zł za dużo?? Kurna, ta wystawa jest dla ludzi chcących kupić nowe moto i chcących się zorientować w nowościach, przysiąść się do sprzętów które tylko widzieli w katalogach. Nikomu nie zależy na odwiedzeniu jej przez stada koniobijców zainteresowanych zajechanymi sprzętami, którzy nigdy nie będą mieli kasy nawet na nowy kimbinezon. Niestety dla Was - oglądaczy, a na szczescie dla mnie który tam co roku spędza 16 godzin swojego życia. Naprawdę ch*j w dupę zbieraczom katalogów oraz gratisów. OLE!

ps. ja nigdy nie odwiedzałem wystaw za małolata - właśnie dlatego że nie stać mnie było na nowe bajki i nie chciałem się drażnić FZ1 2005 na przykład gdy jeździłem na XT 600 z 92 roku. A,  i to jest tylko i wyłącznie moje prywatne zdanie, wiec hejterom z góry ślicznie dziękuję za wypowiedzi.

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

24

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

MartinezKtm525 ja dzisiaj miałem okazje obejrzeć smc r w ktm rally akurat tego co był na wystawie motocykli i powiem wam że ogon miał strasznie porysowany, na fotkach z tymi pomarańczowymi felgami jak dla mnie nie wyglądał jakoś zachęcająco, ale na żywo miałem chęć nim z tamtąd wyjechać ;)

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

25

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

No dobra, to jeśli bez narzekania na ceny, to targi zupełnie fajne, na profesjonalnym, myślę, poziomie.
Ja najbardziej naparzałem się na stoisko KTMa i na nowego SMC R, na którym siedziałem chyba ze 3 razy w ciągu 1,5 godziny :-) Maszyna super, w końcu miałem okazję zobaczyć ją na żywo. Jak tylko finanse pozwolą, nabywam!
Motocykl rzeczywiście porysowany w diabły, ale powiedzieli , że przed sprzedażą wypolerują...
Bardzo miło rozmawiało się z ojcem Marka Dąbrowskiego, stoisko super, wszystkie prawie maszyny wystawione, porządne podejście do klienta.
Bardzo ładne było stoisko Ducati, ale 2 dni wcześniej miałem to szczęście zwiedzać ich fabrykę w Bolonii i już na targach nie mieli czym mnie zaskoczyć.
Reszta firm średnio mnie interesowała, ale chyba wszyscy postarali się jak mogli.
Oczywiście jak to w naszym dzikim kraju, największy problem z targami, to na dojechać i z nich wyjechać , ale to już nie wina organizatorów...

26

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

"a ile kosztuje bilet do kina? Normalny? na film 90 minutowy...
25 zł za dużo?? Kurna, ta wystawa jest dla ludzi chcących kupić nowe moto i chcących się zorientować w nowościach, przysiąść się do sprzętów które tylko widzieli w katalogach. Nikomu nie zależy na odwiedzeniu jej przez stada koniobijców zainteresowanych zajechanymi sprzętami, którzy nigdy nie będą mieli kasy nawet na nowy kimbinezon. Niestety dla Was - oglądaczy, a na szczescie dla mnie który tam co roku spędza 16 godzin swojego życia. Naprawdę ch*j w dupę zbieraczom katalogów oraz gratisów. OLE! "

Powiedz ile osób z tego forum ma nówkę moto bo chciałbym wiedzieć kto jeszcze zalicza się do stada "koniobijców" to może razem stworzymy jakieś alternatywne forum zajechanych sprzętów Bogaczu

27

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

SuperMocarz napisał/a:

a ile kosztuje bilet do kina? Normalny? na film 90 minutowy...
25 zł za dużo?? Kurna, ta wystawa jest dla ludzi chcących kupić nowe moto i chcących się zorientować w nowościach, przysiąść i to jest tylko i wyłącznie moje prywatne zdanie, wiec hejterom z góry ślicznie dziękuję za wypowiedzi.

Ale w zeszłym roku chyba "was" nie było na wystawie... coś mówiłeś że duże stoisko to duża kasa a Honda nie ma nowości a nie wypada by pokazywała się z małym stoiskiem. Popraw mnie jeśli się mylę, a pamięć zasadniczo mam dobrą ;))))
Generalnie bajka stara jak świat, jeśli nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o "pieniądze"

Ale może i masz racje... dwa punty widzenia, twój "profesjonalny, marketingowy" a mój zwykłego oglądającego o dość wybrednym guście. ;)

Przynajmniej sprzedaliście jakąś kosiarkę ? ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

28

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

Hej hej hejter. Dzieki Michurek za wypowiedz. Czekalem na cos w tym tonie.
Otoz dla mniej zorientowanych - takich jak Ty Misiaczku - wyjasnie ocb.
Pracuje w Hondzie, tak jak to Sebastian nadmienil. Kazda wystawa to koszty, ktore frimy moto ponosza nie dlatego zeby koniobijca strzepal se wacka, ale po to zeby miec nadzieje ze jak najwiekszy procent osob obsiadajacych (patrz - niszczacych) motocykle wystawowe jest nimi po prostu zainteresowana. To jest normalne ze im drozszy bilet, tym wieksza selekcja na bramce (kluby nocne tez robia selekcje - na gebe, moze wolalbys taka). I uwierz mi Michale, ze motocykle to nie instytucja charytatywna, tylko biznes ktory jest bardzo trudny. Przynosi male dochody i najczestsze pytanie klienta to nie dostepnosc, jakosc czy nawet cena, tylko rabat. Jesli przyszedles na targi po katalogi i naklejki to mozesz rownie dobrze pojsc na zbiorke caritasu i poprosic o obrazek swietego krzysztofa. moze ci dadza, za darmo, a moze dopiero jak wrzucisz swoj sweter do pojemnika. Zycie Misiu.

Co do naszej obecnosci na targach to bylismy w zeszlym roku, takze Sebastianie, pomyliles sie.

Pozdroo Hejtery!!


Aaaaaa i tak, jestem Bogaczem. Stac mnie na 25 zl wjazdu na wystawe tego co lubie a bluzy supermoto zamowilem az dwie!!

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

29

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

Miałem już coś napisać ale po dłuższym zastanowieniu i przeanalizowaniu tym bardziej na "stan" SuperMocarz ma całkowitą rację ;).

30

Odp: Wystawa Motocykli Warszawa 2012

SuperMocarz napisał/a:

Naprawdę ch*j w dupę zbieraczom katalogów oraz gratisów. OLE!

Bardzo lubię katalogi, naklejki, plakaty i inne duperele :-)


Michur napisał/a:

Powiedz ile osób z tego forum ma nówkę moto

jest kilku :)


Na wystawie nie byłem, troszkę żałuję ale nie mogłem.
Może wsadzę kij w ognisko ale moim zdaniem powinno być tak, że bilet by kosztował np. 50 zł z czego część kwoty przeznaczona na 'organizacje' a reszta na to, żeby zapłacić potencjalnym wystawcom. Wtedy wystawcy pchali by się drzwiami i oknami, wybierało by się najfajniejszych żeby przyszło możliwie najwięcej osób itd... :D

Green