61

Odp: Petycja w sprawie cen paliwa : )

pomijajac ze ta wasza dyskusja nie ma nic na celu bo kazdy zrobi co uwaza za słuszne , to ja znalazlem czesciowo rozwiazanie jak podniesc wydajnosc obnizajac koszta
!


PunBB bbcode test

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

62 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-11-24 19:23:44)

Odp: Petycja w sprawie cen paliwa : )

Cross to ewidentny przejaw rasizmu ale jest rozwiązanie bardziej skuteczne... ja bym się skupił na dzieciach... przecież pracujące dzieci dźwignęły gospodarkę Chin i zrobiły z niej potęgę ekonomiczną. ;) Worek ryżu na miesiąc, do tego nie myślą, nie mają marzeń i innych zaprzątających ich główki bzdetów...

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

63 Ostatnio edytowany przez cross (2011-11-24 19:24:35)

Odp: Petycja w sprawie cen paliwa : )

dukeSebo napisał/a:

Cross to ewidentny przejaw rasizmu ale jest rozwiązanie bardziej skuteczne... ja bym się skupił na dzieciach... przecież pracujące dzieci dźwignęły gospodarkę Chin i zrobiły z niej potęgę ekonomiczną. ;)


będziemy zatrudniac murzynskie dzieci ? seba jestes ganialny !



PunBB bbcode test

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

64 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-11-24 19:31:45)

Odp: Petycja w sprawie cen paliwa : )

Nie... importowane murzyńskie dzieci to też przejaw rasizmu... trzeba się skupić na tych miejscowych, tych zajmujących przedszkola... wiesz jaki to drenaż budżety, takie utrzymanie żłobków i przedszkoli... Rodzice na macieżyńskich to dodatkowe obciążenie budżetu... to miliardy złotych... wyobraźmy sobie matkę która zamiast pędzić z dzieckiem do przedszkola bierze je do pracy... w różnych warunkach w zależności od miejsca zatrudnienia można wykorzystywać ten potencjał ludzki.

Przecież dźwignęły gospodarkę Chin... do tego przeciętnego Chińczyka nie martwi cena baryłki na światowym rynku... szczyt jego zamożności mierzy się ilością przypadających rowerów na rodzinę  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

65

Odp: Petycja w sprawie cen paliwa : )

Pracowałem w różnych firmach, małych, dużych, teraz pracuję na małym warsztacie i mam bardzo różnych klientów ( o portfel mi chodzi), doświadczenie pokazało mi jedno: bogaci czy biedni tak samo wszyscy narzekają... A i przestajemy być biedni tak naprawdę ale nadal narzekamy... No chyba że wszystkie te auta i chaty są w kredo to sorry ;)

66

Odp: Petycja w sprawie cen paliwa : )

Byłem 3 dni w pracy i naje**lscie 5 stron. Pie*ole nie czytam .

motoslide.com

67 Ostatnio edytowany przez Kula (2011-11-24 19:50:23)

Odp: Petycja w sprawie cen paliwa : )

o Bartek, w końcu znalazłeś pracę, gratujlejszyn :D

murzyńskie dzieci to dobry pomysł :D

tabul napisał/a:

A i przestajemy być biedni tak naprawdę ale nadal narzekamy... No chyba że wszystkie te auta i chaty są w kredo to sorry ;)

dodałbym jeszcze motocykle :D 100% racji ;)

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

68

Odp: Petycja w sprawie cen paliwa : )

cross napisał/a:

będziemy zatrudniac murzynskie dzieci ? seba jestes ganialny !

lepiej mi powiedz co robią dzieci na kombajnach do bawełny ?!

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani."

69

Odp: Petycja w sprawie cen paliwa : )

Osobiście rozumiem żebyśmy u siebie nie mieli drugiej  Grecji, to zasuwamy na drogie paliwo, podatki i inne wzrosty kosztów które wszystkich nas dotykają. OK, rozumiem zaciskamy pasa!! Ale jak jest chu...o to niech chociaż będzie jednakowo! Niech rząd uszczupli sobie, posłą kosmiczych diety, przywilejów, zredukowac mase zbędnych urzędasów etc.
Bo jak mówie rozumiem że nie raz musi byc chu...o żeby potem było dobrze.

Ale na litośc nie zniose że ja i cała rzesza ciężko tyrających obywateli, będzie się wypruwac z siana, bo ktoś nie zrobił planu ochrony morza bałtyckiego na czas i teraz UE każe nam za każdy dzien zwłoki 600tys pln uiszczac.-Bo ktoś miał głeboko w dupie wziąźc się do roboty.

(przykład jeden z wielu)

Ja zaciskam pasa, płacę zusy srusy i wszytko inne co jest możliwe z pokorą biorę na klatę, a nasi możnowładcy ani myślą sobie uszczuplic.

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

70

Odp: Petycja w sprawie cen paliwa : )

Gumis napisał/a:
cross napisał/a:

będziemy zatrudniac murzynskie dzieci ? seba jestes ganialny !

lepiej mi powiedz co robią dzieci na kombajnach do bawełny ?!


no wlasnie idac tropem SEBY  zatrudniajmy dzieci do operowania kombajnami do bawełny :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

71 Ostatnio edytowany przez HEMP (2011-11-24 21:29:40)

Odp: Petycja w sprawie cen paliwa : )

dukeSebo .... koooorwa juz Cie lubie stary ....masz u mnie  jedna z moich Finek jak w banku ....

pozdrawiam myslacych ....

i can do this .. here, hold my beer

72

Odp: Petycja w sprawie cen paliwa : )

taki artykuł w związku z dywagacjami, tylko kwestie informacyjne. Nie żebym popierał albo promował, bo jak widać temat jest grubszy
[url]http://moto.pl/MotoPL/1,88571,10723094,W_kupie_sila__Internauci_bojkotuja_stacje_paliw.html[/url]

facebook.pl/tr4moto
tr4moto.blogspot.com

73

Odp: Petycja w sprawie cen paliwa : )

Panowie jak czytam wasze rady na rozwiązanie kryzysu to się zastanawiam po co tak często wchodzę na joemonster :D

74 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2012-01-03 00:57:59)

Odp: Petycja w sprawie cen paliwa : )

Nie wchodź tam zbyt często... bo w pewnej chwili możesz stracić kontakt z rzeczywistością i wszystko się wymiesza ;)
Ogranicz te wizyty do powiedzmy max 4 godzin dziennie a wszystko powróci do normy ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

75

Odp: Petycja w sprawie cen paliwa : )

OK dzięki za radę tylko jeśli jako zamiennik wrzucę "supermoto" obawiam się, że może być jeszcze mocniejsze rycie beretu