241

Odp: zlot wrześniowy?

Gajos napisał/a:

ostatni sprawiedliwy - po lewej :D


http://www.motobracia.pl/galeria/albums/integracyjne/zakonczenie_lata_2011/zakonczenie_lata_2011_MB_001.jpg

Pamiętajcie panowie, moja xrka nie stoi przy czopkach tylko czopki stoją przy xrce! :lol:
a zresztą ktoś musi im (czoperowcom) uświadomić jak wygląda prawdziwy motocykl :D

Monnier HONDA XR600R SuperMoto<--- sprzedana co następne ???

242

Odp: zlot wrześniowy?

no Panowie, poraz kolejny moja Hondzia idze pod młotek :) zobaczymy czy znajdą się chętni:) [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1849620421[/url] jeśli możecie to porozsyłajcie to po znajomych :) pozdro

243

Odp: zlot wrześniowy?

Jak tam Gajos idzie z filmikiem???
Na weekend cos tam mialo byc!!!

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

244

Odp: zlot wrześniowy?

filmik - mam pocięte fragmenty, mam muzę, pozostało mi to spiąć do kupy - dziś powinienem mieć finito - jest jedno ale: nie mam w domu neta i korzystam tylko z komórki ale coś wymyślę i jak będzie wersja finalna jakoś to wrzucę :)

3 wieczory spędziłem na przekonwertowaniu filmów od Tommiego bo były w jakimś kodeku którego żadna obróbka graficzna się nie tyczyła :P

245

Odp: zlot wrześniowy?

Spoko, a więc czekamy z niecierpliwością. Pozdro

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

246

Odp: zlot wrześniowy?

Kilka jeśli nie kilkanaście piw, kilka programów do konwertowania filmów walczących z kodekiem Tommiego kamery, zarwane nocki by z tych naszych ujowych ujęć cokolwiek wybrać :P

Efekt jest tutaj panowie :] zaopatrzcie się w paczkę chusteczek i popatrzcie jak to było siedzieć na moto w towarzystwie 13 innych zpaleńców

Enjoy:
[url]http://vimeo.com/29984074[/url]


PS. niestety pod koniec nieco rozjeżdża się audio ;/

247 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-10-04 09:07:43)

Odp: zlot wrześniowy?

HAHA super , dobrze , że udokumenotwaliscie to spotkanie .

Dobra akacja z tym "nawrotem " nie wiem kto to mówił , ale zachował zimną krew ;)
Podobały mi sie schody .

Takie przemyślenia na przyszłość , więcej własnie infrastruktury miejskiej schody , kładki , jakies skoki na podjazdach . NO I PRZEDE WSZYSTKIM ma być offroad wiem , że nie którzy nie lubią jak im przednie koło badź tylnie ucieka , ale offroad to taka wisienka na supermotowym torcie , offroad to cześć SM .

Do zobaczenia w 2012 :)

motoslide.com

248

Odp: zlot wrześniowy?

Elegancko to Gajos poskładałeś szkoda że moja kamerka tak nisko filmowała...

ZZR1400  a  SM jeszcze brak

249 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-10-04 09:09:56)

Odp: zlot wrześniowy?

PS Blachy ;/ ogarnijcie je na przyszły sezon

motoslide.com

250

Odp: zlot wrześniowy?

od rana Ci którzy chcieli to zasłaniali Ci którzy nie - jeździli z odsłoniętymi na własne życzenie :)

Bartek byłoby więcej infrastruktury ale Olsztyn nas szybko przegnał :P

a ciekawych akcji jak zwykle było więcej niestety nie zostały uchwycone :/

PS. zimną krew zachowałem nie chwaląc się ja :] ale nie bez powodu jeździ się na codzień SM :P

251

Odp: zlot wrześniowy?

jemu chodziło o blachy jak na filmiku z sudetów

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

252

Odp: zlot wrześniowy?

Widze ze te schody to nie raz i nie dwa atakowaliscie, to sie nie dziwie ze was jacys straznicy teksasu zaczeli ganiac.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

253

Odp: zlot wrześniowy?

powiem wam tak kurwaaaa czemu mnie tam nie było :(
a filmik bardzo mi sie podoba

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

254

Odp: zlot wrześniowy?

JERY napisał/a:

Widze ze te schody to nie raz i nie dwa atakowaliscie, to sie nie dziwie ze was jacys straznicy teksasu zaczeli ganiac.

Schody atakowaliśmy raz, na filmiku są pocięte ujęcia z kilku kamer ;)
Co nie zmienia faktu, że gonili nas na własne życzenie, bo staliśmy potem kilka minut w miejscu ;p

255

Odp: zlot wrześniowy?

Filmik super ;) mega klimatyczny i o to chodzi :D Najlepsza scena jest ze strażnikami teksasu :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.