226

Odp: zlot wrześniowy?

Siema

Dzieki ze wpadliscie chlopaki i narobiliscie troche moto klimatu :D , co prawda nie mielismy okazji za duzo pogadac bo wiecej sie pilo niz gadalo ale wydaje mi sie ze i tak wszyscy sie ubawili. Pozdrawiam supermoto maniakow i do zo ba przy najblizszej okazji :)

A wogole to moznaby jakas wspolna ustawke zrobic i skrecic jakis dobry material z terroru Olsztyna  :cool:

227

Odp: zlot wrześniowy?

ooo kogo my tu gościmy :D

siema Fabiq :]

wypadałoby wreszcie ten Olsztyn jakoś konkretnie poruszyć  :cool:

a będziesz jeszcze jakąś ekipę zbierał w tym roku ?
masz jakieś nasze foty które nie wylądowały w galerii ;> ?
jak pracujesz w tym tygodniu to wpadnę któregoś ranka do Ciebie ?


PS. Panowie mam już koncepcję filmiku - dziś zasiadam do klecenia - zobaczymy jak będzie mi to szło - ale jest szansa że do końca tygodnia będzie ready :]

228

Odp: zlot wrześniowy?

Kula napisał/a:

a co do swojego sprzętu...

MłodyGajos a może XT? :D:D:D  :lol:

Kula, jak nie sprzedasz do zimy to wtedy pogadamy :D może z ceny zejdziesz przy okazji..  :P

229

Odp: zlot wrześniowy?

fabiq My się w moto klimacie urodziliśmy a palenie laczków i nocne hałasowanie to już Nasza tradycja :D

MłodyGajos wiesz, że dla forumowych kolegów zniżki zawsze się znajdą ;)

a zależy mi na szybkiej sprzedaży, gdyż później po operacji przez dłuższy czas nie dam rady odpalić XT a próba odpalenie przez potencjalnego kupca może zakończyć się jego niechęcią do XT.
otóż Xt, jak CRF Seby, może nie w tak dużej mierze, ale wymaga odpowiedniego wyczucia i delikatności podczas odpalania a nie napierdalania bez pomyślunku ;)

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

230

Odp: zlot wrześniowy?

witam witam, po dłuższej przerwie,
widzialam wasze zdjecia chlopaki....z olsztyna, kortowa i okolic.........fajne sprzeciki tam mieliscie,
zdjecia mi Ledik pokzywał...zreszta on wlasnie tego dnia zdal egz na kat. A, chcial mnie zabrac ale jakos tak wyszlo ze sie nie udalo razem poleciec.
po zdjeciach i filamch  (zwlaszcza ze stodoły) widac bylo że jest super klimacik!!!!!

szkoda ze nikt nie uchwycił ja sie LEDIK wywrócil koło McD
pozdrowionka

ja już tez mam prawko....także tylko czekac az jesienia cos wypatrze......

231

Odp: zlot wrześniowy?

ale fotka rewelacyjna :)))))

232

Odp: zlot wrześniowy?

Gajos napisał/a:

nie zapominajcie o przestrzelonej gumie Marcina w centrum miasta - najpiękniejsze LC4 jakie można było zobaczyć na żywo dostało wreszcie akcentu supermotowego :P

PS. na filmiku od TOMMI'ego widać jak Walec buszuje w zbożu :]

naprawa tego najpiekniejszego KTM troszke kasy pochlonie, hanbary do wymiany. lampa tyl porzod, MArcin załamany

233

Odp: zlot wrześniowy?

wcale taki bardzo załamany nie był jak z nim przedwczoraj gadałem - wręcz przeciwnie cieszy się że będzie miał co przy nim robić :P

a Ty AliSE zaczynaj się za jakimś sprzętem oglądać i wbijaj na terrory :)

Za prawko Marcina piliśmy - znaczy my piliśmy a on rozmawiał przez 1,5h przez tel i pił sam - jeśli się nie mylę to właśnie z Tobą tak wisiał na słuchawce :P

234

Odp: zlot wrześniowy?

hmmmm...no wszystko sie zgadza, to dobrze poinformowani jesteście:)))) rozmowa przez tel faktycznie ze mna troszke sie przeciagneła, żaluje bardzo ze mnie tam nie bylo......
bardzo chcialam was poznac....
co do prawka ja zdałam wczoraj :)))) Marcin  mi kibicował......na placu , grupa byla 7os i tylko ja zdałam, wiec wczoraj tez oblewalismy :)))

co do ktma, szkoda i nie szkoda, troszke go podrasuje teraz, wczoraj już bylismy w serwisie, dowiadaywał sie co i jak.....z jednej strony wydatek, z drugiej powymienia sobie troszke cześci....i bedzie wiekszy lanik...heheheh

235

Odp: zlot wrześniowy?

AliSE wiem, że poruszaliśmy już ten temat ale...

jeżeli szukasz moto na początek to może moje XT 600 :D

btw.są jakieś zdjęcia z kortowa? bo nie kojarzę...

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

236

Odp: zlot wrześniowy?

a może od tej starszej kobiety co stała przed schodami z komórką ;> ?

237 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-09-28 16:57:48)

Odp: zlot wrześniowy?

AliSE napisał/a:

hmmmm...no wszystko sie zgadza, to dobrze poinformowani jesteście:)))) rozmowa przez tel faktycznie ze mna troszke sie przeciagneła, żaluje bardzo ze mnie tam nie bylo......
bardzo chcialam was poznac....
co do prawka ja zdałam wczoraj :)))) Marcin  mi kibicował......na placu , grupa byla 7os i tylko ja zdałam, wiec wczoraj tez oblewalismy :)))

co do ktma, szkoda i nie szkoda, troszke go podrasuje teraz, wczoraj już bylismy w serwisie, dowiadaywał sie co i jak.....z jednej strony wydatek, z drugiej powymienia sobie troszke cześci....i bedzie wiekszy lanik...heheheh

A ja nawet przez moment byłem mimowolnym świadkiem waszej rozmowy. Przyznam się że temat był mocno ciężki, bym powiedział z nurtu tych egzystencjalno-filozoficznych. Nie wiem czy ta gleba tak na niego podziałała że jakieś depresyjne klimaty złapał   ;)
Zbyt dużo to było jak na moje uszy i szybko sie przesiadłem. Zresztą szybko się towarzystwo ożywiło... ożywili się wszyscy w stodole  :)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

238

Odp: zlot wrześniowy?

Zlot wyśmienity ;)Mój popis na samym początku na długo zostanie mi w pamięci :D Mam nadzieje że następny będzie równie udany jak ten . Nie zdążyłem się ze wszystkimi pożegnać za co przepraszam. Szkoda że tak mało zdjęć ze zlotu, a kiedy będzie filmik??

Było KTM LC4. Obecnie klasyk z1100. Brak kasy na SM :(

239

Odp: zlot wrześniowy?

dukeSebo napisał/a:
AliSE napisał/a:

hmmmm...no wszystko sie zgadza, to dobrze poinformowani jesteście:)))) rozmowa przez tel faktycznie ze mna troszke sie przeciagneła, żaluje bardzo ze mnie tam nie bylo......
bardzo chcialam was poznac....
co do prawka ja zdałam wczoraj :)))) Marcin  mi kibicował......na placu , grupa byla 7os i tylko ja zdałam, wiec wczoraj tez oblewalismy :)))

co do ktma, szkoda i nie szkoda, troszke go podrasuje teraz, wczoraj już bylismy w serwisie, dowiadaywał sie co i jak.....z jednej strony wydatek, z drugiej powymienia sobie troszke cześci....i bedzie wiekszy lanik...heheheh

A ja nawet przez moment byłem mimowolnym świadkiem waszej rozmowy. Przyznam się że temat był mocno ciężki, bym powiedział z nurtu tych egzystencjalno-filozoficznych. Nie wiem czy ta gleba tak na niego podziałała że jakieś depresyjne klimaty złapał   ;)
Zbyt dużo to było jak na moje uszy i szybko sie przesiadłem. Zresztą szybko się towarzystwo ożywiło... ożywili się wszyscy w stodole  :)


jak to w życiu, tematy rozmów są różne....i problemy także.....
ij tam oj tam, bez przesady że depresyjne klimaty....raczej z natury męsko-damskiej.....

filmik ze stodoły widziałam ;)))) szok. a z kortowa to racja  tylko filmik był, zresztą i tak średnio cokolwiek widać bo kamerzysta jak już się rozpędził to widać było już tylko asfalt ;)))

240

Odp: zlot wrześniowy?

AliSE nie zapomnij o mojej propozycji :D

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw