211 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-09-27 10:56:51)

Odp: zlot wrześniowy?

nckPOL napisał/a:

oto wpis fabiqa po imprezie :

"""""""  siemaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kurde juz zaczynam normalnie funkcjonowac wiec czas napisac kilka slow

po pierwsze dziekuje BLowalowi za pomoc przy organizacji imprezy :goodjob:
po drugie dziekuje wam wszystkim - uczestnikom, za nakrecanie klimatu imprezowego
po trzecie Moto Diabły z Olsztynka!! - wy to umiecie sie bawić! Bandit75 - podziekuj wszystkim za przybycie bo nawet nie mialem jak z wami sie pozegnac bo gdzies poleglem :P
no i ekipa SuperMoto fajnie ze byliscie z nami i robiliscie te rzeczy z plakatu - zapach spalin ... palonej gumy i takie tam :tanczymy:

Organizacyjnie dolozylem wszelkich staran aby wszyscy byli zadowoleni z imprezy, mam nadzieje ze jak ktos nawet zasna pod stolem to sie wyspal :pijany: """"""""

mimo wszystko widać że zazdrościli nam klimatu "motocyklowego" :P

[url]http://www.motobracia.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=354:relacja-motobraciowe-zakoczenie-lata-2011&catid=81:imprezy-integracyjne&Itemid=57[/url]



Motocykle wstawiamy do stodoły teraz czy później. Tu pada jednogłośna odpowiedz.  :D
Później, bo po piwie lepiej się wstawia!!!!  :D
Wszyscy odpalili sprzęty i przejechali grzecznie kilkanaście metrów do stodoły i tam dopiero się zaczęło.
Drzwi w stodole były tak wąskie że kierownica przechodziła na "przekładańca" że pewnie na trzeźwo byśmy tam nie wjechali ;)
A tak wszyscy wjechali i nikt nawet nie trącił kierą.  :)

Tak to ja się jeszcze nie bawiłem... to już stało się naszym rytuałem :)  6 sprzętów palących gumy w tym samym czasie.
Ja w tym dymie nawet nie widziałem swojej kierownicy ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

212

Odp: zlot wrześniowy?

Zajeździsz mi tą crf :P i co ja wtedy kupie 525 ?

motoslide.com

213 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-09-27 11:23:35)

Odp: zlot wrześniowy?

CRFa tym zlotem zasłużyła na urlop zdrowotny. A tłok trafi do "silnikowego nieba"
Od jutr (bo dzisiaj mi się nie chcę) CRFkę rozbieram, czyszczę, poleruję, wymieniam wszystko co trzeba.

Bartek a ty wiesz że przez cały, cały zlot CRFa paliła od pierwszego kopa... nawet w chwili gdy mieliśmy przypał ze strażą, odpaliła od pierwszego. Nie powiem iż nie miałem tam już ciepło... podjeżdża samochód staje w poprzek drogi i widzę jak spaślak, jakiś strażnik biega i próbuje swoimi grubymi łapskami chwycić któregoś z nas... wszyscy mu spod ręki uciekają a ja to wszystko widzę i patrzę jak biegnie do mnie, patrzy się na mnie i patrzy... patrzymy się sobie w oczy... a ja stoję z nogą na kopniaku i tylko błagalnie wzdycham, zapal od pierwszego, zapal... i zapala ale gaśnie... o kurrrwa o kurrrwa... patrze jak odjeżdża ostatni a ja wiem że musi, musi zapalić... moje CRFiątko to czuje i wie że musi zapalić i jest... strzał i pali od pierwszego.
Już odjeżdżając myślę o grubym sapiącym strażniku... że gdyby jadł mniej pączków to by kogoś złapał  :)
Wcale mu nie współczułem.

Wiesz Bartek że nawet ktoś to skwitował tak... że Bartka nie ma i CRFa pali od pierwszego  :)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

214

Odp: zlot wrześniowy?

dukeSebo napisał/a:

Motocykle wstawiamy do stodoły teraz czy później. Tu pada jednogłośna odpowiedz.  :D
Później, bo po piwie lepiej się wstawia!!!!  :D
Wszyscy odpalili sprzęty i przejechali grzecznie kilkanaście metrów do stodoły i tam dopiero się zaczęło.
Drzwi w stodole były tak wąskie że kierownica przechodziła na "przekładańca" że pewnie na trzeźwo byśmy tam nie wjechali ;)
A tak wszyscy wjechali i nikt nawet nie trącił kierą.  :)

Tak to ja się jeszcze nie bawiłem... to już stało się naszym rytuałem :)  6 sprzętów palących gumy w tym samym czasie.
Ja w tym dymie nawet nie widziałem swojej kierownicy ;)


hahaha fakt, takiej zgodności grupy jeszcze nigdy nie uświadczyłem :]

pokornie i grzecznie wszyscy poodpalali sprzęty i pomimo tego że były zalane wręcz rosą wsiedli i w żółwim tempie pokierowali się do stodoły - a tam nagle maszyny i jeźdźcy odzyskali wigor :D

PS. Seba następnym razem zatrudnij kogoś kto podczas palenia gumy będzie na bieżąco uzupełniał olej w crf'ie :P

PS2. z filmików wynika (licząc na szybko) że palenia było 2xpo 40 sek i 1x1min :P non stop do odcinki :]

215

Odp: zlot wrześniowy?

To i ja się odezwę ;) Trzeba nabić posty bo głupio tak 2 posty i 2 zloty : D

Było zajebiście, z taką ekipą można się wiele nauczyć. Jak się widzi, że inni przejechali to chyba i ja powinienem.. tylko strach o moto - tym bardziej, że nie swoje (dzięki Bombka :D)

Mam nadzieję, że na kolejnym zlocie będę mógł się pojawić na własnych dwóch kółkach ;)

216

Odp: zlot wrześniowy?

dukeSebo napisał/a:

Bartek a ty wiesz że przez cały, cały zlot CRFa paliła od pierwszego kopa... nawet w chwili gdy mieliśmy przypał ze strażą, odpaliła od pierwszego. Nie powiem iż nie miałem tam już ciepło... podjeżdża samochód staje w poprzek drogi i widzę jak spaślak, jakiś strażnik biega i próbuje swoimi grubymi łapskami chwycić któregoś z nas... wszyscy mu spod ręki uciekają a ja to wszystko widzę i patrzę jak biegnie do mnie, patrzy się na mnie i patrzy... patrzymy się sobie w oczy... a ja stoję z nogą na kopniaku i tylko błagalnie wzdycham, zapal od pierwszego, zapal... i zapala ale gaśnie... o kurrrwa o kurrrwa... patrze jak odjeżdża ostatni a ja wiem że musi, musi zapalić... moje CRFiątko to czuje i wie że musi zapalić i jest... strzał i pali od pierwszego.
Już odjeżdżając myślę o grubym sapiącym strażniku... że gdyby jadł mniej pączków to by kogoś złapał  :)
Wcale mu nie współczułem.

powiem tylko tyle: "nawrót k*rwa, nawrót, nawrót" :P

MłodyGajos napisał/a:

To i ja się odezwę ;) Trzeba nabić posty bo głupio tak 2 posty i 2 zloty : D

Było zajebiście, z taką ekipą można się wiele nauczyć. Jak się widzi, że inni przejechali to chyba i ja powinienem.. tylko strach o moto - tym bardziej, że nie swoje (dzięki Bombka :D)

Mam nadzieję, że na kolejnym zlocie będę mógł się pojawić na własnych dwóch kółkach ;)

i tu powinien pojawić się Kula i napisać " a może XT? " :]

217

Odp: zlot wrześniowy?

dukeSebo napisał/a:

CRFa tym zlotem zasłużyła na urlop zdrowotny. A tłok trafi do "silnikowego nieba"
Od jutr (bo dzisiaj mi się nie chcę) CRFkę rozbieram, czyszczę, poleruję, wymieniam wszystko co trzeba.

Bartek a ty wiesz że przez cały, cały zlot CRFa paliła od pierwszego kopa... nawet w chwili gdy mieliśmy przypał ze strażą, odpaliła od pierwszego. Nie powiem iż nie miałem tam już ciepło... podjeżdża samochód staje w poprzek drogi i widzę jak spaślak, jakiś strażnik biega i próbuje swoimi grubymi łapskami chwycić któregoś z nas... wszyscy mu spod ręki uciekają a ja to wszystko widzę i patrzę jak biegnie do mnie, patrzy się na mnie i patrzy... patrzymy się sobie w oczy... a ja stoję z nogą na kopniaku i tylko błagalnie wzdycham, zapal od pierwszego, zapal... i zapala ale gaśnie... o kurrrwa o kurrrwa... patrze jak odjeżdża ostatni a ja wiem że musi, musi zapalić... moje CRFiątko to czuje i wie że musi zapalić i jest... strzał i pali od pierwszego.
Już odjeżdżając myślę o grubym sapiącym strażniku... że gdyby jadł mniej pączków to by kogoś złapał  :)
Wcale mu nie współczułem.

Wiesz Bartek że nawet ktoś to skwitował tak... że Bartka nie ma i CRFa pali od pierwszego  :)



HAHAHA czuje te emocje .

Co , że przezemnie nie odpalała niby , raz ją ku rwa zalałem w Sulejowie i teraz bede miał do końca życia wypominane hahahaha nie to nie pfffffffffff najwyżej sprzedam nerke i dozbieram na taką z wtryskiem łaski bez ! :PP

motoslide.com

218 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-09-27 11:58:08)

Odp: zlot wrześniowy?

Tak wspominamy i wspominamy aż się łezka w oku kręci... ja to wrażliwiec jestem i emocjonalnie do takich zlotów podchodzę.
A może jeszcze zrobimy coś razem, może w październiku, wpadniemy tam do was z wawy na 3 sprzęty na przyczepce moim kadilakiem  :) Tak by przynajmniej nas 6/7 było... hm... rozmarzyłem się aż chyba dzisiaj zacznę rozbierać CRFe.  :)



Barteksm napisał/a:

HAHAHA czuje te emocje .

Co , że przezemnie nie odpalała niby , raz ją ku rwa zalałem w Sulejowie i teraz bede miał do końca życia wypominane hahahaha nie to nie pfffffffffff najwyżej sprzedam nerke i dozbieram na taką z wtryskiem łaski bez ! :PP

Bartek, nie że przez ciebie... tylko tym razem gdy nie było Ciebie i złośliwego Brzozy i przy każdym odpalaniu nie słyszałem... no uwaga, uwaga Sebek odpala zobaczymy czy odpali... haha... no Sebek mówiłeś że odpali.
Nikt teraz nie stawał przy mnie jak kat nad dobrą duszą i nie czułem presji. Zawsze to powtarzam że CRFa pali od pierwszego albo wcale ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

219

Odp: zlot wrześniowy?

Seba " k***a stoją i się  patrzą  ooo nie odpala a ja to mam taki guziczek co robi bzzzz i odpala oooo "   tego to ja nie zapomnę  i jeszcze mina Seby bezcenna

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

220

Odp: zlot wrześniowy?

Sebo mi dwa razy powtarzać nie trzeba :D

jeśli tylko się zbierzecie i będziecie chętni zapraszam na weekend i polatamy wtedy :] kilka maszyn z OL zawsze się znajdzie a 3-4 chłopa mogę przenocować u siebie :)

nawet wezmę miotłę i te winkle pozamiatam :P

221 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2011-09-27 13:21:33)

Odp: zlot wrześniowy?

nckPOL napisał/a:

Sebo mi dwa razy powtarzać nie trzeba :D

jeśli tylko się zbierzecie i będziecie chętni zapraszam na weekend i polatamy wtedy :] kilka maszyn z OL zawsze się znajdzie a 3-4 chłopa mogę przenocować u siebie :)

nawet wezmę miotłę i te winkle pozamiatam :P

Pewnie Seba pakuj manaty i dawaj do Olsztyna, przecież ty uwielbiasz Olsztyn, a Olsztyn po prostu kocha twoją CRF-ę i wszystko co z nią się wiąże hehe:))

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

222 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-09-27 13:37:04)

Odp: zlot wrześniowy?

Nawet nie chcę słucha o Olsztynie. Od naszego zlotu Olsztyn będę omijał w odległości minimalnej 20 km.  :mad:
Nikit mnie już nie namówi na pieeerdolony Olsztyn i dodam że straż miejska przy moich przygodach to pikuś, dziecinna zabawa  :|

nckPOL napisał/a:

Sebo mi dwa razy powtarzać nie trzeba :D

jeśli tylko się zbierzecie i będziecie chętni zapraszam na weekend i polatamy wtedy :] kilka maszyn z OL zawsze się znajdzie a 3-4 chłopa mogę przenocować u siebie :)

nawet wezmę miotłę i te winkle pozamiatam :P

Wiesz że przed zlotem na pomorzu tak samo zaczynał Kula i nagle zanim sie spostrzegł na jego podwórku było 13 sprzętów  :)

Wiec uważaj co mówisz bo u mnie to szybka piłka... tylko naprawdę już muszę ogarnąć CRFę inaczej nie latam.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

223 Ostatnio edytowany przez Kula (2011-09-27 15:52:25)

Odp: zlot wrześniowy?

kurva ale żeście się rozpisali ;)

co do odpalania CRF'y i Bartka, to ja wtrąciłem tą małą uwagę która okazała się prawdą :D

kurde ja to w październiku nie dam rady, chyba, że na wózku inwalidzkim będę za wami jeździł, na dwóch kołach też by się dało :D

a co do swojego sprzętu...

MłodyGajos a może XT? :D:D:D  :lol:


Seba, masz rację, tak samo zaczynałem, miało być ognicho dla Olsztyniaków a zrobił się ogólnopolski zlot :D

ale ani sekundy spędzonej z Wami nie żałuję i mam nadzieję, ze równie chętnie odwiedzicie mnie w przyszłym roku ;)


Gajos, zgrałeś sobie ode mnie filmiki z palenia gumy?

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

224

Odp: zlot wrześniowy?

Tak Kula od Ciebie mam wszystkie filmiki :]

Sebo ale nie bez powodu zapraszam w październiku :p za wielu się nie zgłosi :P

225 Ostatnio edytowany przez Gajos (2011-09-27 19:15:45)

Odp: zlot wrześniowy?

ostatni sprawiedliwy - po lewej :D


http://www.motobracia.pl/galeria/albums/integracyjne/zakonczenie_lata_2011/zakonczenie_lata_2011_MB_001.jpg