61 Ostatnio edytowany przez fistach (2012-06-12 09:17:41)

Odp: Jakie gumy?

powiem ci ze ja podchodzilem do tematu sceptycznie... mialem wczesniej Heidenau K73 i najgorsza opona na jakiej jezdzilem....

Kumpel zalozyl K80 i sobie bardzo chwalil, wiec tez sprobowalem.

Opona wedlug mnie bardzo szybko lapie temperature. Ja kupilem komplet opon, ale stopali jeszcze nie ladowalem. Choc mysle ze bez najmniejszego problemu...

Huska 701 '17

62

Odp: Jakie gumy?

Doberek

ma ktoś jakąś opinie o   Continental ContiAttack SM   

[url]http://www.conti-bike.pl/index.php?cPath=12[/url]
[url]http://www.sklepopon.com/continental-contiattack-sm,m-7743[/url]

bo z tego co widzę te k80 to jakiś 400 pln a conti to 500 pln

to może dorzucić stówkę lepiej ?

Huśka 510 sm + yzf 250 + busik na 3 moto + spore chęci do spalania etyliny

63

Odp: Jakie gumy?

Muszę się przyznać że od jakiegoś czasu używam opon Goldspeed Street Sport Ultra kupione u Mcienkiego w MOTOCYKLON-ie. Przejechałem dotychczas ok 1700 km (w tym ok. 200 km na torze Poznań) i jestem super zadowolony. Oponki trzymają praktycznie od razu, nagrzewają się błyskawicznie i dają świetne wyczucie tego co się dzieje pod kołem. Poza tym 690 SMC wydaje się na nich zwrotniejszy, jakby mu parę dobrych kilogramów ubyło. Również na mokrym są zadziwiająco przyczepne. Wrażenie na mokrym mógłbym porównać z Michelin Pilot Power z mojego poprzedniego KTM 950 SM. Kto używał ten wie o czym mówię.
Jedyny minus jaki zauważyłem to mniejsza stabilność przy maksymalnej prędkości, jednak dramatu nie ma i w supermoto chyba nie to jest najważniejsze.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

64

Odp: Jakie gumy?

witam

Latał ktoś na mich.. power pure na przodzie?

Huśka 510 sm + yzf 250 + busik na 3 moto + spore chęci do spalania etyliny

65

Odp: Jakie gumy?

ja dziś założyłem nówkę sztukę D211 na przód do DReZyny
zobaczymy co to warte bo cena całkiem atrakcyjna była

DRZ400SM + WR250F + PW80

66

Odp: Jakie gumy?

751abb napisał/a:

ma ktoś jakąś opinie o   Continental ContiAttack SM

W KTM SMC R te opony zakładane są seryjnie. Opona dopuszcza uślizgi, nawet po nagrzaniu. Zdarza się tak że na rozgrzanych oponach zapinając 4 lub 5 bieg trzeba pilnować się by progresywnie odkręcać rolgaz bo opona ślizga się niemiłosiernie. Myślałem że to kwestia ciśnienia w ogumieniu, jednak niestety ten typ tak ma. Myślę o wymianie gum na takie które będą trzymać nawet przy głębokich złożeniach.

67

Odp: Jakie gumy?

Co do conti to poczytałem po sieci i wyszło żeby darować sobie

D211 gp racer to torówki chyba boję się że ich nie dogrzeje huśka to całe 115 kg

zapodam na przyszły trenk na bemowie michasie power pure tak dla testu bo chyba nikogo na michasiach nie widziałem

Huśka 510 sm + yzf 250 + busik na 3 moto + spore chęci do spalania etyliny

68

Odp: Jakie gumy?

W FMX miałem D211 gp racer i super trzymały. Ale tam waga moto większa...

69

Odp: Jakie gumy?

Zapodałem sobie a w zasadzie nie sobie tylko huśce na przód bt 003  type 2. Kurcze normalnie słychać jak ją asfalt zjada a moto prowadzi się teraz jak rower. Przepaść normalnie. Cudo to ma nawet zanaczek e4. Jak starczy bieżnika do zimy to polecam bo klei się niesamowicie.

PZDR

Huśka 510 sm + yzf 250 + busik na 3 moto + spore chęci do spalania etyliny

70

Odp: Jakie gumy?

Polecam goldspeed z homologacja na ulice.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

71

Odp: Jakie gumy?

maniek-rr312 napisał/a:

Polecam goldspeed z homologacja na ulice.

Potwierdzam po raz nie wiem który!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

72

Odp: Jakie gumy?

koledzy, a co powiecie na nacięte slicki do jazdy po drogach? Szykuje sobie moto i będę musiał kupić jakieś lacie. Zastanawiałem się nad slickami, powiedziałbym że z czystej ciekawości, bo nigdy na takich nie jeździłem. Możecie coś doradzić, czy opony torowe w ogóle mają sens do jazdy po drogach?

Pozdrawiam
R

TM 450 SMX , Ducati MTS

73

Odp: Jakie gumy?

Jedynym minusem może być zmiana warunków ze słoneczka na deszcz + to, że slicki szybciej sie kończą.

READY TO >> TERROR

74

Odp: Jakie gumy?

gdy na dworze zrobi się chłodno, niedogrzane slicki zaczną się slizgac. wtedy łatwiej będzie walić powerslidy.

http://www.bikepics.com/members/cichy929/
CRF 490 sumo & CRF 250 MX

75

Odp: Jakie gumy?

Rolin napisał/a:

koledzy, a co powiecie na nacięte slicki do jazdy po drogach? Szykuje sobie moto i będę musiał kupić jakieś lacie. Zastanawiałem się nad slickami, powiedziałbym że z czystej ciekawości, bo nigdy na takich nie jeździłem. Możecie coś doradzić, czy opony torowe w ogóle mają sens do jazdy po drogach?

Pozdrawiam
R

Nie maja homologacji. Jak cos wywiniesz to oc i sc nie jest sktywne. Slicki w chlodne dni nie trzymaja!

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski