46

Odp: Jakie gumy?

wlasnie widze duzo ogloszen opon w wieku 10-8 lat i zastanawiam sie czy guma jeszcze nie sparciala lezac na polce?

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

47

Odp: Jakie gumy?

Taką oponą to sprzedający powinien pierdolnąć się w swój pusty chciwy łeb...

Ja nie zakładam starszych niż dwa lata.


joł

48

Odp: Jakie gumy?

jak kosztuje 100zl i ktos kupuje swiadomie celem jej szybkiego zuzycia, to czemu nie?

Husqvarna SM450R

49

Odp: Jakie gumy?

No właśnie, gumę można też używać do palenia..

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

50

Odp: Jakie gumy?

Owszem cenie ludzki rozsądek... ale też wiem, że nawet najdroższa opona, nawet ta wyprodukowana wczoraj, nawet jeśli wydamy na nią 1000 złotych... nie uczyni z nikogo mistrza winkli ;)

Ja na ten przykład... wyciągam gumy ze śmietnika (mam zaprzyjaźnionego wulkanizatora), może mieć nawet kilka dziur (wkładając dętkę i tak mam to gdzieś) staram się nie wkładać starszych niż powiedzmy 5 lat, przecież inwestuję 10 zeta w założenie jej na felgę. Zatem rozsądnie oceniam inwestycję w taką oponę;)

Nie martwe się by jej nie pociąć na szutrze, nie trzęsę się o byle gwóźdź... i co najważniejsze mogę ją spalić gdy tyko ułańska fantazja da mi impuls :)

Ale jeśli ktoś z was wydaje po kilkaset zeta za opnę to ma prawo wymagać. Taki powiedzmy 5 letni leżak (moim zdaniem)  nadaje się do jazdy (zazwyczaj się nadaje)... ale niech kosztuje 1/3 ceny nowego produktu. :)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

51

Odp: Jakie gumy?

Śmiga ktoś na oponkach HEIDENAU K73 ? Bieżnikiem przypominają Mutanty i podobnież są do nich porównywalne.

READY TO >> TERROR

52

Odp: Jakie gumy?

Olaff napisał/a:

Śmiga ktoś na oponkach HEIDENAU K73 ? Bieżnikiem przypominają Mutanty i podobnież są do nich porównywalne.

temat tej opony poruszany 1 milion razy
wpisz w szukajkę albo nawet w google i wyskoczą Ci opinie o tej oponie głównie z tego forum

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

53

Odp: Jakie gumy?

przecież to zupełnie inny wzór, k73 bardziej do użytkowania w temp. poniżej 15 stopni

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

54

Odp: Jakie gumy?

Ok, już wszystko sobie przeczytałem.

READY TO >> TERROR

55

Odp: Jakie gumy?

maciey napisał/a:

W tym sezonie jeżdżę na Mutantach. Przesiadłem się z Pirelli Dragon Supercorsa.
Na asfalcie nie trzymają tak jak Dragony, ale spokojnie dają radę.
Uślizgi tyłu są dość przewidywalne i jak na razie pod kontrolą.
Natomiast o niebo lepiej trzymają się na szutrach i w lekkim pisaku.
W ciężki teren nie wjeżdżałem i nie sądzę, aby się sprawdziły.
Nie wiem, jak z żywotnością, ale po ok 1,5 tyś km nie widać jakiegoś dużego zużycia.

Ja jestem zadowolony. O taki kompromis mi chodziło.

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

56

Odp: Jakie gumy?

latalem ostatnio w deszczu po kostce granitowej i przy zakrecie przednie kolo (bridgestone battlax hypersport) dostalo niekontrolowanego uslizgu (temperatura jakies +15C). mocno mnie to zdziwilo bo cale zycie jezdzilem na brudasach po terenie a nie po drogach. i tu pytanie nie wiem czy nie z dziedziny sf :> czy sa opony ktore daja w miare dobra przyczepnosc na suchej jak i na mokrej nawierzchni w szerszym spektrum temperatur 10*C do 30*C?

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

57

Odp: Jakie gumy?

Tak sobie przegladam oponki i trafilem na takiego magika:
[url]http://allegro.pl/ac10-cross-130-80-18-130-80-18-ac-michelin-leszno-i2390951306.html[/url]

Sadzi ze 110/100 odpowiada 130/80. Wiem ze pierwsza liczba to szerokosc, druga profil czyli wysokosc. Czy to ja jestem jakis niedoinformowany czy to ten koles wprowadza w bład?

58 Ostatnio edytowany przez fistach (2012-06-11 09:46:28)

Odp: Jakie gumy?

zalozylem i wczoraj potestowalem opony Heidenau K80. Bylem strasznie zaskoczony....
Opona zajebiscie klei do asfaltu i ma duzo miesa. Bylem zdziwiony ze tak sobie radzi na SMC.
Jest to opona pod Supermoto, wiec parametry dobrane pod nasze jednoslady.
Patrzac na cene tych opon, to moge z czystym sumieniem polecic.

tak wygladaja po calodniowym Radomiu:

https://lh3.googleusercontent.com/-TtGYPo6qE4g/T9WhVLw5HVI/AAAAAAAAEDk/n4PEOPJZ4fo/s640/IMG_0218.JPG

Huska 701 '17

59

Odp: Jakie gumy?

kto wie czy lub gdzie dostane w polsce avon pxr? ewentualnie sprawdzony zagraniczny sklep wysyłający tanio do polski.

skoro wszędzie tak polecają PXR+distanzia to może testne, a jak ciężko z dostępnością to lepiej mutanta czy też distanzia na przód?

SUZUKI DRZ 400 SM K6 ---> KTM 525 EXC SM

60

Odp: Jakie gumy?

fistach napisał/a:

zalozylem i wczoraj potestowalem opony Heidenau K80. Bylem strasznie zaskoczony....
Opona zajebiscie klei do asfaltu i ma duzo miesa. Bylem zdziwiony ze tak sobie radzi na SMC.
Jest to opona pod Supermoto, wiec parametry dobrane pod nasze jednoslady.
Patrzac na cene tych opon, to moge z czystym sumieniem polecic.

tak wygladaja po calodniowym Radomiu:

https://lh3.googleusercontent.com/-TtGYPo6qE4g/T9WhVLw5HVI/AAAAAAAAEDk/n4PEOPJZ4fo/s640/IMG_0218.JPG

no proszę, dobrze wiedzieć, bo dla mnie rainy są do bani. Chyba też je sobie sprawie;)

A przód też masz k80 ??  stopal bez problemu ?? czy trzeba chwile pohamować aby zagrzać ?