1 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-01-07 22:52:50)

Temat: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

Dobra mamy już miejscówke w Sulejowie ! Kilkaset metrów od Zalewu Sulejowskiego.
Ośrodek Dresso (znam bo byłem tam i chwale sobie) , ośrodek jakiś kilometr od pierwszych zabudowań miasta Sulejów (czytaj motopolowego) , 200 metrów od małego baru , w pobliżu CPN Orlen . 
Hektary lasów , kilometry wiejskich asfaltów , wszystko w zajebistym klimacie . Fajne trasy wzdłuż zalewu które zapewniąnam atrakcji na tydzień , a co dopiero na dwa dni .
Teraz moze coś wiecej o tym ośrodku , ośrodek w miare nowy nie wieje tam PRL-em , fajne chatki zlokalizowane w sosnowym lesie , jest też pawilon z pokojami jak w hotelu , jest świetlica miejsce na ognisko , boisko do siatkówki plażowej (dla hardkorów) .
[url]http://www.dresso.pl/index2.html[/url]  Strona tego ośroda sa tam zdjecia samego ośrodka jak i okolicy .

Świetny dojazd z każdej częsci PL , zlokalizowany mniej wiecej w centrum .
Zaznaczyłem Sulejów na mapie [url]http://maps.google.pl/maps/ms?hl=pl&ie=UTF8&msa=0&msid=217988828752030868856.0004988cec68945ef25c0&ll=52.321911,19.6875&spn=5.950488,14.040527&z=6[/url]

( Ej Ty chcesz sie zapisać ? To najlepiej wyslij mi  PW z twoją miejscowością)

Kolejni chętni :
+Haker33
+Jakub
+Piotrekmm
+Robocop
+Peka
+Bondek
+Giersik
+Daniel91x
+Paweł
+Oscii
+Fikoł
+Jery
+SabaKat

motoslide.com

2

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

Podaj chociaż szacowany termin.
Ponieważ jeżeli ma to być zlot czyli spotkanie na motocyklach to niestety niektórzy muszą wpierw dokończyć prace z nimi związane.
U mnie to będzie pewnie kwiecień-maj.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

Kwiecień jest dobrym terminem  :)  bo wszyscy po zimie będą spragnieni latania, więc i frekwencja dopisze  :)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

4

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

Moim zdaniem kwiecień jeszcze za zimny jest. Lepiej zrobić na przełomie maj-czerwiec może wtedy będzie +20.

jakubek

5 Ostatnio edytowany przez paolo (2013-03-31 08:17:54)

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

.

6

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

paolo: ma to sens, zlot od 20-ego do 22-ego. jestem za

jakubek

7

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

ino ja też

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

8 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2010-12-30 18:10:57)

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

Jakub baba jesteś, zresztą co to za termin na "rozpoczęcie sezonu" haloo  :D

Od babci dostałeś pod choinkę ciepłe skarpety... zabierzesz je w plecak  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

9

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

Ja dalej jestem za lasem , wiejskim asfaltem , jeziorem i lajtowym przecieraniem szlaku .
Rozumiem chłopaki , że dla was tor jest wszystkim , ale zrozumcie i tych mniej zawodowych amatorów  ;)

motoslide.com

10

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

sebek ale zlot i otwarcie sezonu to dwie różne sprawy ;-)

jakubek

11

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

Barteksm napisał/a:

Ja dalej jestem za lasem , wiejskim asfaltem , jeziorem i lajtowym przecieraniem szlaku .

Jak najbardziej popieram ! :)

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

12 Ostatnio edytowany przez paolo (2013-03-31 08:17:18)

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

.

13

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

Szczerze chłopaki... 

jakub napisał/a:

sebek ale zlot i otwarcie sezonu to dwie różne sprawy ;-)

Tak Jakub ale z Bartkiem jestem teraz na GG i już zrozumiał swój błąd  :|  miało być ROZPOCZĘCIE SEZONU...
Taj jak to było w pamiętnym sezonie 2009 u Bartka na działce.
Tu chodzi o entuzjazm po zimie, o chęć spotkania się z chłopakami tak bez konkretnego celu... dal samej przyjemności. A nie pod pretekstem rundy.

Ale jak widzę mój entuzjazm sobie o reszta sobie...  no ale cóż nie zdziwi mnie fakt, że ilu ludzi na forum tyle nowych ciekawych propozycji.
W takim razie się nie dogadamy...  bo ja dalej entuzjastycznie podchodzę do latania i spotkań z kumplami.  :(

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

14

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

Tak czy siak jestem za ;-)

jakubek

15

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

paolo napisał/a:

nie żebym był pesymistą ale po ok 50 min dyskusji można z niewiarygodnie dużym prawdopodobieństwem stwierdzić że  GÓWNO  z tego będzie  ....


zrobimy sobie nasz prywatne otwarcie sezonu :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest