16 Ostatnio edytowany przez paolo (2013-03-31 08:16:31)

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

.

17

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

ja również jestem za  :D  a jak mniej wiecej miał by wygladać taki zlot?? wynajmujemy jakiś tor sobie na cały dzień (tak robimy zloty Mitsubishi Eclipse Klub Polska) a jak ten by miał wyglądać?? czy poprostu spotkać sie i pozapier..... po mieście  :lol:  tak czy inaczej jestem za. :)  chetnie poznam osobiscie ludzi tworzących ta społeczność  :P

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

18

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

Paolo mylisz się wtedy punkty dopiszesz sobie podwójnie, na zasadzie zaliczenia.. dwa w jednym   :D  A Jakub podpisze Ci dzienniczek  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

19

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

Piotrek ale na tym właśnie rzecz polega...  by to nie było zwykłe "pozapierdalamy sobie po mieście" bo od tego już jest temat TERROR.

Ci co pamiętają rozpoczęcie sezonu 2009 wiedzą i mają pojęcie o wyobrażeniu... i o tym jak to ma wyglądać.

Jak widzę nie rzecz w dacie i miejscu a problemem staje się uzgodnienie.. Tor czy plenerowe objeżdżanie.  :)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

20

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

Las, jezioro, asfalcik, ognisko i piwo i to starczy w zupelnosci, no i jak najwiecej forumowiczow rzecz jasna :)

Black RiDeR

21

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

opcja Paola jest całkiem sensowana bo w Gostyniu planuje byc juz w piątek zeby pośmigać, ale jeśli padnie propozycja wypadu nad jezioro, lasek, szuterek, przyroda, natura itd to podpisuje sie pod tym obydwoma rękoma  :)

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

22

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

Ja jestem za jakimś spokojnym miejscem na zlot ;) a do tego plenerowo-uliczny terror ;)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

23

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

daniken napisał/a:

Ja jestem za jakimś spokojnym miejscem na zlot ;) a do tego plenerowo-uliczny terror ;)


Myślę , że taka opcja byłaby najlepsza :) Ale to nie znaczy , że wykluczam inne  :P

Pisze się na to :D  :D

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..

24

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

Skonczy sie na tym ze sie popijecie a na koniec ukradna Wam kalendarze  :D

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

25

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

haha ! :D

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

26

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

Barteksm napisał/a:

Ja dalej jestem za lasem , wiejskim asfaltem , jeziorem i lajtowym przecieraniem szlaku .

Też popieram takie spotkanie.
Siąść w ciepły wieczór z piwkiem lub drinkiem na świeżym powietrzu i nie łapać reumatyzmu.

A co do mapki - ja nie chce jeszcze na cmentarzu leżeć

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

27

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

mnie mogłeś chociaż pod mostem a nie na rzece pod gołym niebem  :cool:

28

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

ja na mapce też jestem ponad 10 km od domu ;) ale panowie, jesteśmy terrorystami ;) Nie można zdradzić gdzie dokładnie mieszkamy haha ;D

A co się stało z Ghost Riderem ? :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

29

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

spoko Bartek :)

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

30 Ostatnio edytowany przez Bart03 (2010-12-30 21:53:50)

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

Cześć,
marnie to widzę.. każdy z nas ma swoje życie, swoje sprawy, pracę/szkołę albo jedno i drugie, ciężko jest znaleźć chwilę i pieniądze żeby jechać ''gdzieś'' i tak na prawdę w imię czego!? Wiem że dla jednego to ''tylko forum'' a dla drugiego ''aż''.
  Moim zdaniem jedyna możliwość na spotkanie to runda SUPERMOTO ponieważ tam tak na prawdę spotykają się miłośnicy tego sportu z całej Polski, oczywiście nie ma co wtedy rozgraniczać na zawodników i użytkowników forum, po prostu wszyscy mogą razem usiąść wieczorem... a dalej to już co kto chce.. OGÓLNIE moim zdaniem POMYSŁ FAJNY ale założenia BARDZO TRUDNE do spełniania.

  Pozdrawiam Wszystkich ;)

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88