31 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-12-30 21:58:46)

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

chcacy szuka sposóbu , niechcący szuka powodu
nikt do niczego nie jest zmuszany  :)

motoslide.com

32

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

Bart03 napisałeś o tym "że każdy ma swoje życie" tak jakby to był przymus... takie zlotowe spotkanie.  Nie rozumiem tego?
Ja naprawdę nie widzę w tym nic skomplikowanego, zważywszy na fakt że na forum w większości to ludzie dorośli.   :D
Ustalamy miejsce, datę i po krzyku... wiara chętnie dopisuje się do listy a Ci którym to nie na rękę... pozostaną zdjęcia i filmiki, w których uwiecznimy nasze spotkanie.

Bo wychodząc z takiego założenia... że każdy mas woje życie , swoje priorytety, zamknijmy w cholerę temat i nara... po krzyku.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

33

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

ja nie mam [url]http://2.bp.blogspot.com/_VSrnkiWaqSQ/TMdBQsCZScI/AAAAAAAAAZI/r7M0LAXkxW0/s1600/forever+alone+face.png[/url] joke  :cool:

34

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

Zresztą coś wam powiem, to w takich sytuacjach... dowiadujemy się jak jesteśmy zgrani.
Właśnie przy próbie organizacji czegoś niby tak prostego.. jak zebranie kilkunastu DOROSŁYCH osób w jednym miejscu  :|

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

35 Ostatnio edytowany przez BolekZKO (2010-12-30 22:48:36)

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

Nie koniecznie dorosłych :D

Ja nie odpuszczę choćbym miał jechać moim 125 w 4T 500 km  :)  Lubię takie imprezy itp. :D



(nie wiem czy wnoszę coś do tematu , ale przyjechali do mnie kumple.....  :lol: )

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..

36 Ostatnio edytowany przez tabul (2010-12-30 22:56:55)

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

hehe, hardkor ale znajomego koleś pojechał sam nieodblokowanym peugotem-skuterem nad morze z Wrocka ;) podobno podróż była dłuuuga, no i wrócił już pociągiem ;)

37

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

BolekZKO napisał/a:

Nie koniecznie dorosłych :D

Ja nie odpuszczę choćbym miał jechać moim 125 w 4T 500 km  :)  Lubię takie imprezy itp. :D



(nie wiem czy wnoszę coś do tematu , ale przyjechali do mnie kumple.....  :lol: )

supermoto? bo jak nie to ich wygoń he he  :cool:

38

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

BolekZKO napisał/a:

Nie koniecznie dorosłych :D

Ja nie odpuszczę choćbym miał jechać moim 125 w 4T 500 km  :)  Lubię takie imprezy itp. :D



(nie wiem czy wnoszę coś do tematu , ale przyjechali do mnie kumple.....  :lol: )

Bolek wiem że na was młodzież możemy liczyć i z wami jest najmniejszy problem... o ile was mamy pyszczą ;) O was się nie martwię bo od kogo macie czerpać wzorce jak nie od starszych... wasze mamy będą zachwycone i mogą być spokojne.  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

39

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

ode mnie, pewnie tez pare chłopaków było by chetnych na sm'ach ale nic pewnego ;)

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

40 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2010-12-30 23:33:10)

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

Dziewczyny bez zaśmiecania tematu  :mad:  niech to będzie dla wszystkich przejrzyste i czytelne. Tylko na temat ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

41

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

dukeSebo

Spokojnie , moją mamą się martw :P


Mam trochę rodziny w Polsce ;P

(konkretnie Włocławek , Wrocław , Poznań, Łódź, Grójec .)

Ale to ustale na końcu..
Najpierw ustalmy gdzie i kiedy :P

także mogę jechać najpierw do nich ,a po np. 2 dniach do was :D

pozdrooo

Doobra ja już dzisiaj nic nie mówie... do jutra :D

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..

42 Ostatnio edytowany przez Bondek (2010-12-31 00:10:32)

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

nie chcę was zniechęcać ale.... jestem na forum fireblade już chyba 3 lata i od momentu kiedy się tam zarejestrowałem jest organizowany "oficjalny zlot fireblade". temat ożywia się w zimie kiedy każdy ma sporo czasu, a wiosną gaśnie kiedy zaczyna się lepsza pogoda i wszyscy przelewają swoje złotówki do baków.
w każdym razie jestem za chociaż zrezygnowałem ze zlotów na rzecz supermoto.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

43

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

Bondek ale absolutnie nas nie martwisz... wiem że będą chętnie, wiem że nam się uda   :)  Czy będzie to 6 osób czy 16 zobaczymy...
U nas było troszkę inaczej, co już udowodniliśmy w sezonie 2009 :)  było 12 motocykli, trochę kilometrów nakręciliśmy...
Fakt że na nocleg zdecydowało się tylko nas 4 ale lepiej kilku entuzjastów niż mieć przy sobie... grupę pesymistów, widzących wszystko w czarnych barwach.

Z Bartkiem jesteśmy zdeterminowani i nawet jeśli będzie to spotkanie kilku osób... nie wymiękniemy  :)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

44

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

Jesli mi planowany termin bedzie pasował i nic po drodze nie wyskoczy, jestem z WAMI ! :D

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

45

Odp: Pierwszy oficjalny zlot supermoto.pl

ja jestem z kolei na forum horneta i co roku są 2 zloty letni i zimowy. Np w tym roku na zimowym będzie ponad 50 osób chociaż to raczej nie zlot a spotkanie z popijawą. Na letnim był w tym roku chyba coś około 70 a w tym roku pewnie będzie około 100 bo i na zimowy frekwencja znacznie podskoczyła :)