5,866

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

No właśnie z tym włożeniem skrzyni na miejsce podobno mam mieć największy problem.
Z tym, że dla mnie kupno kobyłek, żabek, belki do podwieszenia sinika nie stanowi problemu.
Wolę wydać 400zł na narzędzia niż zostawić je w serwisie.

Ale wyrzyk969 dałeś radę:D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

5,867

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

to już lepiej dogadaj się z jakimś serwisem, żeby Ci wypożyczyli kanał jak będą mieli wolny czas na nim.

Bez kitu, na tych kobyłkach to się upierdolisz jak murzyn przy zbieraniu bawełny...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

5,868 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2017-03-17 10:26:16)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

no dałem rady bo co, ja nie dam rady? potrzymaj mi piwo hehe no a w oczach teściów to jak zbawiciel wyglądałem hehe

jak masz możliwość u kogoś na kanał wjechać to bym się nie zastanawiał, a jak nie to auto podnieść najwyżej jak się da albo położyć na bok bo tak na leżąco to ja nie wiedziałem, że potrafię się zginać w takich miejscach o których nigdy bym nie pomyślał. Znając życie jak by do serwisu wstawił to by mu jeszcze pół auta wymienili. Ja przy samochodach czy moto robię sam bo mam trochę pedantyczne podejście i wiem, że jak zrobię to będzie zrobione porządnie. Kiedyś z braku czasu wstawiłem do polecanego zakładu moją Audi 100 C3, była tam 2 tyg, zapłaciłem kasy tyle, że nie mal osiwiałem, a jak wyjechałem nią to tak ujowo jechała, że sie bałem do domu wracać i zawróciłem się do nich i kazałem poprawiać. miało być zrobione zawieszenie od A do Z. Kazałem wszystko co wygląda podejrzanie wymienić na nowe. Połowy rzeczy nie zrobili, nawet takich jak końcówki drążka gdzie były luzy, łożyska tył gdzie koła latały już jak szmata. Ile gadania było, zwalania winy na jakiegoś pracownika co akurat nie przyszedł dziś do roboty. Zapewniania, że to poprawią. Na tyle dobrzy byli, że oddali kase za to co nie wymienili (to było ewidentnie widać, więc nawet nie mieli się jak sprzeczać) i z tydzień później jak już miałem jak, sam to dokończyłem. Pier...ole te wszystkie warsztaty, serwisy itd itp. Jak samemu się nie zrobi to dobrze nie będzie. Hacker33, rób sam te sprzęgło ale postaraj się o kanał albo o dość sporą przestrzeń roboczą (te 70cm co pisałem było przy mało trochę). Pzdr.

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

5,869

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ok. mam już pomysł na skołowaniu warsztatu z podnośnikiem

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

5,870

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

W A4 trochę łatwiej zmienić sprzęgło, bo to wzdłużniak, w poprzeczniakach jest mniej miejsca i trzeba pilnować jeszcze silnika, żeby nie spadł.

PBM

5,871

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Wybieram się 3 kwietnia na 4Developers do Warszawy, ale totalnie nie ogarniam tego miasta, bo byłem tam może z 2 - 3 razy. Orientuje się ktoś czy jest jakieś w miarę sensowne połączenie, aby dojechać z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia, w okolice Sangate Hotel Airport? Niestety to nie Nowy Sącz, że można z buta przejść, hehe.

Husqvarna TE/SM 610i.e

5,872 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2017-03-18 23:33:22)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

bielu000 napisał/a:

Wybieram się 3 kwietnia na 4Developers do Warszawy, ale totalnie nie ogarniam tego miasta, bo byłem tam może z 2 - 3 razy. Orientuje się ktoś czy jest jakieś w miarę sensowne połączenie, aby dojechać z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia, w okolice Sangate Hotel Airport? Niestety to nie Nowy Sącz, że można z buta przejść, hehe.

[url]http://jakdojade.pl/[/url] Sprawdź. Masz kilka opcji. Autobus 154. Pociąg km 8 lub s3 i trochę z buta;) Taksówka

Pozdrawiam,
Piotrek

5,873

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Yamaha gra i buczy. Ze tak delikatnie powiem zaniedbania serwisowe od 2012r (myślałem ze to 09' ale i tak jeden pies). Brak płuc totalny, świeczki umorusane grały sobie luźno walca, zalane totalnie. No i najważniejsze ze ja mam z tego wszystkiego radochę:)) Z zamiłowania zawodowego to chyba dobre 10-lat w plecy jestem;)

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

5,874

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

mallly200sx napisał/a:
bielu000 napisał/a:

Wybieram się 3 kwietnia na 4Developers do Warszawy, ale totalnie nie ogarniam tego miasta, bo byłem tam może z 2 - 3 razy. Orientuje się ktoś czy jest jakieś w miarę sensowne połączenie, aby dojechać z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia, w okolice Sangate Hotel Airport? Niestety to nie Nowy Sącz, że można z buta przejść, hehe.

[url]http://jakdojade.pl/[/url] Sprawdź. Masz kilka opcji. Autobus 154. Pociąg km 8 lub s3 i trochę z buta;) Taksówka

O dzięki, nie znałem tej strony:)

Husqvarna TE/SM 610i.e

5,875 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2017-03-19 00:35:33)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Levis rozrzady w rsv 1000 ogarniasz czy to gruby temat? Pytam tak z ciekawości, a zasłyszałem ze grubo fest taka impreza uczyniła tu kolegi znajomego.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

5,876

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

RSV1000 to zwykły rotax a nie włoska myśl techniczna więc jest to najnormalniejszy silnik na świecie do serwisu:)

5,877

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

a nie wiem, nie robiłem. Dla mnie jak jest manual, to nic nie jest trudne :)

Co tam może być trudnego ? blokada wału (możliwe, że w dwóch miejscach), blokada wałków lub ustawienie ich na znaki.

Napinać rozrząd w od wału do wałków, tak, żeby luz był po stronie napinacza. That's it :-)

Kolejną sprawą jest to, czy przypadkiem nie trzeba zrzucać silnika z ramy - tego nie wiem, trzeba sprawdzić.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

5,878

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Nie trzeba zrzucać silnika:D Jeszcze tego by brakowało haha... takie jaja to tylko SXV:)

5,879

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dopytuje bo 5koła to chyba jakiś absurd cenowy i sie zastanawiam dlaczego aż tyle.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

5,880

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ale za co konkretnie?