5,881

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Środek do czyszczenie hamulców vs środek do czyszczenia gaźników.
12zł vs 33zł

Czy faktycznie środek do gaźników jest mocniejszy/lepszy, że kosztuje dwa razy więcej?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

5,882

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Mam z niemcowni środek do gaznikow, powiem szczerze, że różnica jest kolosalna, na +. Potrafi wręcz zmyć farbę, syf schodzi od reki, totalnie przebija skutecznością zmywacze do hamulców :-)

Będzie 690 niebawem

5,883

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Wg. moich spostrzeżeń to jest to samo:P Osobiście kupuje najtańszy cleaner do hamulców po chyba 8zł za 750ml i zużywam tego chyba z 2-3 puszki miesięcznie:P

5,884

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

MAĆKO napisał/a:

Wg. moich spostrzeżeń to jest to samo:P Osobiście kupuje najtańszy cleaner do hamulców po chyba 8zł za 750ml i zużywam tego chyba z 2-3 puszki miesięcznie:P

Moje dawne spostrzeżenia są takie same.
Jednak może coś się zmieniło, wypróbuję sprawdzę.
Ogólnie potraktowałem brake cleanerem przepustnicę w samochodzie i słabo ruszyło ten syf.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

5,885

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

WD-40 + tkanina ścierna i robisz na blask.

5,886

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

MAĆKO napisał/a:

Wg. moich spostrzeżeń to jest to samo:P Osobiście kupuje najtańszy cleaner do hamulców po chyba 8zł za 750ml i zużywam tego chyba z 2-3 puszki miesięcznie:P

ostatnio zakupiłem jakiś bieda-odrdzewiacz 750 ml za bodajże 9 zł i bez różnicy jak WD40, nawet zapach ten sam.

EXC 525 in progress

5,887

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

mógłby mi ktoś zmierzyć długość przewodu hamulcowego w crf 450 ? Z góry dzięki .

Honda hm w planach crf 2007 replica :D

5,888

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jutro Ci to zrobię rano

5,889

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

brakuje mi troche elstycznosci w mojej wr. naped mam w dobrym stanie i myslalem zeby wymienic zebatke. seryjnie jest 13/42 w poprzedniej mialem 13/45 i bylo super czy jak wrzuce przelozenie 12/42 to bedzie podobny efekt jak przy 13/45? ( wg gearing commander tak ) ale zawsze sie wsadza wieksza zebatke na tyl a nie mniejsza na przod

WR 250x

5,890

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja bym nie zmieniał przedniej na mniejszą bo łańcuch będzie szybciej ślizg zjadał. Już lepiej iść w stronę 14/48

dabljuer250x

5,891

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja mam u siebie seryjne przełożenie ale od jakiegoś czasu czeka na mnie nowy napęd 14/48. Jak znajdę czas to wymienię i dam znać jakie są odczucia.

DRZ400 SM -> WR250X-> CR 250 R -> RMZ450 RR -> nicość

5,892

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

kolejna sprawa, to czy 12 nie będzie już "za niska".

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

5,893

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Mozna przyjac mniej wiecej przy tym przelozeniu ze 1 zab na przodzie rowna sie 3 na tyle?

WR 250x

5,894

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Chyba tak, ja słyszałem, że jest to mniej więcej 2-3 zęby. Pzdr.

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

5,895

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja mam 12/43. Ślizg łańcucha jest tylko lekko nadjedzony, ale mówią, że to normalne. Jedynka i dwójka okropnie krótka, nie wiem jak w serii jest. Dodatkowo w jakimś stopniu przy 12 szybciej może się łańcuch zużyć niż przy 13. Na forach właśnie rekomendują zwiększanie tylnej zamiast przedniej. Ale to pewnie w mocnych sprzętach różnica jest zauważalna z tym zużyciem.
Jak Ci nie pilno to się wstrzymaj, ja za tydzień 2.04 pewnie moto przyciągnę do Warszawy to się możemy spiknąć i przetestujesz, ja się też chętnie przejadę serią i będę miał porównanie.

WR250X -> Husaria 701