5,821

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Tez tak myśle ze paliwo, paliwo i jeszcze raz paliwo muszę sprawdzić priorytetowo. Najlepsze jest to ze trzy motocykle na gaznikach odpaliły bezproblemowo z tego garażu, a wtrysk zaniemógł:))

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

5,822

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Normalnie kręci ten motocykl tak? Próbuje załapać w ogóle? Na zwietrzałym paliwie zazwyczaj moto odpala ale pracuje jak czołg, nigdy nie miałem tak żeby w ogóle nie odpaliło z racji na zwietrzałą wachę a ostatnio odpaliłem virago z wachą z rocznika 2013:D Po zimie to kurde raptem pare miesięcy paliwo więc w miarę normalnie powinno palić

5,823

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Mi na wtrysku po zimie nie chciał odpalić bo coś się przytkalo syfem i wypłukanie baku z przesitkowaniem paliwa rozwiązało problem. A na tym paliwie potem latał normalnie. Stary gsxr

Hsq SMR 511
#511

5,824 Ostatnio edytowany przez shonek (2017-03-13 00:12:37)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Cooo? Paliwo wietrzeje? Na ścigaczu mówią, że to bajki :O :O

WR250X -> Husaria 701

5,825

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Hehehe:))) Bede Sherlockował temat w tym tygodniu to dam znac co i jak z tym paliwskiem wynika.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

5,826 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2017-03-13 00:46:49)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Nie no bajki to nie są, waha się starzeje i czuć to nawet po zapachu. Z tym że moze nie tyle samo paliwo ulega jakimś zmianom co dodatki które się tam znajdują.

5,827

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

BTW. Z FCR'a leje mi się waha przewodem odpowietrzającym przy stopalach ktoś coś wie w temacie? Trochę mnie to denerwuje.
Poziom paliwa ok. Zastanawiam się nad innym poprowadzeniem przewodów odpowietrzających, tak aby były powyżej komory pływakowej.

5,828 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2017-03-13 09:11:55)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja co prawda w KXie (tam jest PWK) miałem tak. Wstawiłem zbiornik na zlewki ale taki z buteleczki 250ml i tylko przewody z gaźnika tam idą. Przy wolnej gumie na 4L benzy to z litr spokojnie szedł w naturę. Jak wstawiałem gdzieś zdjęcia adapteru tył to widać taki biały pojemnik który idzie pod kątem tak, że przy gumie jest praktycznie w pionie. Zamocowałem go tak aby łatwo się wyciągało i wlewałem ponownie do zbiornika. Kombinowałem różne inne rzeczy ale ta zdała egzamin najlepiej.

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

5,829

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Hehe:D Tak myślałem właśnie że nie ma na to jakiejś super rady. Wrzucę większy zbiornik na zlewki i inaczej poprowadzę przewody, może coś z tego będzie.

5,830

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Kup wtrysk :P

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

5,831

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Lubie sie utytłać z gaźnikiem;)
Przy moto na wtrysku nie ma co robić:P a jak już trzeba coś zrobić to nikt nie wie jak:D

5,832

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Wie ktoś dlaczego przy wolnych prędkościach podczas hamowania piszczy hamulec? Po zmianie tarczy i klocków myślałem że się układa i dotrze ale zrobiłem już 20mth i dalej skrzeczy. Wcześniej miałem tarczę pływającą a teraz dałem sztywną ale to chyba nie ma różnicy w brudasie.

Hsq SMR 511
#511

5,833

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Zeszkliły się klocki, wyciągnij przetrzyj papierem ściernym i będzie gites.

5,834

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dzięki, będę próbował

Hsq SMR 511
#511

5,835

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Czasami tez kiepskie klocki potrafią piszczeć same z siebie.