5,806

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Odpowietrzysz też resztę ale może dłużej to zajmie. Sprawdź i tak i tak później nam napisz spostrzeżenia. Btw. czasem odpowietrzanie od najbardziej oddalonego nie jest napisane w kontekście pompki podciśnieniowej? To dopiero było by logiczne:D

5,807

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ale ja nie odpowietrzam tylko wymieniam płyn.
Przy systemach ABS widzę, że często każą na odwrót - od najbliższego koła.

Wczoraj użyłem pompki podciśnieniowej i gówno na maxa - przy sprzęgle się nie sprawdziło. W motocyklu przy cheblach super sprawa.
Tyle się nadeptałem wczoraj, że mnie aż dupa boli. A miało być tak pięknie.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

5,808

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Heh:D No przy samej wymianie płynu to bym też od końca zaczął bo to jest logiczne na maksa:P

5,809

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Co do tego dlaczego to się robi tak a nie inaczej nie mam odpowiedzi, tylko swoje teorie niczym nie poparte, więc się nie będę na ten temat wypowiadać. Natomiast jeśli chodzi o zmianę/odpowietrzanie płynu to polecam to: [url]https://www.youtube.com/watch?v=n1NvtUwfRJc&t=477s[/url]
Ja robiłem tak jak na filmiku w autach z i bez ABS'u i działa tak jak powinno. Zawsze zaczynam od najdalszego koła.

DRZ400 SM -> WR250X-> CR 250 R -> RMZ450 RR -> nicość

5,810

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Da się kupić taniej nowy rozrusznik do WR 450f 2003-2006 niż za 350 z allegro ?

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

5,811

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jeszcze raz proszę o kontakt do kogoś z wawy do zrobienia serwisu zawieszenia i wyregulowania zaworów płytkowych (poprzednim razem ktoś podał numer, ale gdzieś mi to zginęło). Przy okazji - kuzyn odebrał amor od Sancheza, zrobił rundkę po podwórku i wyciekł cały olej.

EXC 525 in progress

5,812

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dziku napisał/a:

Jeszcze raz proszę o kontakt do kogoś z wawy do zrobienia serwisu zawieszenia i wyregulowania zaworów płytkowych (poprzednim razem ktoś podał numer, ale gdzieś mi to zginęło). Przy okazji - kuzyn odebrał amor od Sancheza, zrobił rundkę po podwórku i wyciekł cały olej.

Na Sancheza narzekał Delta.
Ja serwis zawieszenia robiłem w Bross Racing

Pozdrawiam,
Piotrek

5,813 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2017-03-12 00:31:24)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Amor do Marka72 lub Pomarańczowi Olsztyn:) Delta narzekał (wkur.wił się) na kapitulację silnika chwilę po kapitalny remoncie (o ile pamietam przyczyną był słynny luz osiowy wału). Większość mechaników zakłada ze należy przyjąć wartości zapisane w serwsisowce na sztywno jak i w ktm-ie. I w zasadzie nie jest to wina żadnej ze stron gdyz nikt nie jest alfą i omegą rozumiejących nakiranych wówczas szwedow:) A Sancheza serwis zawieszenia w moim Bergu (jeszcze nie za mojej kadencji)  oceniam na bdb+ ponieważ ch.uj wie jak dawno był robiony to zawias po dziś dzień sprawuje sie znakomicie i czuć jego Feedback w pełnym zakresie pomimo upływu czasu.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

5,814

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Kiedyś robione u sanchez'a i było ok, masz jeszcze aim moto, dmitruk motors ale piaseczno już

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

5,815

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

levis napisał/a:

Da się kupić taniej nowy rozrusznik do WR 450f 2003-2006 niż za 350 z allegro ?

da sie [url]http://allegro.pl/nowy-rozrusznik-motocykl-yamaha-wr450f-wr450-f-i6732951556.html[/url]

Yamaha dt125x rok 2007
Yamaha wr450f rok 2007- SUPERMOTO

5,816

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Są tu jakieś mechaniory samochodowe?
Muszę wymienić sprzęgło w Toyocie Yaris I.
Pytanie czy dam radę to zrobić nie mając kanału? (Wszystkie tutotriale jednak są z kanałami).
Auto na kobyłkach? Wysunę wtedy skrzynię dołem?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

5,817

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

[url]http://thedirtbikerider.com/ktm-enduro-exc-efi-2018-2-stroke/[/url]

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

5,818

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dzinkss napisał/a:

[url]http://thedirtbikerider.com/ktm-enduro-exc-efi-2018-2-stroke/[/url]

Nareszcie, Honda już ponad 25lat temu eksperymentowała z wtryskiem w nsr500. Ossa w 2011 też coś eksperymentowała ale kupił ich Gasgas, który potem zbankrutował, skutery śnieżne Arcticat z silnikiem 2t, też od jakiegoś czasu można dostać z efi. Tylko czy ten wtrysk to będzie taka zajebista sprawa to nie jestem pewien. Zwiększy się masa motocykla i serwis takiego wtrysku nie będzie już dla każdego.

XTX 660 <3

5,819

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ma ktoś może pomysł dlaczego moto (xj6 12') nie chce odpalić po zimowym postoju? Przy moto jeszcze nie byłem wiec nie wiem jaki jest kod błędu. Przed odstawieniem w sen zimowy moto chodziło bez problemów, dodam jeszcze ze stało w nieogrzewanym garażu. Jakies łopatologiczne myki tryki zeby to sie obudziło?

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

5,820

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dzinkss napisał/a:

Ma ktoś może pomysł dlaczego moto (xj6 12') nie chce odpalić po zimowym postoju? Przy moto jeszcze nie byłem wiec nie wiem jaki jest kod błędu. Przed odstawieniem w sen zimowy moto chodziło bez problemów, dodam jeszcze ze stało w nieogrzewanym garażu. Jakies łopatologiczne myki tryki zeby to sie obudziło?

U mnie zawsze problemem było zwietrzane paliwo.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD