1

Temat: honda cre

Siema mam pytanie niedługo kupuje honde cre 50 i chciałbym ją stuningowac na 70 lub więcej i tu takie pytanie co by w nia włozyż by nie było za drogo ale i tez zeby pojeździło (strony www.)

z góry dzienki i pozdro

2

Odp: honda cre

nikt za Ciebie nie bedzie szukac gratow. Google napewno podpowie ci co dobre. Nakieruj sie na athene.

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

3

Odp: honda cre

Przecież są fora typowo "skuterowe i motorowerowe",typu Mieloch,takie pytania bardziej się tam nadają. Tu raczej mało kto ma wiedzę o 50cc ;)

Była Husqa WSM 50.
Powrót w 2015...

4 Ostatnio edytowany przez BolekZKO (2010-12-15 20:51:10)

Odp: honda cre

zdaniu13 napisał/a:

Przecież są fora typowo "skuterowe i motorowerowe",typu Mieloch,takie pytania bardziej się tam nadają. Tu raczej mało kto ma wiedzę o 50cc ;)


Ja jak na razie w 50 cc mam największe doświadczenie (nie w sensie całego forum  :P )

Jeżeli wiesz jaki tam jest silnik ;P bo jak Minarelli AM6 to części do tunu są wszędzie dosłownie  :P

a tak poza tym to polecam forum yamahy tzr :P
Tam dużo 50 tuningują ..

A ta btw. to nie lepiej 125/50 ;>

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..

5

Odp: honda cre

Zakładasz cylinder 70 i gaźnik dellorto 21 mm, dobry gaźnik. Mtxy i DT 80 zostają daleko w tyle. Silnik to to co kolega napisał wyżej


ale tak ogółem to poco ci tuningować 50ccm skoro dołożysz to samo co do 125/50 które będzie bezawaryjne i jeszcze fajniej będzie latać 

A akurat dobrze trafiłeś ja mam taką dtx 125/50 i niedaleko ciebie mieszkam a właśnie ona jest na sprzedaż :)

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

6

Odp: honda cre

Jak zrobisz z niego 70 to znając życie będzie masakrycznie awaryjne...  :/
a spalanie będzie kosmiczne jak na te osiągi...

Bierz 125/50 :D

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..

7

Odp: honda cre

Co racja to racja. Chociaż i są inne przypadki

Kumpel ma choppera 50ccm. Spalał mu 3 l/100km i jechał tak ok 60km/h. Wsadził w niego cylinder 70ccm i większe dysze w gaźniku. Leci mu teraz 80km/h a spala 2l/100. Tak nie pomyliłem się 2 litry. Świeca w dobrym kolorze i ma więcej mocy (haha mocy ;D ) Wie ktoś jak to możliwe ?

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

8

Odp: honda cre

Przyjaciel ma TZR 50 2008 ''ścigacz'' xD wsadził w nią wszystko co tylko znalazł na mielochu chyba :lol:  ogółem 5 tyś. wsadził...

wsadził 80 ccm itp. przez sezon nie przejeździł 2 tygodni bez wizyty w garażu  :/
A najlepsze jest to , że miał sprzęt prosto z salonu i zrobił nim 2000 km i zaczął tuningi .. i od tamtej pory jestem przeciwny tuningowi 50  :)

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..

9

Odp: honda cre

jestem zaaaa :D   Zresztą  moto95 wiesz co ile czasu naprawiają te skuterki co u nas na kole latają :D "co chwile "

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

10

Odp: honda cre

125/50 odpada bo straszy niechce mi kupić mówi że mysze dorosnąć do tego

11

Odp: honda cre

i dobrze mowi :) wszystko w swoim czasie

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

12

Odp: honda cre

No to lipa :P
A jesteś zdecydowany tylko na ten model czy inne też wchodzą w grę  :) Bo czasami można znaleźć już trochę podkręcone te 50 cc (zdjęte blokady , tłumik itp. takie podstawy) zawsze to kilka albo kilkanaście stówek w kieszeni a resztę to sam sobie możesz zrobić :)  Bo bynajmniej ja odradzam Ci kupowania 70 od kogoś  :P

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..

13

Odp: honda cre

Powiem ci ja robiłem w derib sendzie tuning wszyskto i zrobiłem już 4 tysiaki przebiegu i nadal chodzi ale wiesz ja wymieniłem wszystko i założyłem cylinder żeliwny a nie aluminiowy mnie wysilony jak chcesz info to napisz ja ci polecam kupić 50 i założyć jedynie sportowy wydech gaźnik 17,5 lub 19 oraz jak chcesz filtr powietrza bo cześci do 50 cc sa tanie a jak sie robi tuning klasy 70 to sie wybiera czy ma to być setup race racing czy evo bo czym wieksza klasa i wiecej koni tym szybciej siadaja części i trzeba wymienic przy 70 cc wał łozyska na wale zimeringi tłok cylek głowica tarcze sprzegła gaźnik wydech

Hero Majestic Ankur--->Derbi Senda Xtreme R--->Lifan Cross 125--->Mz Etz 250--->Ktm Egs 360--->Kawasaki Zr7--->Gas Gas EC 300  2006 & Kawasaki Zr7s 2004

14

Odp: honda cre

to może sobie odpuszcze tuning a honda cre będe kupował bo znajomy sprzerdaje

15

Odp: honda cre

Masz rację Honda najlepsza  :lol:  :lol:

Ale jak silnik do tej pory jest w dobrej kondycji to możesz wrzucić jakiś tłumik i jakieś zębatki może jak będziesz chciał. :)

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..