31 Ostatnio edytowany przez moto95 (2011-01-03 16:03:21)

Odp: honda cre

taki monry to zrób to ja sie posmieje odmiennie o ciebie podjołem sie robienia i nie komentuje innych

32

Odp: honda cre

patryk1533 napisał/a:
moto95 napisał/a:

wszyscy uwarzaja że sie na szystkim znają i wszystko umią

ja mistrzem org nie jestem, ale widze ze Ty to jestes KOZAK/ Haha, poszedł FOCH :D. Wyslij fote jak tam Lampa wyglada z checia sie posmieje :)

wszyscy tylko tak umią i umią tylko nic nie umieją :P

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

33

Odp: honda cre

Chłopczyku "co ty wiesz o zabijaniu" Haha. prosze cie, nie ośmieszaj sie, i nie zaśmiecaj forum ! a tym bardziej nie denerwuj innych. Lepiej zaloguj sie na jakies forum skuterkowe i bedzie po kłopocie, tam masz swoich ziomali

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

34

Odp: honda cre

patryk1533 napisał/a:

Chłopczyku "co ty wiesz o zabijaniu" Haha. prosze cie, nie ośmieszaj sie, i nie zaśmiecaj forum ! a tym bardziej nie denerwuj innych. Lepiej zaloguj sie na jakies forum skuterkowe i bedzie po kłopocie, tam masz swoich ziomali

pedał z piły sie odezwał

35

Odp: honda cre

mówisz do mnie czy kołomnie ??

36

Odp: honda cre

Nie poniżaj sam siebie chłopczyku bo to nie jest na miejscu, chłopaki weźcie go zbanujcie ! panoszy sie po forum jak muchy po gnoju :D

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

37

Odp: honda cre

prosiłem o pomoc to wszyscy chętni do komentowania a nikt nie pomógł

38 Ostatnio edytowany przez patryk1533 (2011-01-03 16:13:10)

Odp: honda cre

[url]http://www.skutery.net/forum.php[/url] Musiałem sie wuja google pytac o jakas stronke dla ped... :D  Tu znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące ciebie pytania, a tym czasem Wypier* z tąd bo sie rzucasz do co drugiego :))

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

39

Odp: honda cre

Widze że google Ci zablokowali.  :rolleyes:
Trzymaj moto95 linka do forum na którym znajdziesz odpowiedzi których szukasz [url]http://www.senda.pl/[/url]  czyli przerabianie, tuningowanie, zwiększanie mocy, zębatek, naklejki dzięki którym poziom respektu na dzielni zwiększa sie o 100% (nawet bez motocykla) i wiele innych ciekawych rzeczy, tam kreatywność młodego człowieka przewyższa prawa fizyki. Niech moc będzie z Tobą  :)

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

40

Odp: honda cre

Patryk1533 byłeś szybszy  :P

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

41

Odp: honda cre

radzio napisał/a:

czyli przerabianie, tuningowanie, zwiększanie mocy, zębatek, naklejki dzięki którym poziom respektu na dzielni zwiększa sie o 100% (nawet bez motocykla) i wiele innych ciekawych rzeczy, tam kreatywność młodego człowieka przewyższa prawa fizyki. Niech moc będzie z Tobą  :)

HAHA :D

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

42

Odp: honda cre

i pocisneli po małolacie ;p

43 Ostatnio edytowany przez Giersik (2011-01-03 16:32:32)

Odp: honda cre

teraz uzna nas za terrorystów :D [url]http://www.youtube.com/watch?v=xLN9U8wNdUk&feature=related[/url]

44

Odp: honda cre

Ja bym brał CR 500 z kufrem na obówie zamienne :|)

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

45

Odp: honda cre

gdzie jest MODERATOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOR  jak go potrzeba...!!!
Jak z pałami. Jak są potrzebne to nigdy ich nie ma...

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE