16

Odp: honda cre

no o zębatkach myślałem

17

Odp: honda cre

mam pytanie jakie zębatki byściwe wrzucli w nią tak by v-max był bardzo wysoki a i żeby przyspieszenie dobry by niestał w miejscu na starcie

18

Odp: honda cre

1:1 .....

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

19

Odp: honda cre

ta jasne

20

Odp: honda cre

znowu On. Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... haha :D A jak tam twoja LAMPA haha ? ;d

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

21

Odp: honda cre

z lampy nici wyszły bo przyszedł tata i powiedzial ze trzeba komputer wylaczyc i isc spac bo rano trzeba do przedszkola iśc :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

22

Odp: honda cre

Haha :D To może wspólnie pomyślmy... żeby 50 cc jechało 120 km/h ale żeby jeszcze przy starcie na gumę szło  :)

Może zamiast zębatek mniejsze koło z tyłu (jeszcze mniejsze)

Pozdrawiam

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..

23

Odp: honda cre

koło z tyłu to by musiało być większe chyba, tak na logikę....

Łukasz "Dragilla" Sacha #17

24

Odp: honda cre

moto95 napisał/a:

mam pytanie jakie zębatki byściwe wrzucli w nią tak by v-max był bardzo wysoki a i żeby przyspieszenie dobry by niestał w miejscu na starcie

z teg co sie orientuje zeby 50 cc byl szybki i na gume wstawal to takie rzeczy tylko w ERZE  .pozdrawiam

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego"

25

Odp: honda cre

ja wiem ! Zeby honda cre 50 jechała 120km/h należy po uprzednim zaczołganiu jej na giewont, jebnąć w dół ! :D

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

26

Odp: honda cre

z lampą super znalazłem lepszą owiewke i zamontowałem wie lampy LED powycinałem troche wstawiłem w wyciecia siatke i pomalowałem na czarno złoto

27 Ostatnio edytowany przez Ponczo (2011-01-03 15:58:58)

Odp: honda cre

albo nasrać do baku i szybko zamknąć,  poczekać 2 tyg aż zaczną wytwarzać się gazy w baku   wtedy jak go odpalisz to tak jak by cały czas na podtlenku azotu zasówał :D 300 km/h z palcem w dupie ooo  :D


moto95 napisał/a:

z lampą super znalazłem lepszą owiewke i zamontowałem wie lampy LED powycinałem troche wstawiłem w wyciecia siatke i pomalowałem na czarno złoto


ale siatkę z ogrodzenia  wstawiłeś ?

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

28

Odp: honda cre

a z resztą przestaje tu wchodzić bo jak widze wszyscy uwarzaja że sie na szystkim znają i wszystko umią a na innych forach to przynajmniej nie komentują jak nie potrafią pomóc

29

Odp: honda cre

ponczo może ty tak robisz ale nie ja

30

Odp: honda cre

moto95 napisał/a:

wszyscy uwarzaja że sie na szystkim znają i wszystko umią

ja mistrzem org nie jestem, ale widze ze Ty to jestes KOZAK/ Haha, poszedł FOCH :D. Wyslij fote jak tam Lampa wyglada z checia sie posmieje :)

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!