11,686

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Ktos kojazy / ogladał ?

moze kogos od nas ?

[url]https://www.otomoto.pl/oferta/ktm-smc-ktm-smc-smcr-690-supermoto-100-sprawny-po-serwisie-ID6yBPJX.html[/url]

KTM DUKE - był :(   co nastepne ............???
Znow jest DUKE :)  a nastepne juz w kolejce SMC R  :)

11,687

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

up

Maszyna forumowa, kierownik pojawił się parę razy na terrrorze w Wa-wie, jechać jeździ

11,688

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

danielo napisał/a:

Hej,
ktoś może podpowie czy to dobre moto?
[url]https://www.olx.pl/oferta/suzuki-drz400-sm-idealny-super-moto-dr-z-400-CID5-IDjRZTZ.html#ace1ef3162[/url]
Rok 2006, wygląda na zadbany. Może ktoś oglądał?

Od handlarza, ale wygląda naprawdę bardzo fajnie. Jak nie masz daleko, to jedź oglądać.

KTM 690 SMC

11,689

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

ŁySy napisał/a:

Ktos kojazy / ogladał ?

moze kogos od nas ?

[url]https://www.otomoto.pl/oferta/ktm-smc-ktm-smc-smcr-690-supermoto-100-sprawny-po-serwisie-ID6yBPJX.html[/url]

Panie, za taki prajs to powinieneś już mieć temat zbadany przez telefon i liczyć gotówkę. Nikt Ci na forum nie wywróży.

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

11,690

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

velkurczak napisał/a:
ŁySy napisał/a:

Ktos kojazy / ogladał ?

moze kogos od nas ?

[url]https://www.otomoto.pl/oferta/ktm-smc-ktm-smc-smcr-690-supermoto-100-sprawny-po-serwisie-ID6yBPJX.html[/url]

Panie, za taki prajs to powinieneś już mieć temat zbadany przez telefon i liczyć gotówkę. Nikt Ci na forum nie wywróży.

Ja bym się zapytał dlaczego blacha nie grójecka, skoro ma dwa lata.

Freeride 350

11,691 Ostatnio edytowany przez lewyy (2017-02-06 16:27:38)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Kupowalem kiedys od tego goscia gs500. Skupuje z ubezpieczalni wiec nie licz na bezwypadkowosc moto. Apropos drz z brodnicy

WR 250x

11,692

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

JacekL napisał/a:
velkurczak napisał/a:
ŁySy napisał/a:

Ktos kojazy / ogladał ?

moze kogos od nas ?

[url]https://www.otomoto.pl/oferta/ktm-smc-ktm-smc-smcr-690-supermoto-100-sprawny-po-serwisie-ID6yBPJX.html[/url]

Panie, za taki prajs to powinieneś już mieć temat zbadany przez telefon i liczyć gotówkę. Nikt Ci na forum nie wywróży.

Ja bym się zapytał dlaczego blacha nie grójecka, skoro ma dwa lata.

Ogranicznik był i nie ma.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

11,693

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

hacker33 napisał/a:
JacekL napisał/a:
velkurczak napisał/a:

Panie, za taki prajs to powinieneś już mieć temat zbadany przez telefon i liczyć gotówkę. Nikt Ci na forum nie wywróży.

Ja bym się zapytał dlaczego blacha nie grójecka, skoro ma dwa lata.

Ogranicznik był i nie ma.

Co to znaczy? Całkiem wyłamany, czy tylko śrubki brak?

11,694

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Zadziorro napisał/a:
hacker33 napisał/a:
JacekL napisał/a:

Ja bym się zapytał dlaczego blacha nie grójecka, skoro ma dwa lata.

Ogranicznik był i nie ma.

Co to znaczy? Całkiem wyłamany, czy tylko śrubki brak?

Na zdjęciu widać że ujebany.
Widać dał fotkę aby nie było, ale w opisie ani słowa.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

11,695

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Tego SMC był juz ktos oglądać i z tego co pamietam to w superlatywach sie nie wypowiadał, a rejstracja o niczym nie świadczy, a mozna na samych umowach (wszystkie umowy oryginały muszą być przy ew.zakupie) i moze byc np. zarejestrowany na 1-szego właściciela, a fizycznie moze byc juz u np. 5-go.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

11,696

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Dzinkss napisał/a:

Tego SMC był juz ktos oglądać i z tego co pamietam to w superlatywach sie nie wypowiadał, a rejstracja o niczym nie świadczy, a mozna na samych umowach (wszystkie umowy oryginały muszą być przy ew.zakupie) i moze byc np. zarejestrowany na 1-szego właściciela, a fizycznie moze byc juz u np. 5-go.

Ważne żeby podatek był opłacony i ciągłość umów, bo jak nie będzie, to nie zarejestrują.

Pozdrawiam,
Piotrek

11,697 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2017-02-08 12:39:36)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

JacekL napisał/a:

Ja bym się zapytał dlaczego blacha nie grójecka, skoro ma dwa lata.

To, że nie przerejestrowany to na to bym patrzył najmniej bo o niczym to jeszcze nie świadczy. Ważne aby był zarejestrowany i opłacony. Znam dużo osób co nie przerejestrowuje aut czy moto tak po prostu. Sam miałem sytuację gdzie w chevrolecie latałem na właśnie pięciu umowach (w tym też dużo razy bywałem u niemca nim i przy kontroli problemu żadnego). Tylko u mnie było tak, że po zakupie przy rejestracji okazało się, że jedna umowa (chyba druga, nie zauważyłem przy zakupie) była kopią, a nie oryginałem i kazali mi się zgłosić do komisu skąd była ta umowa po oryginał tylko, że po pierwsze to był drugi koniec kraju, a dwa, że już dawno tego komisu nie było. Niby właściciela znalazłem i można było przepisać umowę, a on stara pieczątkę by walną tylko, że to wszystko załatwiane listownie i stwierdziłem, że nie chce mi się. Latałem tak trzy lata, aż trafił się kupiec i auto na sześciu umowach poszło dalej. Później widziałem go z jeszcze z rok czasu na tych blachach i dopiero przerejestrowanego (pewnie niewygodnie 7 umów było wozić albo miejsce na badania się skończyły hehe). Pzdr.

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

11,698 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2017-02-08 12:58:23)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

I pózniej mocna powiedzieć 2-gi właściciel od nowości jak juz zarejstrujemy na siebie i sprzedajemy.Podatki ze wcześniejszych umów nas nieinteresują tylko od naszej, a jak np. handlarze sie rozliczają to kolejna kwestia bo zazwyczaj umowa jest np. na kogoś z rodziny (straszą osobę lub kogoś z poza granic z PL dowodem) lub tez najzwyczajniej w świecie nie zgłaszają kupna, a jak ich tam US dojeżdża to pojęcia nie mam.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

11,699 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2017-02-08 13:18:14)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Dzinkss napisał/a:

I pózniej mocna powiedzieć 2-gi właściciel od nowości jak juz zarejstrujemy na siebie i sprzedajemy.Podatki ze wcześniejszych umów nas nieinteresują tylko od naszej, a jak np. handlarze sie rozliczają to kolejna kwestia bo zazwyczaj umowa jest np. na kogoś z rodziny (straszą osobę lub kogoś z poza granic z PL dowodem) lub tez najzwyczajniej w świecie nie zgłaszają kupna, a jak ich tam US dojeżdża to pojęcia nie mam.

Z tym podatkiem to nie tak prosto. Miałem sytuację, że nie chcieli zarejestrować, bo nie był opłacony podatek przez kogoś, co więcej nawet nie możesz sam tego opłacić. Nie zgłoszenie kupna w US i nie opłacenie podatku to idiotyzm ( o ile wymagany).

Pozdrawiam,
Piotrek

11,700

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

To pewnie zależy też od WK, a jak wiemy Wydziały potrafią różnie interpretować daną sytuacje, a w zasadzie co mnie interesuje to czy ktoś rozliczył sie czy nie, od tego jest Policja skarbowa i niech ściga sobie takiego delikwenta.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650