11,656

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Cena spoko, tylko przeróbka pod SM, to trochę hajsu jednak jest :) Jak się weźmie pod uwagę to, że nie ma rejestracji, to chyba lepiej szukać typowego wyczyna, gotowego na tor...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

11,657

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Ktoś oglądał może? Cena niska jak na moto z dokumentami, tylko ten karter troche boli. Jak one maja sie do nowych 426/450?
[url]https://www.olx.pl/oferta/yamaha-wr-400-sprzedam-zamienie-zamiana-CID5-IDjVhyR.html#8e7332e5a6[/url]

11,658

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

^
Na twoim miejscu kolego wolał bym dołożyć tysiaka i kupić choćby nowego MRF'A , bo 20 letni kross to wydaje mi się że nie jest dobry pomysł

benzyna

11,659

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

barnabab napisał/a:

[url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-sx-380-najmocniejszy-2t-exc250-300-CID5-IDiZYDD.html[/url] Chyba fajny by był na przeróbkę SM. Po zdjęciach jednak słabo to wygląda, nie dość że jest mocno uj***ny to wygląda na zaniedbany (np takie głupie manetki rozwalone). Ile takie coś może być warte?

Na forum był już 380 w supermoto :) Pytaj hackera, to Cię sprowadzi na ziemię.

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

11,660 Ostatnio edytowany przez Pablo_87 (2017-01-31 20:12:21)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

2 lata temu miałem taką wr'kę z 2000 roku. Niby w necie różne opinie na jej temat ale ja tam nie narzekałem. Jak na pierwszego enduraka bardzo miło wspominam. Tyle, że ja dałem za nią dwa razy tyle co w tym ogłoszeniu. Jak w silniku nic nie puka i nie stuka a sprzedający jest w stanie udowodnić, że wymienił części jak w opisie to moim zdaniem się opłaca.

katemowski napisał/a:

20 letni kross to wydaje mi się że nie jest dobry pomysł

A to dlaczego ? Skoro połowa silnika została wymieniona a przy zawieszeniu i tak trzeba pogrzebać, to co w nim takiego strasznego ? Nie jest to wcale aż tak przestarzała konstrukcja. Chyba, że pod pojęciem "zrobiona" sprzedający miał na myśli tylko inspekcję ;)

Husqvarna SM450R & Yamaha YZ 250
było KTM Exc-r 530 Yamaha WR400F  Ducati Monster 800 S.i.e.
http://www.bikepics.com/members/pablo87/

11,661

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

[url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-640-lc4-02-dodatki-ladny-supermoto-CID5-IDgchk9.html[/url] witam zna może ktoś ten moto i może i coś o nim powiedzieć?

11,662

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

No właśnie pytanie...

Patrząc na zawieszenie to Yamaha brała te same lagi Kayaby aż do 2006 roku. Jednocześnie to jedno z najbardziej docenianych na tamte czasy. Dopiero YZ dostała w 2006 roku dwukomorowe, które właściwie z małymi zmianami są produkowane do dzisiaj.

Remont tego to tak strzelając 400 zł na nowe ślizgi i do tego sprężyny jeśli te są dobite.  A tak mamy całkiem fajny zawias nawet na dzisiejsze czasy.


Co do silnika to tu zupełnie nie mam doświadczenia, zdaje sie ze 2002 weszła pojemność 426 i potem 450 zarówno w WR i YZ. I tu pojawiają się prawdziwe koszty jak będzie nie tak... Koszt zakupu całego motocykla będzie niższy od remontu. Ale to najchętniej dowiedziałbym się od kogoś kto posiada maszyne tego typu.

katemowski napisał/a:

^
Na twoim miejscu kolego wolał bym dołożyć tysiaka i kupić choćby nowego MRF'A , bo 20 letni kross to wydaje mi się że nie jest dobry pomysł

MRF? Chyba kolega żartuje. Szybki reserch w necie pokazuje kolejną odmianę tych gniotów od naszych skośnookich majfriendów. Tyle że ubrane w polski branding. Przecież to jakieś małe motorki dla nastolatków, ewentualnie do wyskoczenia raz na tor gokartowy w mieście ze znajomymi co na moto nie jeżdżą. Małe kółka, jakiś gówniany silnik, co do końca nawet nikt nie wie co to jest.

Gdzie porównywać taki szmelc, nawet do 18 letniego japońskiego enduro...

11,663

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

No ja mam zamiar kupić tego gniota ;D
a co do moto, to jesli jakieś 20 letnie enduro to polecam XT , albo XR
będzie pan zadowolony

benzyna

11,664 Ostatnio edytowany przez adrmln90 (2017-02-02 14:26:33)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

rttrv napisał/a:

MRF? Chyba kolega żartuje. Szybki reserch w necie pokazuje kolejną odmianę tych gniotów od naszych skośnookich majfriendów. Tyle że ubrane w polski branding. Przecież to jakieś małe motorki dla nastolatków, ewentualnie do wyskoczenia raz na tor gokartowy w mieście ze znajomymi co na moto nie jeżdżą. Małe kółka, jakiś gówniany silnik, co do końca nawet nikt nie wie co to jest.
Gdzie porównywać taki szmelc, nawet do 18 letniego japońskiego enduro...

Kolego przed pisaniem takich wywodów może skonfrontuj swoje uwagi z kimś od MRF'a ewentualnie potwierdź to czymś bo robisz komuś trochę antyreklamę , druga sprawa gdyby ktoś był pewny tego motocykla to by go na pewno nie gonił za 3,5 klocka , bo w takiej walucie to nawet dobry skuter ciężko kupić  .

CRF450R SM

11,665 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2017-02-02 15:19:45)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

adrmln90 napisał/a:
rttrv napisał/a:

MRF? Chyba kolega żartuje. Szybki reserch w necie pokazuje kolejną odmianę tych gniotów od naszych skośnookich majfriendów. Tyle że ubrane w polski branding. Przecież to jakieś małe motorki dla nastolatków, ewentualnie do wyskoczenia raz na tor gokartowy w mieście ze znajomymi co na moto nie jeżdżą. Małe kółka, jakiś gówniany silnik, co do końca nawet nikt nie wie co to jest.
Gdzie porównywać taki szmelc, nawet do 18 letniego japońskiego enduro...

Kolego przed pisaniem takich wywodów może skonfrontuj swoje uwagi z kimś od MRF'a ewentualnie potwierdź to czymś bo robisz komuś trochę antyreklamę , druga sprawa gdyby ktoś był pewny tego motocykla to by go na pewno nie gonił za 3,5 klocka , bo w takiej walucie to nawet dobry skuter ciężko kupić  .

Ja mam MRF-a. Jeżeli chodzi użytkowania, to trzeba sobie wszystko przykręcić, dać klej do gwintów itp dla spokoju głowy.
Ogólnie jeżeli chodzi o Fun z jazdy, to  dorównuje dużemu SM. Zabawa w zimę pod dachem mega fajna.

[url]https://www.youtube.com/watch?v=poIWv9Sj8WM[/url]

Lato SM, wiosna- jesień- enduro, zima- Pitbike... zostaje już tylko kupienie kolcy do jazdy po jeziorze :)

Ja mam na razie jakieś 8mth, Rafał 40 i żadnego wybuchu nie było, Rafałowi jedynie silnik się odkręcił od ramy XD

Pozdrawiam,
Piotrek

11,666

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

mallly200sx o co chodzi z tymi jazdami zimowymi? Nie widziałem nigdzie informacji, że w zimę są takie wypady na tor kartingowy. Często tak jeździcie? Ile trzeba zapłacić za wjazd na tor? Organizujecie się jakoś?

DRZ400 SM -> WR250X-> CR 250 R -> RMZ450 RR -> nicość

11,667 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2017-02-02 15:47:17)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Chwilowo w Jankach [url]http://pole-position.pl/public_html/[/url] w tym tygodniu wtorek/ czwartek/ niedziela od 19 do 22.
Wjazd ze swoim pitem 50zł
Wypożyczenie musisz pytać- Satori Racing, moto-instruktorzy- ale coś koło 200zł/ godzina

Jak coś wpadnij, dam się karnąć moim- tylko dziś nas nie ma.

Pozdrawiam,
Piotrek

11,668

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

jakieś opinie o handlarzu Cuba moto z gniezna ? przymeirzam sie do kupna jednego z moto [url]https://www.otomoto.pl/oferta/husqvarna-te-510-wtrysk-stan-perfekt-z-wlochgniezno-cuba-moto-ID6yK7X7.html[/url]

Yamaha DT 125 X 2006 rok --------->Husqvarna TE 510 2009 rok

11,669

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

PrzemoToZiomal napisał/a:

jakieś opinie o handlarzu Cuba moto z gniezna ? przymeirzam sie do kupna jednego z moto [url]https://www.otomoto.pl/oferta/husqvarna-te-510-wtrysk-stan-perfekt-z-wlochgniezno-cuba-moto-ID6yK7X7.html[/url]

Ja mam opinie na podstawie próby zakupu 2 różnych sprzętów. Miał akurat 2 takie na stanie. Będę pisał w liczbie mnogiej, są to bracia.
Przez telefon próbujesz się dowiedzieć cokolwiek o maszynie. Wiadomo jak nie jeździ tym sprzętem od x czasu to nie wie co w nim siedzi, ale można opisać co nieco patrząc na sprzęt odpalając i robiąc takie rozeznanie, zwłaszcza że goście laikami nie są. Ogólne odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie są bardzo OGÓLNE. Spytałem się standardowo przez telefon o podstawy jak:
rama, zawias tył+przód, napęd, elektryka (chodziło o enduro), odpalanie zimne ciepłe, trzymanie obrotów, dźwięki z silnika\sprzęgła, koła opony, hamulce, ogólna estetyka. W odpowiedzi usłyszałem, że wszystko ok itd, ślady UŻYTKOWANIA.
Po przyjeździe na miejsce:
Tarcze mega ranty jak żyletki + tył małe pęknięcie. Pan na to że używane to tak ma
Lagi przód ciekną aż kapie. Pan na to że to element eksploatacyjny i nie mówił bo to sie robi co jakiś czas
Napęd zębatki w miare, ale łańcuch 0.5-1cm do odciągnięcia z tylnej zębatki. Pan tylko burknął pod nosem nawet nie wiem co.
Licznik nie działa i to nie zasilanie. Pan mówi że w tym sprzęcie na drogę się patrzy a nie na licznik.
Rama powycierana od linek, nawet pole numeryczne ze dwie cyfry. Pan nic
Felgi ranty powybijane, Pan nic.
Estetycznie to miał na sobie więcej plaku niż duża butelka w sobie.
Odpalić odpalił łaskawie po kilku gaśnięciach, krztuszeniach itp. Rozgrzał się i zaczął dzwonić. Zgasiłem, pojechałem w pizdoo.

Jak widać, części nie miały śladów UŻYTKOWANIA tylko ZUŻYCIA bądź prawie zużycia. Typowy handlarz, wygląda na uczciwego, raczej dobrze widzi mankamenty ale nie powie bo nie sprzeda i tyle.
A najlepsze, że ich ceny nie są wcale niskie. Niektóre sprzęty stoją i stoją a inne schodzą odrazu. Musisz sam się przekonać

Na szczęście mam tylko 50km ekspresówką więc nawet nie odczułem.

Hsq SMR 511
#511

11,670

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

@bartas masz jakiś kontakt na siebie miałbym sprawę do ciebie ;) wyslij mi na priv fb czy cos

Yamaha DT 125 X 2006 rok --------->Husqvarna TE 510 2009 rok