16

Odp: Runda TORUŃ PILNE

kpina !!!

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

17

Odp: Runda TORUŃ PILNE

Hańba!

18

Odp: Runda TORUŃ PILNE

Wieje sandałem z masłem.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

19

Odp: Runda TORUŃ PILNE

Hańba ! Hańba ! Hańba ! Hańba ! Hańba ! Hańba ! Hańba ! Hańba ! Hańba ! Hańba ! Hańba ! Hańba ! Hańba ! Hańba ! Hańba !

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

20

Odp: Runda TORUŃ PILNE

propaguje ten sport PZM, nie ma co...

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

21 Ostatnio edytowany przez Beata Stachurska (2010-08-19 14:42:00)

Odp: Runda TORUŃ PILNE

Witam
na poprawę humoru serdecznie zapraszam w imieniu Automobilklubu Lubelskiego na rundę Otwartego Pucharu Motocyklowego Lubelszczyzny - 29.08.2010 r. Niestety bez fragmentów terenowych, ale tych w Lublinie zwykle nie było dużo, a tor ten sam. Myślę, że jak na mały trening może być OK przed rundą lubelską. Jeśli będą od Was chętni zrobimy klasę Supermoto. Pzdr.

22 Ostatnio edytowany przez zulty (2010-08-19 16:25:44)

Odp: Runda TORUŃ PILNE

Nie chce tutaj fermentu robić ale wydaje mi się że PZM leci z nami leciutko w kulki.
1. nie poinformował że runda jest odwołana mimo że wiedzieli od tygodnia tylko gdy my się upomnieliśmy to jest informacja
2. nie pomaga w rozwoju tego sportu wręcz odwrotnie bo jak tak dalej będzie to będziemy jeździli tylko na 2 torach, na tych co dobrze zapłacą
3.organizator chce zorganizować rundę  na nowo wyremontowanym torze to się robi pod górkę bo kasa ważniejsza
a i 4. puchary za 7.50zł   :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)

23 Ostatnio edytowany przez paolo (2013-03-31 09:37:59)

Odp: Runda TORUŃ PILNE

.

24

Odp: Runda TORUŃ PILNE

wspaniale działa nasz PZM-ot  :)

to jak organizowali kalendarz 2010 to nie wiedzieli że Toruń nie ma licencji !?!?!? , no chyba że przebudowa była po ogłoszeniu kalendarza 2010 ?! o co tu chodzi to nie wiem , jakaś kpina i porażka !!!

ciekawe jak się ma do tej sytuacji zapis dotyczący kary dla organizatora za odwołanie rundy...

[url]http://www.pzm.pl/userfiles/2009-pliki/Motocykle/CrossCountry/Komunikaty/Microsoft_Word___Komunikat_nr_kary_za_odwolanie.pdf[/url]

rzeźba w gównie nic więcej !!!

KTM SMR 450 - samoobsługowa hurtownia frajdy!!!

25

Odp: Runda TORUŃ PILNE

A więc znowu wypowiem się w tej kwestii :)

Kiedyś - dokładniej za komuny- pamiętam jak z ojcem budowałem rakiety - jeździliśmy na jakieś komunistyczne zawody, czasami wygrywaliśmy a czasmi byliśmy daleko w tyle - nie odpalił silinik albo rakieta eksplodowała na starcie. Oczywiście jak byliśmy w pierwszej 3 dostaliśmy puchar i $$ a jeśli byliśmy na 10, 20, 30 miejscu to i tak dostaliśmy proporczyk ( każdy pewnie pamięta). Każdy z nas, kto dostał taki proporczy zapewne wie jak się z niego cieszył. Czy je....y PZM nie może zrobić chociaż smierdzących dyplomów dla każdego uczestnika - takich pamiątkowych... czy nie może z tych pieniędzy, które dostaje od Państwa przeznaczyć jakiejś kwoty na plakaty- np przed rundą w koszalinie , lublinie czy obojętnie gdzie.... i czy z tych swoich zarobków nie może raz przydzielić jeba....ej licencji na tor za darmo a nie tylko za $$.

Reasumując ( w Weekend lub poniedziałek) napiszę pismo do PZM odnośnie tego, że walą z nami w Ch..... , że wiedzieli, że nie będzie rundy a Nas o tym nie poinformowali, że nie dbają o Nas , nie promują, i żadamy zmian - spotkania albo czegoś ( sugestie mile widziane na PW) mam nadzieję, że większość się pod tym podpisze

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

26

Odp: Runda TORUŃ PILNE

W moim odczuciu PZM jest taka sama firma z dawnych czasow jak Kasprzak, Zaklady Nowotki, fabryka URUSUS itp.
Wspomniane kombinaty (poza PZM) padly na wolnym rynku bo okazaly sie nierentowne a trzymanie setek, czy tez tysiecy pracownikow robiacych nic lub niewiele, okazalo sie deficytowe na tle nowoczesnej konkurencji.
PZM nie ma zadnej konkurencji, nie dopuszcza nowych czlonkow, a jesli pojawi sie jakas nowa dusza, to i tak musi tak tanczyc, aby podobalo sie to "starszyźnie".
Jesli ktos z Was probowal wprowadzic zmiany w firmie, gdzie ludzie pracuja po 20 lat, to wie o czym mowie.
Mozemy sobie narzekac, pisac pisma, ale zapewne nic z tego nie wyniknie.

Rozwiazaniem byc moze byloby zalozenie ligi (działającej jako normalna komercyjna firma) i startowanie w ramach ligi, a nie PZMotu. ALe do zalozenia stowarzyszenia, np Ligi Walravu, albo Ligi Przyjaciol Toru w Koszalinie ;), potrzebny jest dobry sponsor, bo z samego wpisowego to sie zawodow nie zorganizuje.

Ja to moglbym nawet jezdzic w Lidze Twardawa lub "Ognista Kula" Supermoto Cup (kto był w Koszalinie, wie o kogo chodzi), bo tu widze potencjały finansowe do ogarniecia przedsięwzięcia  :D

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

27

Odp: Runda TORUŃ PILNE

Z tego co wiem to organizator w Toruniu o kwocie 6 tyś. zł dowiedział się krótko przed odbiorem toru tak że było to dla niego nie małe zaskoczenie. A zadaje sobie pytanie tylko czy to taki wielki był by problem dla PZM żeby zorganizować tą rundę np. w jakiś inny sposób (dzika karta dla organizatora, tymczasowa licencja) czy coś w tym stylu. Ja rozumiem że to trzeba trochę chęci i zaangażowania ale moim zdaniem trzeba promować i rozwijać ten sport, a nie tylko doić z zawodników. Bo w ten sposób zniszczymy supermoto w Polsce.

A gdy się zdarzy tak że jakiś zawodnik coś osiągnie na arenie między narodowej, oczywiście tylko dzięki samemu sobie, to wtedy PZM będzie się nim chwalić.

28

Odp: Runda TORUŃ PILNE

Właśnie o to chodzi - nie zbiednieli by jak by nie skasowali tych 6 tyś - co najwyżej nie byli by bogatsi o 6k... i właśnie chodzi o to , aby wiedzieli że jesteśmy niezadowoleni!! Crazy - wiem że tego się nie zmieni - tak samo jak PZPN itp wytworów. Ale czy nie mogą zrobić chociaż tych dyplomów dla uczestników? jakiejś pamiątki ? ale może taki list wpłynie na to - że będą o nas pamiętali a nie nas OLEWALI ciepłym moczem! Strasznie się podjarałem startami w Koszalinie, Kupiłem po tych zawodach nowy motocykl- Chciałem zobaczyć jak będzie - a tu taki strzał tydzień przed startem !! A gdybym nie zadzwonił do nich to informacji nie było by żadnej !! 

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

29

Odp: Runda TORUŃ PILNE

Ja tam wole propagowac  Twardawa Cup. Koles wziął najazd motocyklowy i wywalił szybe w swoim ML-u, w którym zatrzasnął kluczyki, a następnie zdjął z przyczepy supermociaka na slickach, bez lamp, tablic i poleciał z Poznania na kołach do Koszalina, tylko po to aby zdążyć na zawody i wystartować.
Zamiast pisac skargi do PZM, napiszmy do niego, moze zorganizuje lige, ufunduje nagrody, a my olejemy PZM.
To jest zaangazowanie! Tego nam trzeba!

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

30

Odp: Runda TORUŃ PILNE

Sprzeda koła i będzie na sały sezon ścigania :P Chłopaki pomyślmy coś - Ja już mam jeden pomysł ale to tylko na jeden wyścig - gadałem z urzędem i może dadzą trochę $$ ale co zrobić aby była cała liga :D

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."