16

Odp: HUSABERG 650 supermoto

Ja załatwiałem te nawet bardziej skomplikowane częsci u goscia z białegostoku i zazwyczaj wszystko bylo szybko wiem ze robi zamówienia w austri i wszystko działa jak trzeba..kupowałem szprychy do sm piasty zbiornik na zlewki itp..ale po czasie nawet ten gosc sie poddał..i na dzis dzien łatwiej o czesci do husqvarny niz do ktm-a..

Teddy

17

Odp: HUSABERG 650 supermoto

Ja i tak cały czas jestem zdania, że to nie kwestia dostępności tylko ludzi, którzy przy tym pracują. Pamiętam jak kiedyś miałem yamahę i czegoś potrzebowałem w mitsui, to na graty które sprowadzali dla mnie gdzieś z magazynów centralnych czekałem max tydzień. I nie ważne czy to miało kosztować 15 zeta czy kilkaset. Nie musiałem czekać aż im się "nazbiera więcej" tylko od razu była realizacja. W Rapidzie sam dzwonię co kilka dni i pytam jak tam moje zamówienie a Oni za każdym razem są zdziwieni o co chodzi i za każdym razem trzeba od nowa tłumaczyć :/ A pracuje ich tam aż dwóch chyba, w tym jeden odbiera 80% telefonów.  Dla mnie totalną porażką jest fakt, że od ręki możesz kupić toster KTM, "pińcet" czapek KTM, dwieście bluz różnych, trzysta kubków, milion breloczków, portfeli itp. a jak pytasz o głupi filtr albo linkę to robią dziwną minę...

18

Odp: HUSABERG 650 supermoto

ale jak byś chciał kupić nowy motocykl, to pewnie szybciutko by się znalazł, bo na tym więcej by zarobili :D , a co się będą przejmować takimi pierdołami, jak trzaśnięta linka? przecież się nie pali, poczekasz.....  żenujące

husaberg  fe501SM   ktm 990 super duke (sprzedam)

19

Odp: HUSABERG 650 supermoto

...powiem Ci ze grubo bym sie zastanowil nad kupnem nowego moto w pl jesli chodzi o ktm jak sie pytalem ile upustu dali by jak kupie moto za gotowke to odp 3%  .....natomiast ta sama rozmowa w niemczech robi naprawde wrazenie(tu juz niebede opisywal szczegolow zeby nieoczerniac do konca)ale np w niemczech im dealer wczesniej zafakturuje moto tym wiekszy dostaje upust z fabryki i tym taniej moze Ci go sprzedac (ci ktorym sie udalo tak zalatwic moto wiedza ze czasem mega upust jest) ciekawe czemu nasi tak niepotrafiom?(bo przecierz poco komus sprzedac taniej jak moge miec te kase do siebie - chyba??)Pozatym kazdego klijeta powinni traktowac tak samo(niewarzne po co tam przyjdzie).Dziwie sie ludzia pracujacym w salonie w krakowie.....raz mialem bajke z instalacją elektryczna i dopiero po 3 tel do austri znalazla sie w krakowie

K ocham
T ylko
M otocykle

20

Odp: HUSABERG 650 supermoto

Hej, nie wiecie o jednym, w niemczech marża dealerska może byc nawet 25- procentowa, a w polsce max 10-cio procentowa, także to dużo tłumaczy.
Pozdro Radek 101
www.motoport.pl

101

21

Odp: HUSABERG 650 supermoto

Jezeli chodzi o salon KTM-a w Bielsku auner to uważam ze wlasciciel i jego synek to para idiotow. Czekalem prawie miesiac na piaste i kilka szprych a po 3 tyg jak dzwonilem zeby sie dowiedziec kiedy wkoncu bede mial zrobiony motor to gosciu strasznie sie oburzyl i powiedziel zebym go nie wkur.. i wzial sobie ten motor i sam go sobie naprawil. musialem czekac dodatkowe dwa tyg a koszt naprawy wzrosl o 1000zl od wczesniej szacowanej ceny. Gdy zabralem motocykl i zawiozlem do znajmego mechanika okazalo sie ze polowa rzeczy nie zostala zrobiona niepolecam tego salonu

22

Odp: HUSABERG 650 supermoto

Czyli KTM w całej Polsce trzyma równy poziom :) Ja się doczekałem na moją odmę w końcu. Miała być z zaworkiem, jest zwykła gumowa rura, którą mogłem kupić w sklepie za rogiem. Jak spytałem czemu tyle musiałem czekać, to Pan się zdziwił i powiedział, że przecież leży już od dawna. Śmieszne, bo jak dzwoniłem co tydzień z zapytaniem co z moją odmą, to w końcu walnęli focha i powiedzieli że telefonami tego nie przyspieszę i że jak będzie to do mnie zadzwonią :) A już dobili mnie standardowym brakiem filtrów, bo to przecież takie nietypowe części... Szczyt kompromitacji to tekst sprzedawcy, że jak tylko będą je mieli to uwaga... "poinformują mnie" :) Pewnie w taki sam sposób jak w sprawie odmy :/

23

Odp: HUSABERG 650 supermoto

:D jak w "Misiu"...

Pewnie wszyscy to wiedzą ale tylko tak dla kontrastu napisze jak to wygląda z Suzuki, bo niedawno przetrenowałem.
Idę/dzwonię do pana w serwisie, który klika na stronce zamawiane części i od razu wyskakuje mu cena w PLN do zapłacenia. Potem za max 3 dni przybywa kurier i dostarcza panu te wyklikane części, które mogę sobie odebrać osobiście lub pan może mi je wysłać za ~20pln.


24

Odp: HUSABERG 650 supermoto

kildow: który serwis?

jakubek

25

Odp: HUSABERG 650 supermoto

Jaskłowski

26

Odp: HUSABERG 650 supermoto

W KTM W wawie oglądałem dwa używane sprzęty bo nowych nie mieli. Jak zapytałem o jazdę próbną to popatrzył sie Pan na mnie i roześmiał w twarz. Zapytałem tylko czy z każdego klienta się się śmieje , czy to może jakaś nowa forma marketingu. Nic nie odpowidział.
2 tygodnie później kupiłem Suzuki.

27

Odp: HUSABERG 650 supermoto

Jeśli chodzi o jazdę próbną, to mam inne zdanie, bo w zeszłym roku przelatywałem koło KTM'a i zobaczyłem superduke'a wystawionego przed salonem. Wszedłem, spytałem czy mogę się przejechać i po podpisaniu kwitków o odpowiedzialności finansowej dostałem kluczyk. Może trafiłeś na tego starego typa. Ja dostałem sprzęta od tego młodego :)

28

Odp: HUSABERG 650 supermoto

heh ja zamawiałem parę cześci do  exc w wawie  i koleś powiedział ze za 3 dni beda. po tygodniu pojechałem do nich i koleś sciemnił ze jeszcze nie zamówił, bo cos tam sie stało z komputerem.
w końcu zadzwonilem do lublina do servisu i na 2 dzień wszystko było nie mowiac ze napinacz łancuszka w wawie kosztuje 180zl a w lublinie taki sam 100zł...


heh ja zamawiałem parę cześci do  exc w wawie  i koleś powiedział ze za 3 dni beda. po tygodniu pojechałem do nich i koleś sciemnił ze jeszcze nie zamówił, bo cos tam sie stało z komputerem.
w końcu zadzwonilem do lublina do servisu i na 2 dzień wszystko było nie mowiac ze napinacz łancuszka w wawie kosztuje 180zl a w lublinie taki sam 100zł...

ktm 530

29

Odp: HUSABERG 650 supermoto

Może nie ściemnił :) Jak ja dziś zadzwoniłem i zapytałem o to czy szczęśliwie dotarł mój mikrofiltr to powiedział że jeszcze nie zamówił bo mu się nie opłaca wydawać na dhl'a 20 zeta... Po prostu od razu doszło mu dodatkowe 5 punktów za szczerość :)

30

Odp: HUSABERG 650 supermoto

Heh, ciekawy temat. Moje doświadczenia:
-KTM. jak wyżej. Sworzeń tłokowy do LC4 2003` miesiąc czasu, telefony, zmyły, czarowanie. Itd. Na niektore części z KTM czekam do dziś, mimo ze motocykl już dwukrotnie zmienił własciciela :)
-Husqvarna (rocznik 00`). Bardzo dobre ceny, bardziej uprzejma obsługa, ale.....cala zima oczekiwań (od końca listopada) na czesci to było mało, aby latac na wiosnę musialem sam sobie wykonac potrzebne czści na warsztacie metaodą hand-made :)
-Yamaha. Bralem od dealera z płocka. Na poczatku-wzorcowo, potem jakies problemy i spławianie. brąlem z Płocka, bo opinia o Gdynskim dealerze była fatalna, nie chcialem tego testować.
-Honda. 3 dni robocze, info o tym ze mozna odebrać na SMS i email. Jak na razie jestem w ciezkim szoku...Co prawda dużo nie bralem, ale skuchy zadnej nie było.

Husqa SM 450 R 08`, Husqa CR 250 82`,  Beta Zero 125 91`