1

Temat: HUSABERG 650 supermoto

Nie znam sie,  a chce kupic supermoto, mam do kupienia Husaberg 650- potrzebuje w miare kompetentnej opini. Jak "stoi" w porównaniu do konkurencji np. KTM,Husqvarna 510 etc. I CO LEPIEJ KUPIĆ...ktos z was znać sie musi ..wiec jazda.czekam na opinie

2

Odp: HUSABERG 650 supermoto

Poczytaj sobie ten wątek, jakiś pogląd będziesz miał...
http://supermoto.pl/index.php?module=forum&what=post&id=1476#1503
pzdr

3

Odp: HUSABERG 650 supermoto

Witam wszystkich. Moim pierwszym SM była Husqvarna Sm 610 fajny jak na pierwsze SM ale ciężki i mocy brakowało. Sprzedałem i obecnie wpłaciłem zaliczkę na Husaberga Fs 650  05r z Niemiec 3000 przebiegu .Husqvarna śmigałem tylko po miesicie raz jeździłem na torze i strasznie się zajarałem potrzebuje motor z możliwością rejestracji dlatego Husaberg zwrócił moja uwagę jest leki 112 kg  rozrusznik i oświetlenie mocy na pewno więcej jak Husqvarna .
Bardzo bym chciał usłyszeć jakieś opinie  o tym sprzęcie  jak na razie słyszałem tylko pozytywy a szukałem u nas motorek nie znany i mało popularny no i czy nada się na tor?
A propos  treningów w warszawie jest fajny tor na Bemowie kryty. Pozdrawiam jak by ktoś coś słyszał o Fs650 jak tym się śmiga.

Husaberg 81 www.plastidip.waw.pl  http://www.youtube.com/watch?v=mEnYHuj1-UY

4

Odp: HUSABERG 650 supermoto

myślę że będę mógł ci coś powiedzieć w styczniu, właśnie składa się mój husaberg, co prawda z silnikiem od ktm. sam jestem ciekaw jak to będzie latać :)

husaberg  fe501SM   ktm 990 super duke (sprzedam)

5

Odp: HUSABERG 650 supermoto

Hej...czekam tez na info jak to chodzi?!?!Jak nie tu to na blogu...w koncu Husaberg to ta sama kompania co KTM czy sie myle???pozdr

K ocham
T ylko
M otocykle

6

Odp: HUSABERG 650 supermoto

no niby tak, ale silniki mają zupełnie inne, kolega odradził mi silnik husaberga, bo podobno straszny diabeł, a poza tym jest bardzo "delikatny"..... przynajmniej starsze modele. nie wiem jak jest z trwałością tych nowych.

husaberg  fe501SM   ktm 990 super duke (sprzedam)

7

Odp: HUSABERG 650 supermoto

Witam poleciłbym modele od 2004r ,,brak kłopotów z rozruchem lepsze wykonanie i czesci dostepne u KTMa.. 650 extra pod wzgledem mocy i naprawde lekki jak na taki piecyk Pozdr Teddy

Teddy

8

Odp: HUSABERG 650 supermoto

spokojnie można wykręcić 70 kucy, przy masie ok 115, ale części do tego znaleźć w polsce to dramat.

husaberg  fe501SM   ktm 990 super duke (sprzedam)

9

Odp: HUSABERG 650 supermoto

Witam Husaberg od 2004 jest KTMa i z częściami nie ma problemu, części znajduje w tym samym magazynie, co Ktm w Austrii jeżeli chodni o nowsze modele 04 w góre 3 dni na dostawę tak zostałem poinformowany w Krakowie przez KTM .

Husaberg 81 www.plastidip.waw.pl  http://www.youtube.com/watch?v=mEnYHuj1-UY

10

Odp: HUSABERG 650 supermoto

Z tymi częściami do KTM to chyba nie jest tak kolorowo jak mówią w Krakowie. Koledzy KTMowcy chyba coś na ten temat wiedzą ;)

11

Odp: HUSABERG 650 supermoto

Taaa, ja np czekam na oryginalną odmę od sierpnia :) Bo z Holandii leci/jedzie/idzie czy nie wiem jak to nazwać :) Ale wg mnie to nie jest kwestia dostępności czy czasu tylko ludzi którzy nie ogarniają zupełnie o co chodzi... Gdyby mieli dobrą ekipę i "chciałoby im się chcieć" to pewnie byłoby inaczej.
Pomijam już fakt, że coś takiego jak linka sprzęgła to wg nich jest część na zamówienie...
Aaaa, i zastrzegam, że mówię tu wyłącznie o przedstawicielach KTM z Wawy. Z innymi nie miałem do czynienia więc nie nie wiem jak to wygląda. Możliwe, że w Krk działa to lepiej.

12

Odp: HUSABERG 650 supermoto

Słyszałem o tych kasztanach z Ktm z warszawy na byle pierdołę się czeka tragedia. Główny magazyn jest w Austrii taki mi mówili goście z Krakowa morzę ominąć i od razu do Austrii uderzać

Husaberg 81 www.plastidip.waw.pl  http://www.youtube.com/watch?v=mEnYHuj1-UY

13

Odp: HUSABERG 650 supermoto

pisząc o słabej dostępności części do berga, miałem na myśli rynek wtórny i części "bardziej wyczynowe" nie każdego stać na to żeby kupować oryginalne części u przedstawiciela, chciałem kupić okleiny, i okazuje się że poza birdem, żadna firma nie jest dostępna w polsce. problem jest nawet z takim pierdułem jak przedni panel startowy.

husaberg  fe501SM   ktm 990 super duke (sprzedam)

14

Odp: HUSABERG 650 supermoto

KTM-Krakow PORAZKA!!! glowny importer KTM a maja wszystko i wszystkich gleboko w d....!Czasem wiecej wydasz na tel. do nich niz za czesc,a teksty zbywania ludzi to: niema dzis kolegi od KTMow!-zadzwon za pol godz(poczym ,to samo lub juz tego nr nieodbieraja)-zadzwon jutro,-musze sprawdzic na magazynie(ktory maja 10 metrow od sklepu!)i takie tam.Pisza niektorzy ze KTM to moto do snobow?!?!(z innego forum) a zeby choc trooche traktowanie tych snobow bylo lepsze w Krakowie!!!Jak dlamnie to Krakow i T&Wcon...(kazdy wie)jest daremny!Poprostu brakuje checi!!!Bardzo dobry kontakt to bielsko Auner,Raider krakow  .....choc osobiscie kombinuje nad wlasnym dojsciem prosto z fabryki gdzie na te opowiesc o glownym importerze z Krak zrobili wytrzeszcz oczu i poczatkowo tez odsylali mnie do niech ale powoli sie wypracuje kontakt.

K ocham
T ylko
M otocykle

15

Odp: HUSABERG 650 supermoto

Pracuj, pracuj... Wszyscy na tym skorzystamy :)