286

(271 odpowiedzi, napisanych KTM)

Majster128 napisał/a:

Może gaźnik nie jest Ci potrzebny?

Przed sprawdzeniem czegokolwiek zakładasz, że nie jest Ci potrzebne ciepłe ssanie. To założenie jest lekko mówiąc bezsensowne.

Jak bedzie palił na dotyk bez wyciągania ciepłego ssania  a tak już miałem w yzf426 to BEZSENS jest go używać, zobaczę sprawdzę i sie okaże. gażnik bede rozbierał czyścił jakie ustawienia początkowe ustawić? gazior od sxf 2008r lub09r gazior o numerze 4125l cwg18

287

(271 odpowiedzi, napisanych KTM)

jak miałem kiedyś yzf 426 na tym gażniku to nigdy nie musiałem używać tego ciepłego ssania i mam nadzieje ze w lc4 też nie bede musiał używać :) jutro bede montował gazior to zobaczę  co z tym ssaniem da sie zrobić

288

(271 odpowiedzi, napisanych KTM)

a jak do kupie czerwony grzybek to podpasi mi w miejsce cięgna?

289

(271 odpowiedzi, napisanych KTM)

a przypasuje mi to odwrotnie zebym zimne miał na kierownicy a ciepłe na gaźniku?

290

(271 odpowiedzi, napisanych KTM)

damian27m napisał/a:

http://fotoo.pl//out.php?i=557616_fcr.gif

Witam zakupiłem gażnik od sxf i mój nie ma tego czerwonego zaworka jest wkrecony czarny a w miejsce czarnego jest linka teraz które ssanie jest ciepłe a które zimne? i jak to najlepiej zrobić?

291

(1,472 odpowiedzi, napisanych KTM)

helmex napisał/a:
patryk5111 napisał/a:

jaka różnica pomiędzy mikuni a FCR? duża ? czy szału nie ma? skąd wiedziałeś jakie dysze dobrać?

warto :)  wstawiłem takie jak w 625 dograłem go śrubką i iglica,

Gazior jednak bedzie w piątek nie moge sie doczekać jak go założę  a ty z jakiego moto masz gażnik?

292

(0 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Witam jak w temacie

293

(1,472 odpowiedzi, napisanych KTM)

jaka różnica pomiędzy mikuni a FCR? duża ? czy szału nie ma? skąd wiedziałeś jakie dysze dobrać?

294

(1,472 odpowiedzi, napisanych KTM)

a czy ktoś z was ma odpowiednie dysze i iglice na sprzedaż? gdzie szukać nowych gratów?

295

(1,472 odpowiedzi, napisanych KTM)

gażnik bede miał w czwartek wczoraj zamówiłem jak przyleci do mnie to go rozbiorę i wtedy dam znać jakie są tam dysze, w lc4 mam 2 akrapy i otwarty airbox

296

(1,472 odpowiedzi, napisanych KTM)

Zakupiłem gażnik fcr 41 od ktm sxf 450 2009r  i chce go zapakować do lc4 640 2007r coś bede musiał rzeźbić jak z dyszami? jeszcze gdzieś wyczytałem ze bede musiał zmienić iglice to prawda? na org dyszach i iglicy z sxf   ktm lc4 nie bedzie chodził?

297

(0 odpowiedzi, napisanych KTM)

Witam mam do kupienia fcr 41mx ale czy on nie powinien posiadać jeszcze ciepłego ssania? co o tym sądzicie i czy dużo bedzie rzeźby zeby go zamontować? i czy warto brać używkę?

[url]http://olx.pl/oferta/gaznik-keihin-fcr-41-mx-ktm-lc4-sxf-rolgaz-i-linki-CID5-IDbK8PZ.html#3d29ed9350[/url]

298

(18 odpowiedzi, napisanych KTM)

majster128

Po prostu pytam sie czy miał ktoś podobny przypadek pierwszy raz mam do czynienia z tym gaźnikiem i wolałem zapytać a głupie komentarze zachowaj dla siebie jak nie masz zamiaru pomoc to wyjdz.. :)

299

(18 odpowiedzi, napisanych KTM)

A powiedzcie mi jeszcze czy przez te moje regulacje na oko może tak być ze dół ma mocny nie dławi itd ale wydaje mi sie ze góra jest troche słabsza  jest to  możliwe?

300

(18 odpowiedzi, napisanych KTM)

Właśnie świeca ma kolor kawy z mlekiem to chyba dobrze co?
Mało tego dziś rano nie mogłem go zapalić coś nie tak już brakuje mi pomysłu co dalej robić? jak ciepły pali na dotyk