181

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

colortune służy tylko do ustawienia mieszanki na wolnych obrotach - no chyba, że chcesz jechać pod obciążeniem i nagrywać kamerką... :)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

182

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

W zasadzie mam kamerke, więc czemu nie? :D
A tak serio: można tak, nic się nie stanie ze swiecą?
Czy ustawienie, czy choćby sprawdzenie obrotów wyższych niż jałowe ma sens?

Będzie 690 niebawem

183

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

damian27m napisał/a:

http://fotoo.pl//out.php?i=557616_fcr.gif

Witam zakupiłem gażnik od sxf i mój nie ma tego czerwonego zaworka jest wkrecony czarny a w miejsce czarnego jest linka teraz które ssanie jest ciepłe a które zimne? i jak to najlepiej zrobić?

Albo grubo Albo wcale :p
ktm lc4 640+2x akrapović+ fcr 41+open airbox 06r
Ktm 450 SMR-R 08r
Ktm 690 enduro R + SM 13r /Yamaha R1 tysiączek :)

184

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Grzybek to zimne, cięgno to ciepłe.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

185

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

a przypasuje mi to odwrotnie zebym zimne miał na kierownicy a ciepłe na gaźniku?

Albo grubo Albo wcale :p
ktm lc4 640+2x akrapović+ fcr 41+open airbox 06r
Ktm 450 SMR-R 08r
Ktm 690 enduro R + SM 13r /Yamaha R1 tysiączek :)

186

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Nie

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

187

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

a jak do kupie czerwony grzybek to podpasi mi w miejsce cięgna?

Albo grubo Albo wcale :p
ktm lc4 640+2x akrapović+ fcr 41+open airbox 06r
Ktm 450 SMR-R 08r
Ktm 690 enduro R + SM 13r /Yamaha R1 tysiączek :)

188

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

ale lepiej jest mieć ciepłe na kierownicy... częściej się go używa...

Pozdrawiam,
Piotrek

189

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

jak miałem kiedyś yzf 426 na tym gażniku to nigdy nie musiałem używać tego ciepłego ssania i mam nadzieje ze w lc4 też nie bede musiał używać :) jutro bede montował gazior to zobaczę  co z tym ssaniem da sie zrobić

Albo grubo Albo wcale :p
ktm lc4 640+2x akrapović+ fcr 41+open airbox 06r
Ktm 450 SMR-R 08r
Ktm 690 enduro R + SM 13r /Yamaha R1 tysiączek :)

190

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Może gaźnik nie jest Ci potrzebny?

Przed sprawdzeniem czegokolwiek zakładasz, że nie jest Ci potrzebne ciepłe ssanie. To założenie jest lekko mówiąc bezsensowne.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

191

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

patryk5111 napisał/a:

a przypasuje mi to odwrotnie zebym zimne miał na kierownicy a ciepłe na gaźniku?

powino przypasowac bo u siebie to zminialem pare razy ale tak jak ktos napisal lepiej jest miec cieple na kierownicy

ktm lc4 640 sm +fcr41 + akrapovic +open airbox

192

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Majster128 napisał/a:

Może gaźnik nie jest Ci potrzebny?

Przed sprawdzeniem czegokolwiek zakładasz, że nie jest Ci potrzebne ciepłe ssanie. To założenie jest lekko mówiąc bezsensowne.

Jak bedzie palił na dotyk bez wyciągania ciepłego ssania  a tak już miałem w yzf426 to BEZSENS jest go używać, zobaczę sprawdzę i sie okaże. gażnik bede rozbierał czyścił jakie ustawienia początkowe ustawić? gazior od sxf 2008r lub09r gazior o numerze 4125l cwg18

Albo grubo Albo wcale :p
ktm lc4 640+2x akrapović+ fcr 41+open airbox 06r
Ktm 450 SMR-R 08r
Ktm 690 enduro R + SM 13r /Yamaha R1 tysiączek :)

193

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

patryk5111 napisał/a:
Majster128 napisał/a:

Może gaźnik nie jest Ci potrzebny?

Przed sprawdzeniem czegokolwiek zakładasz, że nie jest Ci potrzebne ciepłe ssanie. To założenie jest lekko mówiąc bezsensowne.

Jak bedzie palił na dotyk bez wyciągania ciepłego ssania  a tak już miałem w yzf426 to BEZSENS jest go używać, zobaczę sprawdzę i sie okaże. gażnik bede rozbierał czyścił jakie ustawienia początkowe ustawić? gazior od sxf 2008r lub09r gazior o numerze 4125l cwg18

Mam na stanie yz426 i po glebie nie wyobrażam sobie odpalania go bez ciepłego ssania.
Przy normalnym odpalaniu nie jest potrzbene, ale w sytuacjach nie standardowych się przydaje.

Pozdrawiam,
Piotrek

194

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Wpierw sprawdź pod czas eksploatacji czy jest Ci potrzebne, a potem decyduj o tym, czy jest Ci potrzebne ciepłe ssanie.
Nie na odwrót.
Zostań przy aktualnych wymiarach. Po odpaleniu będziesz je dopiero korygował

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

195

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Majster128 napisał/a:

Wpierw sprawdź pod czas eksploatacji czy jest Ci potrzebne, a potem decyduj o tym, czy jest Ci potrzebne ciepłe ssanie.
Nie na odwrót.
Zostań przy aktualnych wymiarach. Po odpaleniu będziesz je dopiero korygował

Ok za godzine bede rozbierał go zobacze jak wygląda w środku, kupiłem fcr z linkami i dwoma gumami za 8 paczek

Albo grubo Albo wcale :p
ktm lc4 640+2x akrapović+ fcr 41+open airbox 06r
Ktm 450 SMR-R 08r
Ktm 690 enduro R + SM 13r /Yamaha R1 tysiączek :)