256

(27 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

rysz napisał/a:

facetm o czym ty wogole gadasz, weź się zastanow... a ja kiedyś pozyczylem kolesiowi xboxa a jak mi oddal to nie dzialal.
sponsora na paliwo? rozpedz się i pierdolnij barana w sciane

Nie pozwolisz sprawdzić auta miernikiem? nie pozwolisz podpiac pod komputer? a wsiasc do srodka pozwalasz czy tylko za pisemnym pozwoleniem prezydenta w dwóch egzemplarzach?

Nie, nie pozwole!!! oglądaj odpal popatrz połóż kase na stół i wtedy możesz sie przejechać takich napaleńców jak ty co chcą sobie pojeździć jest w chu..j. sprzedawałem już nie jedno auto i moto i swoje doświadczenie w tych sprawach mam, tak że wyluzuj,
aaa i rozpędzić to możesz swój dupo-wóz soryyy zapomniałem jak ci nie zatankują to nie pojeździsz...
Skończyłem z tobą rozmawiać,...
Cześć jak czapka Pa jak parasol...
Bez urazy.

257

(3,683 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Ayahuasca napisał/a:
patryk5111 napisał/a:

Jestem chętny zakupem takiej bluzy

to zainteresuj się wątkiem od co najmniej kilku stron wstecz.

Tydzień bym musiał spędzić zeby sie dowiedzieć jak zamówić

258

(7 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

bagins1983 napisał/a:

pomijając przedni zawias który daje po łapach na dziurach ...

kolega miał takie LC4 i wstawił mu koła enduro
fajnie nie było

sm ma za krótki skok zawieszenia

TO moto nie jest hard enduro dużo miałem zamiar jezdzić po polach łąki itd ogl naprawde da sie tym jezdzić na tych oponach

259

(7 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Myślałem ze sie nie da ale jak założyłem te oponki to byś sie zdziwił jak da sie latać mam znajomych co latamy razem mają sprzety ktm sxf 450 525exc i huska 510 i pod nie które góry oni pękali a ja poleciałem żwirownia czy las wszedzie idzie musisz trzymać kierownice  a reszta jakoś sie uda :):):)

260

(7 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Witam sprzedam bądz zamienię pomarańcze na coś lżejszego w sezon zrobiłem około 9 tyś km sporo zainwestowałem w cześci eksploatacyjne klocki napęd filtry oleje ogl moto bez obsługowe nie  musiałem pilnować olei czy płynu w chłodnicy,  olej zmieniany co 2 tyś km motul v300 wszystko na kwitach kazdy rachunek do wglądu. dwa napędy, na asfalt 15/42 w teren 15/48 do 5 biegu pion. Interesuje mnie zamiana z dopłatą z mojej strony na ktm 450 530 itd nie starsze od mojego.. dobre 2 tygodnie temu wskoczył gażnik fcr 41 jest dużo lepiej reakcja na gaz jest natychmiastowa. opony na lato tył 180/55/17  michelin , przód 120/70/17 contiroad atack 2 opony w teren tył 130/80/17 continental (nowa 430zł) przód 100/100/17 mitas moto godne polecenia dlatego wrzucam ogłoszenie na forum..

[url]http://olx.pl/oferta/ktm-640-lc4-smc-2x-akrapovic-fcr-41-2007r-zam-530exc450-itd-CID5-IDakIrR.html[/url]

261

(3,683 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Jestem chętny zakupem takiej bluzy

262

(22 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

punk891 napisał/a:

Kilka razy w Słupsku widziałem 690 smc, ale nie mam pojęcia, czy to ktoś z forum.

Kolego jesteś może z krępy słupskiej???

263

(27 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

rafal223 napisał/a:

A ja rzuce dygresje w drugą stronę: byłem oglądać auto, waliłem 600km w jedna strone, miało być cukierek...
Na aukcji zdjecia były sprzed 4 lat, totalny szrot, że w ogóle jechało - byłem zdziwiony, gość walił taki kit, że chciało się rzygać. I to o 5 rano byłem u niego, zeby wrócić w sobote do pracy. :)
Moze auto to nie moto, wiadomo, ale trzeba swoje liczyć. Teraz bez dokładnego wywiadu, miernika, kompa nie jade. Chyba, że ktoś naprawde rzetelnie podchodzi do sprawy - to co innego.

Wystarczy się przejechać na kimś raz - za każdym nastepnym bedziesz ostrożny :)

A ludzi którzy chcą wycyckać, wcisnąć złoma jest dosłownie MULTUM.

Ostatnio sprzedawałem audi b7 2,0tdi 2005r gościu miernikiem lakieru (nie wiem jaki tym miernika) popierdolił mi kazdy element dobrze ze kupił to auto bo wydłubał bym mu oczy... i nigdy nie pozwolę zeby ktoś patrzył mi auto miernikiem lakieru... Mało tego rok temu sprzedawałem peugeota boxera z 2013r 3,0 hdi 180ps kupujący chciał podpiąć pod kompa mimo tego ze auto było na gwarancji i miało najechane już 230tyśkm ale serwisowane do końca podpiął jakieś ścierwo i boxer już nie chciał odpalić dopiero serwis poradził sobie z tym na koszt tamtego gościa tak ze ja mam nauczke...

264

(27 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

punk891 napisał/a:

rysz, z całym szacunkiem, ale gdybym to ja sprzedawał moto, to w dupie miałbym takiego klienta, który z góry niemalże uważa mnie za oszusta, a na oględziny przyjechałby pod warunkiem, że jakby co, to miałbym zwrócić hajs za przejazd, bo na miejscu okazało się, że żarówka przepalona, ale plastik porysowany. No błagam... Chcesz to przyjeżdżaj, nikomu łaski nie robisz, że przyjedziesz obejrzeć moto.

Masz racje :)
He gościu szuka chyba sponsora na paliwo :)

265

(271 odpowiedzi, napisanych KTM)

Przy odkręceniu manety gwałtownie moto przymuli i do piero sie wkreci w obroty ale nie zawsze, te objawy występują na co drugie odkrecenie manety, co mam zrobic zeby to wkręcało sie normalnie??

266

(22 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

a w życiu dźwięk na odcince  jest bezcenny :)

267

(22 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

lc4 640 smc 2x akrapy i fcr 41 :)
Chwilowo jestem uziemiony złamany kciuk w  2 miejscach kat mnie wyciągnął w terenie :)

268

(4 odpowiedzi, napisanych KTM)

Raczej nie bedzie pasowała moim zdaniem 15z to najmniejsza jaka bedzie tam odpowiednia

269

(22 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Albo grubo albo wcale :)
wiosną sie zgadamy

270

(2 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

za ile do oddania?