1,156

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Panowie, potrzebuję... porady. Po ponad 2 latach związku dostałem ultimatum- albo motor albo ja... kocham i swoją dziewczynę i motocykle, nie wiem co robić. Był ktoś w podobnej sytuacji? chętnie bym poznał zdanie innych, którzy przeżyli coś podobnego. Pozdrawiam :(

https://www.facebook.com/TrenerPersonalnyAdrianBartecki/

1,157 Ostatnio edytowany przez tabul (2012-03-26 00:44:44)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Naprawdę przykro się mi się zrobiło jak to przeczytałem, ja jestem od niedawna w nowym związku i na samym początku uświadomiłem że motocykle to całe moje życie, ogólnie od zawsze motoryzacja, motocykle od dziecka marzenie, które spełniłem dopiero jakieś 7 sezonów temu i naprawdę w tej chwili chyba nic nie jest w stanie tego zmienić ;)
ps. naprawdę nie wiem co napisać:(

1,158

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Motocykl takich warunków nie stawia... Odpowiedz sobie sam ;-)

WR 400, Intruder VZR 1800
www.digi-cerm.pl
http://www.bikepics.com/members/zolwik-poznan/ 
http://www.youtube.com/user/MOTOADHD#g/u

1,159

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja pie*ole chora sytuacja . Co to k***a za ultimatum to zwykły szantaż jest, albo szczerze pogadacie i dojdziecie do porozumienia albo pie*ol  to bo to sensu nie ma żandarma w domu trzymać

motoslide.com

1,160 Ostatnio edytowany przez Raczek (2012-03-26 10:51:58)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

coś mi się wydaje, że jeżeli z taką sprawą wpadłeś tutaj na forum to ona będzie musiała zmienić swoje podejście do tematu ;P
Inaczej byś już tu nie zajrzał i stracilibyśmy kolegę :D

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

1,161

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Zrezygnować z hobby i tego co się kocha na resztę życia przez widzimisię... heh
Bez obrazy ale albo jest za młoda albo jest "żandarmem"  a jak żandarm ustawi cie w takiej ważnej dla ciebie sprawie to juz resztę zycia będziesz miał taką samą...dla mnie jeśliśli moja dziewczyna by coś takiego wymyśliła to się z nią żegnam ... a moja obecna tapeta to taka mała pomoc dla ciebie hehe :

[url]http://www64.zippyshare.com/v/26711210/file.html[/url]

1,162

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

metoda jest jedna - po jeździe na moto musisz dać dziewczynie grubo po zaworach.
wtedy sama będzie ciebie wypierdalać w weekend na motocykl:D


chyba, że nie współżyjecie jeszcze to jesteś na przegranej pozycji

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

1,163

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jest powód żeby zacząć hahaaha

motoslide.com

1,164

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Major, właśnie otwiera się przed Tobą kariera pantoflarza, 
zrób to co zrobiłby Chuck Norris bo jak miną amory pozostanie tylko żal

1,165

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

właśnie... te dziewczyny... ;(

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

1,166

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

hacker33 napisał/a:

chyba, że nie współżyjecie jeszcze to jesteś na przegranej pozycji

No to mi rozje...ło konstrukcję :P
Nie martw się mam to samo, tylko że ja w ogóle nie słucham tych jej wywodów.

1,167

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dla mnie wybór byłby prosty, oczywiście że motor, a jeśli dziewczyna stawia ci ultimatum to pewnie nie ma swoich hobby/zainteresowań i chce pozbawić ich również ciebie i jeśli po 2 latach już wyskakuje tobie z czymś takim to za pare lat będziesz miał po prostu przejeb.., inna sprawa to że pewnie ona rządzi w tym związku, bo jeśli to ty do czegoś takiego by nie doszło.

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

1,168

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

moja kiedys tez wyskoczyla zebym nie szedl na trening (mniej oscentacyjna forma). pilowala tak kilka razy to powiedzialem ze nie pojde ale w domu pocwicze - trzymala tarcze. po dwoch kopnieciach pocalowala glowa sciane - od tej pory pod tym wzgledem inna kobieta ;)

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

1,169

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

"trzymala tarcze. po dwoch kopnieciach pocalowala glowa sciane - od tej pory pod tym wzgledem inna kobieta ;) "

to mnie rozbawiło hehehe i po sprawie

1,170

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Major to ja Ci coś napiszę, byłem kiedyś żonaty, rozjebałem się na motorze i na drugi dzień jak moja była przyszła do mnie do szpitala i postawiła podobne ultimatum albo ona i dziecko albo motory to sprawa była jasna, albo życie pod nadzorem "żandarma" albo motocykle i życie z kim w związku partnerskim, wybór był prosty, Teraz jestem z kobietą która podziela ze mną moją pasje w dodatku sama jeździ, i uwierz mi wcale tego nie żałuję, mimo że mam synka z tamtego związku i nie ma prawdziwej rodziny, ale za to jak przychodzi weekend to wszyscy jedziemy na tor i jeździmy. A uwierz mi teraz to dopiero żyję bo robię to co kocham z osobą którą kocham:))))). Więc najpierw poważnie pogadaj z nią a jak nadal będzie stawiać takie warunki to olej ją zerwij z nią, wiem że to na początku będzie boleć ale zobaczysz na pewno ułoży Ci się ,"Tego kwiatu jest pół światu" i jeszcze spotkasz laskę która będzie podzielać Twoją pasje, jestem przekonany na 100% :)))). Trzymaj się

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999